• Reklama
 
 

Liquidy Five Pawns

Vše co nepatří do ostatních vláken.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Liquidy Five Pawns

Příspěvekod Hp530 » stř 11. lis 2015 17:58:49

Taky jsem ochutnal v jednom krámku tři testry a je to fakt hodně dobrý,spíš skvělý než dobrý.Ale prostě si to nemůžu dovolit.S mojí spotřebou je to strašná rána.

[ Post made via Android ] Obrázek
Hp530
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 184
Registrován: stř 14. bře 2012 15:56:35
Bydliště: Velký borek
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Liquidy Five Pawns

Příspěvekod Ales75 » stř 11. lis 2015 18:09:56

a propos:ty testry jsi zakoupil v jakém krámku?tady v Ov zatím s testry nepočítají...psal jsem dotaz a žádná reakce..prosím SZ díky
Joyetech eVic VTwo mini
Lost Vape Therion DNA75
HCigar VT75 DNA
Siam Cobra
Diablo RTA
ZK Mini
Smoktech TF-RTA
Taifun GTIII klon
Squape X Dream
Uživatelský avatar
Ales75
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. úno 2014 19:39:54
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Liquidy Five Pawns

Příspěvekod Hp530 » stř 11. lis 2015 18:38:30

Testry jsem nezakoupil,měli tam od každého liguidu naplněný atty a mohl jsi si zahulit.

[ Post made via Android ] Obrázek
Hp530
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 184
Registrován: stř 14. bře 2012 15:56:35
Bydliště: Velký borek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Liquidy Five Pawns

Příspěvekod ecigarka.cz » čtv 12. lis 2015 1:33:56

Před nedávnem nám tento výrobce zasílal také všechny jejich příchutě na test a musím říct že jsou celkem povedené a každá z nich má svou originální příchuť takže to z něčím srovnávat je fakt těžké a namíchat si to sám je skoro nemožné , ale za tu cenu to není až tak zajimávé to je fakt , bohužel už nákupní cena je napálená proto i ta finalní maloobchodní cena , raději zůstanu u míchání svojé oblíbené Avorie kde mám náklady 10x menší a pochutnám si tak i tak :smoke
Hulím
Doma - grip Joyetech eGo mod 18650 2200mAh , BCC Mega
Venku - Joyetech eGo-C twist 650mAh , Vision eGo Clear v2.0 , T2/CC , Kanger EVOD BCC

Oblíbený liquid
Dekang - Camel (Desert Ship) , Borůvka , Jahoda.
Joyetech - Banán , Broskev , Hroznové víno.


http://www.ecigarka.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
ecigarka.cz
Prodejce
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 23. črc 2011 11:18:37
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Liquidy Five Pawns

Příspěvekod 1AE6308 » čtv 12. lis 2015 7:13:21

Já koukal na web výrobce a když jsem si prepocetl cenu u nich v dolarech na koruny, tak za to i amici chcou 800...nicméně nic levného.
Okusil jsem tři a za sebe můžu říct že překvapení se nekonalo... moc mi nejel ani jeden vzorek

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Liquidy Five Pawns

Příspěvekod eSara » sob 07. led 2017 12:53:34

Uvažuji, že nějaký koupím, složení se mi moc líbí...

[ Post made via iPhone ] Obrázek
eSara
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 05. led 2017 11:34:51

Re: Liquidy Five Pawns

Příspěvekod eSara » sob 28. led 2017 20:57:56

Tak první který jsem si pořídila je Black Flag Risen 3 mg, tekutina je světle hnědé barvy, je 50/50 a ve v atiku Nautilus X jsem měla nejdřív pocit, že snad mám liquid v puse ale ono to opravdu chutná jako perfektní sladké kapučíno a v něm rozpuštěná čokoláda ale taková ta ledová co se vám rozpustí na jazyku, za mě pohádka, žádné chemické ocásky ani tóny, chutná naprosto realisticky, velmi plná chuť, podle mě pro milovníky sladkého návyková, vzhledem k ceně jsem zkoušela variace, že jsem tento liquid přimícháme třeba k nanamichanemu ořísku nebo karamelu, slehackovemu krému a dalším kde jsem měla pocit, že by to mohlo spolu fungovat a opravdu to funguje, takže za mě super! Už mám na cestě další - Grandmaster.

[ Post made via iPhone ] Obrázek
eSara
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 05. led 2017 11:34:51

Re: Liquidy Five Pawns

Příspěvekod eSara » pon 30. led 2017 12:29:31

Takže Grandmaster od FP dorazil, zkoušela jsem ve dvou atomizerech a musím konstatovat, že tohle je tedy totálně nudný eliquid, necítím ani banány ani karamel ani burákové máslo, tady tohle je za ty peníze čistá katastrofa...není to dokonce ani sladké, je to prostě nijaké...jakoby tam zapomněli dát příchuť, nevím jestli nejde o nějakou špatnou várku, protože to stejné jsem našla i v některých zahraničních recenzích a naproti tomu stojí naprosto nadšené recenze...

[ Post made via iPhone ] Obrázek
eSara
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 05. led 2017 11:34:51

Předchozí

Zpět na Liquidy - všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků