• Reklama
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Ukázka: Firma Kouříme zdravěji s.r.o.

Naše společnost je výhradním dovozcem e-kuřiva zančky Kouř a Dým, které je nejnovějším a nejlepším e-kuřivem úplně na celém světě.

Takto by mělo být provozováno subfórum prodejce. Častá chyba prodejců je, že v subfórech zakládají jedno vlákno za druhým, na každou s prominutím blbinu, místo toho aby měli dejme tomu 6-7 tematických vláken, pro nějakou konkrétní činnost, která pravidelně aktualizují/editují/doplňují. Takto si jen vytvářejí totální guláš z desítek vláken, která jsou po 10-30 dnech stejně neaktuální a nikdo je už nebude navštěvovat.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, Joker, jura-p

Pravidla fóra
Tímto žádáme všechny zdejší prodejce, aby název jejich vlákna byl vždy zakončen označením prodejce.

Příklad:
Nově naskladněné liquidy - Kouříme zdravěji s.r.o.

Pokud tak neučiníte, tak se v novinkách takové vlákno zobrazje jako nicneříkající.

Označujte nám prosím stará/neaktuální vlákna, která mohou být smáznuta. Udělejte to tak, že změníte nadpis v prvním příspěvku celého vlákna a napíšete do něj:
"Neaktuální - Smazat"

Je nepsané pravidlo, že v této sekci zakládají vlákna pouze prodejci. Ostatní uživatelé tuto možnost sice také mají, ale vždy je třeba důsledně zvážit, zda pro komunikaci nepoužít nějaké stávající vlákno, popřípadě SZ, e-mail, telefon nebo podobné možnosti(obzvláště při reklamacích apod.).

Založené vlákno se musí vždy vázat k prodejci(zboží, jeho obchodní ativity atd.). Pokec a ruzná žertovná témata patří do sekce: Tlachání o všem možném

Za velice hrubé jednání je považováno umísťování odkazů na jiné prodejce v subfóru konkrétního prodejce. Něž tak učiníte, dovolte se nejprve u prodejce a pak uveďte, že tento souhlas máte.

Děkujeme
 • Oznámení
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek
 • Témata
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Zpět na Obsah fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru