• Reklama
FastTech
 
 

Všeobecně o recenzi na našem webu(RN 4081)

RN 4081 známá také jako:
Super Cigarette, Super Ecig, Smoking Everywhere Gold, NPRO, PeeWee, Liberation Jr.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Všeobecně o recenzi na našem webu(RN 4081)

Příspěvekod Rumlik » ned 17. led 2010 4:02:26

Zde se můžet vyjadřovat k naší recenzi, kterou naleznete zde: http://www.e-cigaretafans.eu/RN_4081.html
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu

Příspěvekod Rumlik » úte 09. úno 2010 16:14:57

Zajímavé řešení pro tuto cigaretu, by mohlo být používání jednorázové patrony s atomizérem, z této e-kusovky: http://www.e-cigaretafans.eu/S_919.html
Podrobnosti zde: viewtopic.php?f=40&t=62
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(RN 4081)

Příspěvekod e-vestige » pát 06. srp 2010 2:42:54

Tak mám pár dalších cigaret a mezi nimi tuto (RN4081).
Kouřit jí s atomizerem je nesmysl, protože nejnižší cena za atty (který je dostupný skladem) začíná od 306,-Kč,
končí na 690,-Kč na e-cigo - to je už zlodějina...
Mě se totiž rozbil po nechtěném pádu cigarety na chodník, a tak jsem hledal náhradu...
Po Rumlikově infu o tom, že by pasoval cartomizer z jednorázovky, jsem to vyzkoušel...
Koupil jsem cartomizery na RN4081 Příchuť Marlboro, Nikotin High (prodávají se na pár českých e-shopech). A PŘIŠEL TOTÁLNÍ ŠOK !

1) Naprosto neskutečný HIT !!! (Konečně mi to připomíná standardní cigaretu !)
2) Cartomizer s touto baterií má odpor při potažení stejný, jako normální cigareta. Tzn.malý !
3) Cartomizer má opravdu velmi vysokou výdrž. Za celý den jsem nespotřeboval ani 2 kusy ! (jsem zvyklý na 2 krabičky pyro)
3) 2 plně nabité baterie mi vydrželi taktéž celý den ! (nechápu...)
4) Pravda je, že bych ale radši jinou příchuť (bohužel se do těchto cartomizerů standardně jiná než MBL nedělá)

Takže sečteno - podtrženo: Fakt pecka !
Věděl jsem, že model cigarety RN4081 je už starý asi rok a půl, možná víc. Ale četl jsem, že patřil mezi nejlepší
e-cigarety vůbec. Nicméně legrace je, že do teď nevím jakou kapacitu má baterie.
V technických parametrech u pana googla stojí několik verzí:
100 mAh, 180 mAh, 220 mAh, dokonce i 360 mAh. Tak co je pravda ???
U těch 360 mAh, si myslím, že prodejce mohl sečíst kapacitu 2 baterií v balení. Takže by to odpovídalo uváděných 180 mAh...
100 mAh je nesmysl, protože mi 1 baterie vydržela cca 5 hodin opravdu intenzivního kouření.
Takže je mi jasné že minimum je těch 180 mAh. Ale i to se mi zdá málo na to, co mi baterie předvádí...
Datum výroby balení této cigarety je vytisknuta na originálním štítku s údajem 29 května 2010.
Mohl by jste mi někdo napsat, jestli to víte, či jak to vidíte vy ? Nebo alespoň nějaké zkušenosti o této cigaretě ?
Proč jí nevidím u těch známých a kvalitních prodejců ?
První e-cigareta 13.7.2010
Primárně grip: Silver Bullet od Alt Smoke + cartomizery plněné e-liquidy Dekang
Sekundárně používám PPC s e-cigaretou RN4081 + cartomizery plněné e-liquidy Dekang

Stejně si dám občas pyro Davidoff...
Uživatelský avatar
e-vestige
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 32
Registrován: sob 10. črc 2010 0:33:33
Bydliště: Liberec, Praha

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(RN 4081)

Příspěvekod e-Hana » pát 06. srp 2010 5:57:34

No je to asi jednoduché, přišly další nové a ještě novější modely. :) .tato už je prostě starší model a vývoj jde i
v e-cigaretách opravdu mílovými kroky kupředu. :) ..o našich zkušenostech s touto naší první e-cigaretou -sis asi už na webu, http://www.e-cigaretafans.eu/RN_4081.html ke kterému je vlastně toto vlákno přečetl.

Vlastně to byla ona e-cigareta (a veškeré chybějící informace o e-kouření,)která nás přivedla na myšlenku, založit právě tento Web :mrk
např.já jí měla vloni na podzim, jako první e-cigaretu, ale teprve u Joye od Ježíška, jsem si pořádně zakouřila a mohla přejít úplně jen na e-kouření, mě bohužel zas tolik nepřesvědčila, ale možná jsem jen byla silnější kuřák než ty.
Rumlik jí měl už dřív a po cca 3-4 měsících přešel na na Joyku a i jemu zpočátku celkem stačila, ovšem jak říkal, nebylo to pořád to, co očekával. Je to dobrý na to, vyzkoušet si, že e-kouření opravdu funguje. Později jsme hledali lepší a delší výdrž baterie, my hledaly větší patrony , aby se nemuselo tak často dokapávat a výkonější atty atd.prostě člověk pak experimentuje a hledá, co mu nejvíc vyhovuje.K tomu postupně dospěje asi každý e-kuřák.
Ale jako jedna z více e-cigaret ,ti třeba může i vyhovovat. Každý máme trochu jiné nároky,tak se dá těžko říct, ta je špatná,ta je nejlepší.
Taky ovšem tehdy nebyly cartomizéry . :mrk A my kapali a kapali!!!
Pravda je, že baterie byly opravdu kvalitní a třeba jsou nyní ještě vylepšené. To netuším, ale myslím, že nám těch 4-5 h taky vydržely. Jenže to je ono, jak s tím vyjít celý den??
Kapacita baterie si myslím, je opravdu těch 180 mAh , snad se nemýlím a pánové mě, když tak opravěj :chuckle

Jinak cartomizér si jednoduše můžeš doma naplnit svým oblíbeným liquidem,trochu z nej chvíli bafej a pak příchuť Marlboro snadno překapeš čímkoliv výraznějším. Výhodnější je koupit si prázdný a naplnit ho rovnou tím, co ti chutná.
Plnění je opravdu snadné, když jsem se to naučila i já !? :chuckle
Kápneš do jednoho gumového náprstku , (který je na obou koncích při přepravě)cca 10 kapek a zasouváš do něj cartomizér koncem, co strkáš do úst, pokud se objeví na opačném konci u závitu bublina, několikrát povytáhneš , bublina splaskne a opět zasuneš, jakmile se ti povedlo vše vysát, vytáhneš, přidáš další kapky a opakuješ, dokud nahoře nevystoupí bublina tekutiny, která již nesplaskne. Vyndáš a otřeš, toť vše.
Druhý způsob- kapeš do otvoru u závitu, tak dlouho dokud na opačném konci (který strkáš do úst)nekápne první kapka-Hotovo, utřeš, našroubuješ a můžeš čudit.Takže jakmile to párkrát zkusíš, je to otázka několika min.ne-li sekund. :whew
Do Joykového se vejde cca 25 kapek, tady to musíš vyzkoušet sám, neznám množství, jaké se vejde do těchto cartomizérů. :mrk
Tak nevím,jestli jsem ti moc pomohla, ale aspoň něco, on se určitě ještě někdo přidá. :) :hi
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(RN 4081)

Příspěvekod Kenny09 » pát 04. úno 2011 10:00:27

Včera jsem si koupil tuhle e-cigaretu. Býval jsem velkej kuřák analogu (tzn. ne-elektronickejch cigaret), cokázal jsem stáhnout i tři krabičky denně, ale v posledních měsících moje kouření rapidně kleslo (nevím proč) tak jsem si řekl, že TEĎ je právě čas. Koupil jsem si ji v krásné metalické modré barvě a nakoupil hromadu cartomizerů a liquid. A musím říct, že takovej strašnej kopanec (Marlboro high) jsem fakt ještě nikdy nezažil.
Náboje jsem si vůbec nekupoval, opravdu jsem na hodně fórech četl, že atomizer se v podstatě okamžitě spálí a je nepoužitelnej.
Ale já jsem třeba člověk, kterej se na tohle dívá jinak - od začátku jsem chtěl, aby moje e-cigareta nedělala moc dýmu (prostě mi to vadí, nevím, jak to mám vysvětlit) a tahle produkuje tak něják akorát.
Takže zatím spokojenost (pořád jedu první cartomizer) a doufám, že mi bude dobře sloužit :-D
V tuto chvíli RN 4081 blue
Kenny09
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 04. úno 2011 9:47:03
Bydliště: Brno

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(RN 4081)

Příspěvekod e-Hana » pát 04. úno 2011 20:13:19

No tak doufám, že ti to nadšení vydrží, já ji po 4 měsících s chutí opustila a neudělat to, tak dodnes kouřím pyro.
Nedokázala jsem se jich s touto e-cigaretou zbavit.Ale tyto atomizéry nebyly tak špatné a docela dlouho vydržely.
Nejvíc mě ale obtěžovala malá výdrž baterie a věčné dobíjení a nakonec mě ani ono kouření prostě neuspokojilo, ani snad né co do množství kouře,ale onen úder na solar-hit :chuckle mi asi scházel. Viz mé líčení zde.
viewtopic.php?f=5&t=50&p=997#p997
Zkus si projít celé vlákno od začátku a zjistíš,jak jsem s tím vším bojovala já. :mrk
Budem rádi pokud tam své zkušenosti napíšete i vy další.
Pravdou je,že tehdy ještě nebyly cartomizéry a třeba by to bylo pak jiné?!Je to možné. :rock
Určitě záleží na tom, co od toho očekáváš, ale pokud ti tohle kouření zatím vyhovuje, tak není co řešit.
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(RN 4081)

Příspěvekod Kenny09 » sob 05. úno 2011 14:22:55

No, jelikož jsem z Brna a mám jedinej přístup k e-cigaretě v našem Brněnským obchodě, tak jsem opravdu hledal e-cigaretu, která funguje s cartomizerem, aniž bych musel neustále objednávat přes internet (což se pro mě nevyplatí). Mám čtyři baterky, takže se něják moc nebojím o to, že by mi došly během dne, a navíc - první cartomizer, kterej jsem si dal ve středu poprve do e-cig mi pořád funguje... což je dost divný, ale je to tak :-D kdybych to věděl, tak si jich nekupuju rovnou tolik, protože jsem si koupil taky e-liquid... :-P Ale taky se může stát, že teď - když už v podstatě můžu kouřit všude (i doma - a to jsem doma nikdy nekouřil) tak že moje spotřeba vzroste. Nejspíš to bude tím, že mi stačí jen pár potáhnutí opakovaný v průběhu celýho dne (takže to nemám jako bych si vyhradil čas, že TEĎ budu jako kouřit cigaretu a počítat si 12 potahů, prostě si vždycky potáhnu a hotovo).
Ať už je to jak chce, příští týden si půjdu koupit ještě nějáký eGO, líbilo se mi to bílá a prý mu barterka vydrží hrozně dlouho, ale zase nevím nevím jak ten atomizér... Uvidíme, prostuduju fórum a třeba najdu nějáký lepší nápady :-)
V tuto chvíli RN 4081 blue
Kenny09
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 04. úno 2011 9:47:03
Bydliště: Brno

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(RN 4081)

Příspěvekod e-Hana » sob 05. úno 2011 15:00:18

Tak určitě ti eGo baterka,vydrží mnohem déle,to souhlasí a tobě jestli kouříš málo třeba i celý den.
Pokud se ti nechce moc plnit, doporučuji nynější novinku eGo-T . Kde jen doplníš vždy tank, tedy nádržku na liquid.
Nebo si pořid normální eGo a k tomu pak atty a tank na eGoT můžeš dokoupit a vyzkoušet. Ale je to opravdu kouření nejspíš pro silnější kuřáky.
I když i to je relativní, každý to vnímáme trochu rozdílně.
Jinak cartomizér by ti měl vydržet nejmíň týden, ale můžeš mít štěstí nebo pokud opravdu kouříš málo,může ti vydržet i měsíc.
Ale jak říkám, pokud ti RN4081 vyhovuje pak je i to v pořádku, navíc pokud máš 4 baterie,tak to asi opravdu zvládneš celý den?
Hlavně že ti to chutná, to je důležité.
Že máš obchod v místě to máš výhodu,tu většina z nás tedy nemá a přesto se nám všem ta počáteční investice vyplácí. :)
Stačí si spočítat kolik nás stáli za 1 měsíc cigarety a je to za měsíc či dva i tak doma. :mrk
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(RN 4081)

Příspěvekod Kenny09 » sob 05. úno 2011 17:43:36

eGO-T myslím recenzoval na youtube jeden administrátor co tady je - díky jeho videům jsem vlastně přešel na e-cigaretu, protože vše ve videích dokázal rozumě a hlavně efektně vysvětlit a ukázat člověku, kterej o e-cigaretě nikdy neslyšel. Ale nevím nevím, na mě to až moc čadí :-D

Cartomizer že vydrží na týden? Páni... to jsem nevěděl, teď se těším, až mi dojde, abych si mohl zkusit to dokapávání :-D

RN 4081 byla vlastně od začátku takovej můj favorit, líbilo se mi, že se dělá v hodně barvách, a na to já jsem hodně takovej vysazenej, na takovýhle různý serepetičky a vychytávky :-D Myslím, že na ten začátek je to zatím dobrá volba, uvidím, jestli přestanu kouřit úplně, nebo jestli u toho zůstanu.

V Brně je jeden obchod, ale předpokládal jsem, že po republice je alespoň v každým větším městě min. jeden... takže nejspíš ne?

A samozřejmě co se týká ceny, tak je jasný, že počáteční investice je drahá, ale následující měsíc už to bude rozhodně znatelně vidět (pokud uvážím, kolik jsem dřív utrácel za cigarety :-D )
V tuto chvíli RN 4081 blue
Kenny09
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 04. úno 2011 9:47:03
Bydliště: Brno

Re: Všeobecně o recenzi na našem webu(RN 4081)

Příspěvekod e-Hana » sob 05. úno 2011 18:33:44

Nějak si asi nerozumíme? Myslím,tím že vydrží týden až 3 v provozu, ne naplněný :mrk to vykouříš za chvíli max za pár hodin..!! :wait :rofl Pozor na to!!Dokapávat a plnit ho musíš častěji!!! :)
Abys nekouřil na sucho!! :chuckle :mrk
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1


Zpět na RN 4081

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník