• Reklama
 
 

Dotaz na zkušené míchače liquidů

Vše co nepatří do ostatních vláken.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Dotaz na zkušené míchače liquidů

Příspěvekod Wolfgar » pon 06. bře 2017 15:26:21

Znam chlapika co liquidy micha tak, ze je hodi na 40 na kratky rezim do pracky, to mysi byt teprve bublinek :D

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Dotaz na zkušené míchače liquidů

Příspěvekod vlastik63 » pon 06. bře 2017 15:53:21

OldAlien píše:Já bych uvítal, začít počítat bublinky vzduchu v liquidu, který byl protřepán.
Odhadem to vidím na 33 bublinek, v 30 ml liquidu. Na YouTube, maník doporučuje max.50 bublinek, ale to se mi zdá moc.
Potom už prý dochází, k degradaci nikotinu.
Nevíte někdo, jak ty nadlimitní bublinky vzduchu, vyndat z liquidu, než zavřu víčko?
Díky

Když jsem se díky Vám, naučil půlit 1 kapku, tak jsem se v míchání posunul o level výše. Ještě jednou Všem, kdo mi pomáhali, díky.

Zajeď si do Loun do zverimexu, prodávají tu mladé ropáky.Ty tam vypustíš a máš to vychytané, jeden sežere cca 5 bublinek za minutu.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače liquidů

Příspěvekod OldAlien » pon 06. bře 2017 19:18:22

Nejvíc bublinek má teď dlouhejbil v koutcích u huby, protože jste to tu pěkně zabublinkovali! :D
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače liquidů

Příspěvekod dlouhejbil » pon 06. bře 2017 19:30:08

Mám přivřené obě oči. :D
Tak vám k těm bublinkám taky něco přidám.
Pokud tu svoji míchanici neprotřepáváte dennodenně /neokysličujete/ a neskladujete v řádu měsíců, tak se nic neděje.
Ovoce se dopředu nemíchá, jak už dávno víte a tabákovky, které se nechávají zrát, leží někde ve tmě, v klidu, naplněné po okraj. Tak jak by se v nich objevily bublinky?
Vždycky jsem ty přísady smíchal, protřepnul pár pohyby a finito. Člověk by čekal, že čím déle je vaping na světě, bude i osvěta fungovat směrem k jednoduchosti. Ale ouha - kde kdo vymýšlí zbytečné složitosti. Už jsem se tu dostkrát pobavil nad některými příspěvky. :chuckle
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače liquidů

Příspěvekod iqwe » pon 06. bře 2017 23:39:22

Názorů spousta, ale fakta žádná.
By mě zajímalo, kdo si přečetl vlákno:
Useful Information About Handling Nicotine!!! (Příspěvek od HiLIQ » úte 29. lis 2016 6:35:47), které jako jediné zde obsahovalo fakta a testy zaměřené na vliv vzduchu, tepla a světla na Nic. Testy byly výrobcem prováděny v letech 2014-2015. Potom by třeba bylo jasnější, jaká doba a podmínky jsou nutné ke změnám v nikotinu.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Re: Dotaz na zkušené míchače liquidů

Příspěvekod chris_cz » úte 07. bře 2017 11:37:09

Tak ono by to hlavně chtělo rozlišovat zdali se bavíme o míchání pár desítek ml pro spotřebu vzápětí, nebo o větším objemu, nebo o míchání báze na cílovou koncentraci. Původní zmínka o bublinkách tu zazněla v kontextu 300 ml míchaný objem, což je pro někoho na měsíc, pro někoho na měsíce 3. Navíc možná v jediné lahvi...

Brumla: což u báze na uskladnění skutečně nevadí, snad jen blázen by v době těsně před tvrdým náběhem TPD uvažoval o koupi báze pro dlouhodobém uskladnění v takovém balení, že by jí třesení během transportu od výrobce vadilo. I když, teď mne napadá, pokud si někdo chce postupně snižovat nikotin (mno fuj) tak tohle taky může být cesta jak nic neřešit a přesto toho docílit :-)

iqwe: díky, imho tohle docela zapadlo kvuli tomu bordelu komerčního spamu co zaplavuje titulní stránku s novými příspěvky. Sice jsou tam infos které jsou imho všeobecně známé, ale je to v tom příspěvku hezky pohromadě i s ilustracemi a časovými intervaly, a je to věc kterou bohužel v posledním roce a půl musíme řešit všichni. Odkaz je tady viewtopic.php?p=389683#p389683 a zasloužil by imho být v FAQ.
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Dotaz na zkušené míchače liquidů

Příspěvekod Jirkator » úte 07. bře 2017 13:11:40

Tak já si ho tedy přečetl (běžně cizojazyčnou část fóra nečtu), a pochopil jsem, že bázi s obsahem nikotinu je nejlepší skladovat v tmavé skleněné lahvi při teplotě pod +5°C a bez přístupu vzduchu. To znamená, že když si namíchám těch mých 30ml ovocného liquidu, který vytáhnu za týden, tak to řešit v podstatě nemusím. U tabákovek, které pak jsou v té lahvičce někdy i několik měsíců, už má smysl řešit skladování.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače liquidů

Příspěvekod dlouhejbil » úte 07. bře 2017 17:22:31

Jirkator píše:Tak já si ho tedy přečetl (běžně cizojazyčnou část fóra nečtu), a pochopil jsem, že bázi s obsahem nikotinu je nejlepší skladovat v tmavé skleněné lahvi při teplotě pod +5°C a bez přístupu vzduchu. To znamená, že když si namíchám těch mých 30ml ovocného liquidu, který vytáhnu za týden, tak to řešit v podstatě nemusím. U tabákovek, které pak jsou v té lahvičce někdy i několik měsíců, už má smysl řešit skladování.

A nemusíš to řešit ani u 30 ml tabákovky. U většího množství píšeš přesně to, co platí už od pradávna a je to tu několikrát.
Tma, chládek, bez přístupu vzduchu - neboli naplněno po okraj. A když bez přístupu vzduchu a po okraj, tak jaké protřepávání a jaké bublinky.
Už od té doby, kdy jsme se dočetli, že nikotin degraduje na vzduchu a teplem /hlavně na slunci/ jsme si odvodili výše psané. Stačí k tomu selský rozum.... No ale mudrujte.
chris_cz píše:Odkaz je tady viewtopic.php?p=389683#p389683 a zasloužil by imho být v FAQ.
Dáváš odkaz na článek, který kousek nad tebou doporučoval Zdeněk. Přelož ten článek do češtiny a já ho někam viditelně dám, když už ten selský rozum řečený jednou větou musíte mít vědecky podložen. Není problém. On bude spíš problém to, že to stejně nikdo nečte. Stejně jako tohle viewtopic.php?f=6&t=2775&p=166394#p166394 kde je to taky napsáno. :D Jak to udělat a kam dát aby si to nováček /a nejen on/ přečetl, ale i jíná důležitá infa, fakt za těch 5 let nevím.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače liquidů

Příspěvekod chris_cz » úte 07. bře 2017 19:29:09

dlouhejbil: odkaz dávám právě proto aby to byl kliknutelný odkaz.
ad překlad: za překlad a plné vyvěšení to zas imho nestojí, ona je to jen taková "facebook věda", důsledně tam hovoří jen o změně barvy, o pozorování, text je pravd. od nerodilého píšícího nebo z překladače,... a hlavně tam nejsou žádný čísla naměřených koncentrací v tom kterém čase. A je to tak dobře, protože jako "odkaz na použité zdroje" , jako rychlá a jednoduchá odpověď na otázku typu "a proč jako", "a jak to víš" atp. je to imho výborné, prostě ve stylu: nechces si nic dlouze číst, tumáš url a podívej se sám (klasicky pár obrázků za tisíce slov)...když to změnilo barvu za tu a tu dobu, tak se v tom (složení) opravdu něco muselo... :-)
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Dotaz na zkušené míchače liquidů

Příspěvekod dlouhejbil » úte 07. bře 2017 19:58:43

No to mi je jasné. Jenomže to tu zapadne hned další stránkou.... :D
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače liquidů

Příspěvekod Jirkator » úte 07. bře 2017 20:15:21

Dej do do základních pojmů něco jako skladování nikotinové báze nebo degradace nikotinu a k tomu ten odkaz.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače liquidů

Příspěvekod iqwe » úte 07. bře 2017 20:57:21

Jako dát odkaz je pěkné, ale má to význam jen pokud je kam odkazovat...
Jste si nevšimli, že Zdeněk dával název postu s datem v listopadu a ten post je už smazaný. Poněvadž jsem smazání očekával, tak jsem si ho uložil. Proto tam také nebyl přímý odkaz. Naštěstí to sem výrobce dal v lednu znovu a doplnil na konci o to video.

Já pozitivum a cenu tohoto příspěvku vidím ještě v tom, že nikdo z nás nemůže kvůli naší legislativě psát nějaké zkušenosti nebo dělat testy, protože nic silnějšího než 70mg nikdo nemá, protože to zákon zakazuje. A i kdyby měl, nebyl by ochoten na testování obětovat své zásoby. Takhle to udělal sám výrobce a je to OK. A u povolených koncentrací se takové změny neprojeví.

Proto bych se přimlouval o umístění obsahu někam do bezpečí, kde by ho nemohl smazat ani autor. Netuším totiž, kdo to vlastně loni smazal. HiLiq totiž zrovna v té době Pure stáhl z nabídky eshopu pro normální uživatele.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Re: Dotaz na zkušené míchače liquidů

Příspěvekod sKae » čtv 06. dub 2017 17:26:23

Dobrý den

oblíbil jsem si bázi od IMPERIA konkrétně dripper who-man 1,5mg

zajímalo by mě však jaký je rozdíl mezi výše zmíněným "imperia dripper who-man" a "imperia dripper"

máte s těmito bázemi zkušenost?

děkuji
sKae
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 04. bře 2017 8:12:22
Bydliště: Praha

Re: Dotaz na zkušené míchače liquidů

Příspěvekod Jirkator » čtv 06. dub 2017 18:29:26

Zkoušel jsi kouknout na jejich web? Je možné, že tam mají jejich popis.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dotaz na zkušené míchače liquidů

Příspěvekod sKae » čtv 06. dub 2017 18:57:04

Jirkator píše:Zkoušel jsi kouknout na jejich web? Je možné, že tam mají jejich popis.

[ Post made via Android ] Obrázek



psal jsem prodejci a ten mi odepsal, že výrobce mu vzdělil, že who-man má údajně lepší chuť, ale že osobně v tom rozdíl nepoznal.

přesto mě zajíma názor i jiných uživatelů
sKae
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 04. bře 2017 8:12:22
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Liquidy - všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků