• Reklama
FastTech
 
 

Flavorist E-liquid Bottle 20ml

Vše co nepatří do ostatních vláken.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Flavorist E-liquid Bottle 20ml

Příspěvekod Tempter » čtv 25. srp 2016 15:20:16

Už sa mi párkrát na cestách stalo, že došiel liquid v atiku a trebalo rýchlo dotankovať. Sklenené fľašky s kvapátkom boli na cesty nepraktické, tak som radšej volil plastové mäkšie fľaštičky s "ihlou". Ale keďže mám rád rôzne blbosti a gadgety, tak som si objednal oceľovú fľašu Flavorist E-liquid Bottle 20ml.

Fľaška dorazila zabalená v pevnej kartónovej tube, uložená v elegantnom, pevnom vrecku z ?mikrovlákna?
Obrázek
Obrázek

Samotná fľaša z je brúsenej nehrdzavejúcej ocele. Rozmery sú: 26.5mm priemer, 90mm výška. A že sa materiálom nešetrilo dokazuje hmotnosť 132g :ne . Na tele sú dve protiľahlé sklenené okienka (ide o sklenený valec v oceľovom tele), jedno so stupnicou v mililitroch :yes . Na čapici je pripevnená praktická karabínka :yes .
Obrázek
Obrázek

Odšrubovaním čapice sa odhalí teleskopická plniaca ihla (so spružinou), ktorou sa bez problémov naplnia aj atíky s malými plniacimi otvormi :yes . V zatvorenom stave je hrot ihly zasunutý a tesnený silikónom v čapici. Závit na čapici je iný ako ostatné, šrubuje sa rýchlejšie. :yes (má len 2 otočky)
Obrázek
Obrázek

Fľaša sa plní odšrubovaním dielu s ihlou, ktorý je tesnený silikónovým o-ringom, má 4otočkový závit. Udávaný objem 20ml sa dá prekročiť o cca 5ml.
Obrázek
Obrázek

Na samotné plnenie atíkov/dripperov slúži tlačidlo na dne fľaše. Len zatlačiť a už to tečie/kvape :yes . Aby sa zabránilo náhodnému stláčaniu je pridaná poistka, ktorú stačí vyšrubovať. Plnenie atikov je fakt veľmi jednoduché a pohodlné.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Celkovo som spracovaním, funkčnosťou a použiteľnosťou Flavorist E-liquid Bottle 20ml veľmi milo prekvapený a som rád, že ju mám. Je to "must have" výbava? Určite nie. Ale nie je to ani zbytočnosť :yes Uplatnenie má na cestách, pri túrach, v robote... je to fakt takmer nezničiteľná fľaša :hammer_head:
Za mňa :yes :yes :yes
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Flavorist E-liquid Bottle 20ml

Příspěvekod tany » čtv 25. srp 2016 15:31:47

Celý život se skládá ze spousty zbytečností, bez kterých by byl nudný a smutný :)
eLeaf iStick TC60, eLeaf Pico, iJoy Asolo, Smok Telescope 2, Wismec RX200

Steam Crave Aromatizer v2, eLeaf Lemo2, Diablo, OBS Crius plus, OBS ACE, Nautilus X
tany
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 25. čer 2016 0:32:13
Bydliště: Liberecko
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Liquidy - všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků