• Reklama
 
 

Diskusní fóra prodejců

Tento prostor je pronajímán prodejcům. Zdejší subfóra jsou přímou součástí obchodu, každého registrovaného obchodníka na eCF. Majitel každého subfóra je plně zodpovědný za jeho obsah. Jakýkoliv obchodník může kontaktovat admina soukromou zprávou a po dohodě, mu bude vytvořeno subfórum.

Pro neutuchájící zájem o subfóra:
Podmínkou pro zřízení subfóra je uhrazení pronájmu prostoru na 1 kalendářní rok. Info o splnění těchto podmínek je v hlavičce subfóra každého prodejce. Při nesplnění těchto podmínek dojde na na 14 dní(před smazáním)k uzamčení subfóra a pokud nedojde k dohodě, bude subfórum odstraněno.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Podmínkou pro zřízení subfóra je uhrazení pronájmu prostoru na 1 kalendářní rok. Info o splnění těchto podmínek je v hlavičce subfóra každého prodejce. Při nesplnění těchto podmínek dojde na na 14 dní(před smazáním)k uzamčení subfóra a pokud nedojde k dohodě, bude subfórum odstraněno.
Info o splnění těchto podmínek je v hlavičce subfóra každého prodejce, včetně datumu odstranění subfóra. Při nesplnění těchto podmínek dojde na 14 dní(před smazáním) k uzamčení subfóra a pokud nedojde k zaplacení či jiné dohodě (v průběhu těchto 14ti dnů), bude subfórum odstraněno.

Celkem budou 2 upozornění.
První bude cca 2 měsíce před koncem roku.
Začátkem měsíce, ve kterém končí pronájem prostoru subfór, obdrží jejich majitelé druhé upozornění (na e-mail použitý pro registraci do fóra) s výzvou pro uhrazení platby pro příští rok. Pokud na tuto výzvu nezareagují, dojde 14 dní před koncem platnosti jejich fóra k jeho uzamčení.

Tímto žádáme všechny zdejší prodejce, aby název jejich vlákna byl vždy zakončen označením prodejce.

Příklad:
Nově naskladněné liquidy - Kouříme zdravěji s.r.o.

Pokud tak neučiníte, tak se v novinkách takové vlákno zobrazje jako nicneříkající.

Vlákna, do kterých za posledních 30 dní nikdo nepřispěl, jsou automaticky mazána. Pokud chcete nějaké vlákno trvale zachovat, požádejte moderátora nebo admina o jeho označení jako "důležité".

Je nepsané pravidlo, že v této sekci zakládají vlákna pouze prodejci. Ostatní uživatelé tuto možnost sice také mají, ale vždy je třeba důsledně zvážit, zda pro komunikaci nepoužít nějaké stávající vlákno, popřípadě SZ, e-mail, telefon nebo podobné možnosti(obzvláště při reklamacích apod.).

Založené vlákno se musí vždy vázat k prodejci(zboží, jeho obchodní ativity atd.). Pokec a ruzná žertovná témata patří do sekce: Tlachání o všem možném

Za velice hrubé jednání je považováno umísťování odkazů na jiné prodejce v subfóru konkrétního prodejce. Něž tak učiníte, dovolte se nejprve u prodejce a pak uveďte, že tento souhlas máte.

Děkujeme
 • Fórum
  Témata
  Příspěvky
  Poslední příspěvek
 • Žádné nové příspěvky e-liquid.eu
  http://www.e-liquid.eu/ - Elektronické cigarety, jejich součásti a e-liquidy. Vše potřebné pro e-kuřáky.


  Pronájem prostoru pro rok 2024 uhrazen: Ano
  Subfórum bude zrušeno k: 31.12.2024
  Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p
  2 Témata
  2 Příspěvky
  Poslední příspěvek od e-liquid.eu Zobrazit poslední příspěvek
  pát 20. pro 2019 16:32:54
 • Ukázka: Firma Kouříme zdravěji s.r.o.
  Naše společnost je výhradním dovozcem e-kuřiva zančky Kouř a Dým, které je nejnovějším a nejlepším e-kuřivem úplně na celém světě.

  Takto by mělo být provozováno subfórum prodejce. Častá chyba prodejců je, že v subfórech zakládají jedno vlákno za druhým, na každou s prominutím blbinu, místo toho aby měli dejme tomu 6-7 tematických vláken, pro nějakou konkrétní činnost, která pravidelně aktualizují/editují/doplňují. Takto si jen vytvářejí totální guláš z desítek vláken, která jsou po 10-30 dnech stejně neaktuální a nikdo je už nebude navštěvovat.
  Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p
  2 Témata
  30 Příspěvky
  Poslední příspěvek od KarlosR Zobrazit poslední příspěvek
  pon 29. říj 2012 22:05:15
 • Oznámení
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Zpět na Obsah fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru