• Reklama
FastTech
 
 

Dotaz na zkušené míchače liquidů

Vše co nepatří do ostatních vláken.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Dotaz na zkušené míchače

Příspěvekod Fido » úte 29. kvě 2012 23:46:15

No nejlepší bude když přijdeš některý pátek na srazík. Býváme tam každý pátek. Ne sice všichni ale vždycky se nás několik sejde.
A co se týče redbullu, no ten se mi opravdu dobrý zatím nepovedl. Zkusil jsem to namíchat z aroma od FA a zklamalo mě to. Není to tak nejhorší ale redbull to není.
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Dotaz na zkušené míchače

Příspěvekod MiKy.MK » pon 13. srp 2012 19:44:08

Míchač zdraví míchače :-),
mám zcela asi neuvěřitelný dotaz.. :-))) Používám DNB Inaw (9mg až 15mg a vapnu tak 3,2ml denně) + příchutě (Inaw, FA). Nejdřív bylo všechno v pohodě a vše chutnalo tak jak má, kafe bylo kafe, meloun byl meloun atd. Teď tak po měsíci, možná dvou, jsem si najednou uvědomil, že ty chutě už v puse necítím tak jak by měli chutnat. Je to vůbec možné??? Mám DNB starší uchovávanou při pokojové teplotě ( přes ty vedra až 27 ale ve tmě ) a příchutě taktež. A mám čerstvou DNB a tu mám v lednici. Všechno jsem zkoušel, mám různé clearomizery ( nový z obchodu i mnou renovovaný ), příchuť kafe mám taktéž jednu starší ( 2 měsíce ) a jednu novou ( 1 měsíc ) a nic. Všechno chutná nějak, ale rozhodně podle chutě v puse nepoznám co to je. Na čuch jsou všechny ty příchutě v pořádku a vše voní tak jak má a nemám problém je okamžitě poznat, ale při kouření to je v puse na chuť spíš horší. Nesetkali jste se někdy s něčim podobnym nebo s někym kdo to zažil taky???? Jinak jsem zkusil třeba i liquid hotový ihealth ( na aukru je toho dost ) a od nich mi ovocný příchutě chutnají jako lipo ( takový ty bonbony ), zkoušel jsem banán, mango.. Jsem z toho dost rozhozenej a nevim co si mám o tom jako myslet nebo co se to děje. Jinak chutě jídla a pití mám naprosto v pořádku. dík za jakékoliv nápady :-)
eGo-K + co si dobrého namíchám :-)))
Uživatelský avatar
MiKy.MK
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 15. kvě 2012 20:50:31
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače

Příspěvekod Kejklířka » pon 13. srp 2012 19:48:43

MiKy, také se mi to stalo. Nazvala jsem si to "krize chuti". :mrk Trvalo to asi 3 týdny, vše chutnalo stejně (prostě nijak). A jak to přišlo, tak to odešlo...
P.S. V tomto období jsem jela hlavně mentol, ten jediný mi chutnal normálně.
LavaTube Red & Black, Pink Bird (Vorel), preferuji kapání
(atty 510LR, 306LR Bridgeless), za volant Vision V2 EGO Clearomizer
míchám sama z produktů FlavourArt
eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Uživatelský avatar
Kejklířka
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 375
Registrován: sob 15. říj 2011 4:59:17
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače

Příspěvekod purpure7 » pon 13. srp 2012 20:37:08

Ono to bude taky souviset s chuťovými pohárky, které se při vapování neničí jako při kouření cigarety, a vlastně se Ti obnovují. I já jsem tohle období zažila, myslím že každý z nás, u někoho se to projeví silněji, myslím že u těch e-kuřáků, kteří nepřikuřují pyra.
Naposledy upravil purpure7 dne pon 13. srp 2012 20:48:20, celkově upraveno 1
grip Vamo, Dýmka KING, grip Tulipánek ,thulon zlaťáček, hulící krabička, Black bird , Grip Lavatube, VV350 Stainless (Chrome), baterie eGo + Aga T, R-tank,D-Nova clearomizer, Bulli K2,Vivi Nova + mini, T2 Míchám všechno co mi chutná, v poslední době vedou tabáčci, cca 6 mg
eCFÚstí n.L.


Obrázek
Uživatelský avatar
purpure7
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1220
Registrován: čtv 10. lis 2011 11:13:51
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače

Příspěvekod petthall » pon 13. srp 2012 20:46:59

Co dodat....určitě si tím už prošla většina vaperů.Někdo to skoro ani nezaznamenal a někdo tím trpěl opravdu fest a to i pár týdnů.Buď v klidu,to přejde. Doporučuji vydržet a chvilku tahat chutě,které Tě normálně moc neosloví...V toto období Ti neuškodí a naopak Tě třeba trochu srovnaj a pak pomalu najížděj na jemnější míchanice...Jinak to co psala Purpurka má něco do sebe...
petthall
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1673
Registrován: čtv 29. zář 2011 0:08:26

Re: Dotaz na zkušené míchače

Příspěvekod jatelinka » pon 13. srp 2012 21:14:53

Taky to mám po měsíci a půl.... jahoda i bright od Liqui chutnají skoro stejně, jahodu bych vůbec nepoznala, nebýt to tam napsané... no, snad se to zlepší.
zatím EGO VV s čímkoliv, co pasuje,
a přidána LT mini chrome s Vivinou a náustkem Scull - efektní


My ženy jsme andělé. A když nám někdo poláme křídla, prostě v létání pokračujeme na koštěti. Jsme totiž flexibilní ... :-))
Uživatelský avatar
jatelinka
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 198
Registrován: čtv 28. čer 2012 21:05:29
Bydliště: Kolín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače

Příspěvekod MiKy.MK » úte 14. srp 2012 8:19:20

Jupíííí, tak hlavně že to je jev docela běžný :-))) začal jsem z toho být poněkud nervozní. :wring Snad i u mě to zase odezní. Bude to takový můj bobřík "krize chuti" :muscle protože teď v tomto období mám rozhodně opět chuť se vrátit k pyro které chutnalo pořád stejně. Tak snad se chutě vrátí.. Díky za dobré zprávy. :yes
eGo-K + co si dobrého namíchám :-)))
Uživatelský avatar
MiKy.MK
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 15. kvě 2012 20:50:31
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače

Příspěvekod jatelinka » úte 14. srp 2012 8:57:02

Zpátky k pyru nééééé :shake
je to smradlavej hnus :smoke
zatím EGO VV s čímkoliv, co pasuje,
a přidána LT mini chrome s Vivinou a náustkem Scull - efektní


My ženy jsme andělé. A když nám někdo poláme křídla, prostě v létání pokračujeme na koštěti. Jsme totiž flexibilní ... :-))
Uživatelský avatar
jatelinka
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 198
Registrován: čtv 28. čer 2012 21:05:29
Bydliště: Kolín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače

Příspěvekod VikyCZ » úte 14. srp 2012 9:46:10

Moje krize chuti se zatím vztahuje výlučně k ručně balenému tabáku. Ani mé dříve oblíbené značky mi nic neříkají dneska a přestávám rozeznávat co kouřím za tabák. Což mi vůbec ale vůbec nevadí. (Jen jsem si z nostalgie po delší době zkoušel od kamarádů ubalit.)
Uživatelský avatar
VikyCZ
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 273
Registrován: sob 12. kvě 2012 17:10:38
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače

Příspěvekod LyrickCZE » úte 14. srp 2012 21:32:00

Dával jsi k tomu i pyro?
Nevím proč, ale skoro všichni pyro kuřáci nejsou schopní určit příchuť mých míchanic.
Kdykoliv někdo řekne "pls" protože je to kratší než "please", odpovím "ne" protože je to kratší než "ano".
Uživatelský avatar
LyrickCZE
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 21. kvě 2012 12:32:42
Bydliště: Praha

Re: Dotaz na zkušené míchače

Příspěvekod dlouhejbil » úte 14. srp 2012 21:43:42

To ale nemusí být chyby těch kuřáků :rofl
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače

Příspěvekod 6maky » úte 14. srp 2012 22:11:21

také jsem si prošla tzv krizí chutí.Je to opravdu dost nepříjemné a byla jsem z toho dost nervozní.pořád jsem otravovala mého míchače ,že to nemá chut ,at mi tak přikápne příchutě.Ale vydržet.Přejde to.Ani nedoporučuji si přidávat příchutě.Jak to přišlo tak to odejde.Mě to trvalo týden ale byl krutej,když jsem si libovala v chutích virginie,uzená švestka atd a pak nic.Ale pyro mne vůbec nenapadlo,ani na okamžik.Nikdy neříkej nikdy se říká,ale tomu můžu říci že už fakt nikdy.Pyro nééééééé
Obrázek
6maky
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 75
Registrován: pon 02. dub 2012 19:04:31
Bydliště: Děčín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače

Příspěvekod MiKy.MK » stř 15. srp 2012 1:11:54

Díky za uklidnění, že to neni tak neobvyklý jev, má to ale pár ALE. Tak první je, že pyro sem neměl poslední měsíc a měsíc před tím sem dal tak 10 a 2 měsíce předtim jsem jel tak 4 pyra denně a k tomu ečko a problém nebyl. A druhé velké ALE je pro mě "krize chuti". Celý den nad tim hloubám a moje logika mi neni schopna vysvětlit, proč by se krize chuti měla projevovat zrovna jen u příchutí ečka a absolutně u ničeho jiného. Všechny jídla a pití, každej jinej bordel co se mi dostane do pusy chutná naprosto v pořádku, jen ty příchutě liquidů jsou oki. Ještě jsem si míchnul DNB s mentolem, tak jsem na to zvědavej. Podle teorie krize chuti by i mentol měl být velkým překvapením jak to bude chutnat.
Když tak o tom přemýšlím, tak se mi zdá, že vlastně co jsem skončil úplně s pyrem, tak se mi ty chutě rozhodily. Samozřejmě, že už se k pyru nevrátim. Už mi začalo hrozně smrdět a když jdu kolem plnýho popelníku v práci a zacejtim ho, mám chuť se vyblít :-) návratu k pyru se nebojim, navíc to, že mi liquidy nechutnaj tak jak by měly naštěstí neznamená, že tak jak to chutná neni vapnutelný a rozhodně na čuch i chuť lepší než pyro. Navíc to jak se mi krásně dejchá je neuvěřitelný. Dřív jsem při nafukování pusou matračky měl pocit, že omdlim a dalo mi to tak 5 minut práce, před týdnem jsem jí nafučel asi tak za minutu bez motání hlavy. A to co teď vyběhnu či vylezu bez zadejchání je taky bomba, takže pyro je definitivně odpískaný. Jen doufám, že se za pár let neukážou nějaké neblahé důsledky vapingu..kromě pumpování se nikotinem a z toho plynoucích důsledků. Ještě ke krizi chuti musim podotknout, že jsem zrovna taky absolvoval "nikotinový boom" nebo jak to nazvat ( ale je to tu taky známá záležitost ) a to jest, že jsem začínal s 12mg liquidy, pak jsem se vyhoupl na 15-18 a teď tak poslední týden už to na mě začalo být zase moc a vracim se opět na 12ku, která mi aktuálně dostačuje.Doufám že to tak i uz zustane. Tak snad krize chutě odezní, už se nemůžu dočkat až si zas užiju ty mňamky ze všech těch příchutí kterými jsem se zazásobil. Tak díkes za ohlasy a zatim zdarec.. :yes
eGo-K + co si dobrého namíchám :-)))
Uživatelský avatar
MiKy.MK
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 15. kvě 2012 20:50:31
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače

Příspěvekod e-Hana » stř 12. zář 2012 4:09:47

Za mě dodám jen to, že to že něco přestane chutnat tak jak má, se stane mnohem častěji a ne jen jednou zkraje, postupně se víc chutí i tzv.přejí a přestanou ti chutnat nebo právě některé vůbec necítíš a zas objevíš najednou jiné. Tak jak se vytříbí chutové pohárky ,tak se ti i chut mění..
..a tak prostě zas přejdeš na další.. :) nebo příchutě právě střídáš a mísíš.. Dost často se to stává, že když dlouho kouříš jednu příchut , najednou jí přestaneš vnímat..asi otupí chutové pohárky. A to právě nováčci dost často dělají, že si oblíbí jednu nebo dvě a ty kouří pořád dokola..navíc dnešní způsob s většími nádržkami to i dost umožnuje.
Později se naučíš i běhen den příchutě střídat a už to není tak časté nebo to prostě už přestaneš tolik vnímat a nepřekvapuje tě to už.

Ještě lepší šok umí ale udělat tzv.Flashback..viz zkratky.. :mrk :D a dostavit se může kdykoliv..a to pak nevíš co bys.. :) a obzvlášt pokud máš jen jedno e-cigárko nebo ještě malý výběr e-cigaret.. :rofl Najednou máš totiž pocit, že dnes ti nic nekouří pořádně a nic nechutná jak má. :D a nakonec pořádně nekouří ani to případné pyro.. :head :)
Ono vše kouří, jen ty to pár hodin nebo klidně i celý den vnímáš úplně jinak. :rofl Možná i tohle někdo zaměnuje za tu ztrátu chuti, ono je to vlastně podobné .. :angel
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Dotaz na zkušené míchače

Příspěvekod SandySmokers.cz » stř 12. zář 2012 10:31:23

Jasně chutě se mění, na tom se asi shodneme všichni. Já měl období, kdy jsem třeba hulil jen mentol (a to jsem v klasikách nikdy nehulil) - byl jsem s tím, když se ohlédnu zpět asi i pěkně otravnej pro okolí, jak jsem to vychvaloval :D
Potom jsem měl období sladkých (čokoláda, všelijaké sladké mixy ....) a nakonec teď mám zase spíše období "tabákových mixů" :)

Každopádně co je u mě jistota je to, že já si dávám již tak málo příchutě, že ten kdo Vapuje chvíli má oproti mě, asi jednou takový dávky.
A to je i důvod, proč nikomu neříkám / neradím, kolik si má dávat příchuti do mixů, protože moje vnímání je asi už trochu za tu dobu zkreslený :mrk :)
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Liquidy - všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků