• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Jaký liquid preferujete?

Vše co nepatří do ostatních vláken.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Jaký liquid preferujete?

Příspěvekod martini » stř 18. zář 2013 9:44:29

K pivu si občas chystám čistý Black fire od FA na 18mg (jinak si míchám jen 12 a 6mg), ale mám vyzkoušeno, že za střízliva ho samotný nedám, neb mám po druhém prásku pocit, že se mi někde pálí nějaká izolace, nebo žhavím na sucho :D Ale i jeho kombinace s DS, nebo virginií mi u pivka vyhovuje a zatím si z okolí na black fire nikdo nestěžoval, jen pár lidí mi říkalo že cítí kouř z udírny :beer
Paps+Heron (hybrid) *** 4Nine+Kayfun nano (hybrid) *** Origin+Aqua (hybrid) *** Sigi8+Ithaka (hybrid) *** Sigi20+Oddy *** JoyeMech+Fogger2 *** 69mod+Magma *** Lab65+Kayfun *** iStick 50+Erlkonigin mini *** G3 mini+Kayfun V3 mini *** eGrip+RBA base *** eGrip II

JSEM ZÁVISLÝ A NESTYDÍM SE ZA TO!
Uživatelský avatar
martini
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 22. črc 2012 10:25:20
Bydliště: Šumperk

Reklama

FastTech

Re: Jaký liquid preferujete?

Příspěvekod coldage » stř 18. zář 2013 9:47:42

Na pivko je fakt nejlepší French Pipe, páč jsem ale ohleduplnej a zahrádky jsou teď už zavřený, tak budu řešit s Maxx Blend:-))
Obrázek

"...Mějte vždy po ruce láhev, abyste v případě, že kolem dokola bude voda, mohli poslat dopis..." (Pú a etiketa - Korespondence)
Uživatelský avatar
coldage
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 620
Registrován: pon 30. led 2012 19:33:36
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jaký liquid preferujete?

Příspěvekod Hennry » pon 11. črc 2016 19:41:47

Nahodou jsem vyzkousel prichute Capella a musim rict ze jsou dost dobry. Vsechny kolace a buchticky jsou famozni a o ovocnych ani nemluvim. Prijde mi i par tabakovek tak dam vedet.
CUBOID+IJOY LIMITLESS/AROMAMIZER V2
PICO 75W, CRIUS/BELLUS/Voopoo Drag,Taifun GT3,Aromamizer supreme,Tornado,Siren 2,Brunhilde MTL,Precisio,Kayfun v5,Charon,Sinous, VG V5s,VG Kronos 2s atd atd
Uživatelský avatar
Hennry
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 10. čer 2016 20:32:58
Bydliště: Straz Pod Ralskem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jaký liquid preferujete?

Příspěvekod faceless » stř 10. čer 2020 1:51:24

Stále ujíždím na příchutích Energy Drink, v různých obměnách. Začínal jsem s ním a už mi to zůstalo. Jen nelze samo dýmat stále, střídám s tabáčkovymi příchutěmi, občas nějaká exotika....

(síla většinou 18 mg)

(BTW, tady to tedy žije, v polovině sekcí X let staré příspěvky. Když jsme tady řádili kolem roku 2010, to bylo trochu JINÉ fórum....)

Odesláno z mého HD1903 pomocí Tapatalk
Patriae fumus igne alieno luculentior.
Uživatelský avatar
faceless
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 21. led 2020 20:23:37
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Liquidy - všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků