• Reklama
 
 

Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší + Hlasování

Pro všechny fandy přesných čísílek a informací. Můžete si zde vytvářet vlastní ankety a hlasování.

TOP anketa: Co byste si koupili dnes do začátku?

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Myslíte si, že je e-kouření lepš?

Ano
256
94%
Ne
3
1%
Zatím ještě nevím
13
5%
 
Celkem hlasů : 272

Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší + Hlasování

Příspěvekod e-Hana » pon 11. led 2010 23:45:14

Ahojky všem :smoke myslím, že e-kouření lepší je.. Určitě je lepší než pyro (rozuměj smradlavka- obyčejná cigareta).
A proč si to myslím? Protože je podle mě mnohem levnější, voňavější, zdravější, ohleduplnější k nekuřákům a v neposlední řadě i in...co vy na to??? Jde asi jen o to, najít si tu správnou, právě pro sebe.

Přes toto zdůvodnění, mi ale nejde vynechat ty smradlavé Pyro-cíga úplně :doh -zvyk je asi železná košile!!!
Jak se doma objeví, tak po ní sáhnu i když si tisíckrát říkám,
že- je to smradlavý -a drahý -a strašně moc nezdravý :angry
No naštěstí je jich, ale přeci jen čím dál tím méně!!
Pokud je doma nemám (rozuměj normální cíga), tak v klidu vydržím jen e-kouřit. :nerd
Mozek se tím nikotínem přeci jen oblbne a už tak neprotestuje!!!
Tak snad někdy k tomu taky dojde, že už zůstanu jen u těch e-cigaret
a budu taky in....a zdravější ??? ..atd... :think :smoke :rock
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší

Příspěvekod žabička » úte 12. led 2010 22:32:13

Tak mi děláte chutě, ale chci se zeptat: za jak dlouho se mi zaplatí e-cigárko při spotřebě maximálně dvou krabiček obyč. cigaret týdně (po 60,00 Kč = 120,00 Kč týdně)? Vejdu se do pěti set za měsíc, ale štve mě to, že je to pořád dost peněz.
Ne, že bych Vám chtěla dávat slovní úlohy :smirk , ale nemám o cenách představu (a asi jsem se k nim ještě nepročetla) .
žabička
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 12. led 2010 22:22:20

Re: Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší

Příspěvekod e-Hana » úte 12. led 2010 22:46:03

Ahoj žabičko,vítám tě a díky za dotaz.Odpovědi na tvé otázky najdeš zde- nalistuj si
na našem Webu -
http://e-cigaretafans.eu/fakta&myty%20vyhody.html
Odstavec 7

Krabička nám vychází na 8,70 Kč, to je slušná cena, néé? :clap :kiss :smoke
Samozřejmě záleží na tom kde a za kolik nakoupíš, ale to brzy zjistíš, kdo má jaké ceny!!!
Taky k tomu bude sloužit náš přehled prodejců :hi
Při tvých, dvou krabičkách za týden, jednou nakoupíš a máš na rok vystaráno!!! :rofl
Návratnost je tu při tvé nízké spotřebě trochu delší :think cca 4 měsíce ,
ale to ty si vlastně jednou zainvestuješ, cca 2 000,- Kč - cigaretu,náhr.baterii a atomizér, eventuelně USB passthrough na to čudění přes PC (už to tu máme pro Joye 510 a Rumlik k tomu zrovna připravuje článek), patrony, e.liquid 50 mll a vystačíš s tím asi tak do konce roku bez dalších nákladů.:rofl
Možná při počátečním kouření,vyzkoušíš různé příchutě, tak ještě než si vybereš, musíš počítat nějaké náklady navíc za další příchutě e-liquidu,který ti ale zůstane na další období !!Takže investice do budoucího kouření.Ten e-liquid se dělá i v malých baleních po 10-20 ml, takže pro začátek je možná lepší, vzít několik různých malých balení a rozhodnout se pak pro jednu a tu objednat ve větším,výhodnějším balení.
Samozřejmě, když se rozhodneš si e-cigaretu pořídit a pokud tu nenajdeš co hledáš, rádi :) poradíme, podle svých zkušeností. :mrk
Taky jsme zpočátku tápaly v nevědomosti, jelikož se u nás v té době, kdy my začínali s e-kouřením,
nenašel nikdo, kdo by podal fundovanou odpověď na otázky potencionálních nováčků e-kouření !!
Pokud máš tedy ještě další otázky, klidně se ptej dál, možná to pomůže i dalším !!! :smirk
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší

Příspěvekod Dante » stř 13. led 2010 23:18:24

Ahoj všem,

já osobně se stavím na stranu těch, kteří tvrdí, že e-kouření lepši je.Už jenom kvůli tomu zdravíčku, které e-cigaretou dostává na frak podstatně méně. :mrk
Wismec Sinuous P80 + Digiflavor Siren V2 (22mm)
Uživatelský avatar
Dante
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 11. led 2010 22:12:20
Bydliště: Někde v ČR
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší

Příspěvekod žabička » stř 13. led 2010 23:59:56

Dík za výpočet nákladů! Tedy na jednu stranu mě to láká, na druhou (když čtu názvy všech těch součástek a doplňlů) mě to leká . Tak mi to technické zázemí navozuje srovnání normální sex a "sex s nafukovací panou"...
Když vezměš normální cigárko, škrtneš a je to - stačí jen sáhnout do krabičky, a e-cigareta je tedy věda :D Chce to vidět na vlastní oči - co takhle názorné video na tohle téma. Jak si "zapálit" :smoke , kouřit a tak dále.
žabička
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 12. led 2010 22:22:20

Re: Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší

Příspěvekod e-Hana » čtv 14. led 2010 3:53:13

Ahoj žabičko, tak to jsi mě dostala, docela jsem se zasmála!! :rofl Není to opravdu zas až tak hrozné, jen prostě nové!! Spíš jako sex s novým partnerem, :blush stačí se sžít! :inlove Videí jsou mraky, jen si zadej do vyhledávače na známých stránkách s videi -elektronickou cigaretu nebo nějaký určitý typ cigarety,(názvy tu najdeš) a uvidíš kolik jich je !!!
Je to prostě levnější a hlavně zdravější a to je myslím to nejdůležitější.
Časem najdeš opravdu vše na našich webových stránkách,i když i teď už je tam leccos,
jen to vše v klídku pročíst :inlove :rock
Dante s tebou nezbývá než souhlasit :rock :clap
S petrikem nemohu souhlasit,kupovat plné patrony je velice nehospodárné a myslím,že kápnout kapky do patrony,umí opravdu i ten nejnešikovnější!!
A ty laciné e-cigarety??Já nevím,mě se tedy, za prvé pro ženu opravdu nelíbí, jsou už na trhu mnohem hezčí kousky a jak je to s výdrží baterek a ostatního příslušenství, které má jakéhože???výrobce ??? no,to je asi věc názoru. A navíc to sem asi nepatří!! :shake
Mám raději jistotu a originál ve všem!! :blush :rock
Jinak se vším ostatním ,co se týká zdravějšího kouření máš můj souhlas,taky to tak vidím.
Přesto za názor petriku,díky a díky i za vše ostatní :x :yes a těšíme se na tvé další příspěvky!! :nod


Ahojky a hezký mrazivý den
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší

Příspěvekod e-Hana » čtv 14. led 2010 9:27:48

:mail - Prosím všechny uživatele ,aby nevkládaly do této diskuze linky na prodejce e-cigatret atp.
Administrátor si to nepřeje!!!
Na to jsou určeny třeba Tipy a triky (tam si můžem předávat třeba kromě jiného i tipy na výhodné ceny a sem Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.zase tipy na solidní prodejce, kteří nás nedřou z kůže) a pak je tu Rubrika prodejců, do které se ale hlásí prodejci sami, pokud mají zájem, být viděni!!

Dodržujte prosím pravidla tohoto Diskusního fóra :smoke
:think Možná by stálo za to si je pročíst :think :chuckle
Všem moc díky!!! :clap
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší

Příspěvekod e-Hana » pon 18. led 2010 2:20:15

Díky žabičko, za tvou otázku.
Tuto a odpověď na ní, administrátor přeřadil do sekce
-Pro všechny nově příchozí -
viewtopic.php?f=6&t=27
kde se můžeš i dál ptát na vše, kolem e-kouření obecně!!!
Tato odpověď by mohla zajímat i ostatní nově příchozí a proto se tak stalo,tady by časem zanikla...
Omlouvám se :wasntme
:kiss :mrk :hi
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší

Příspěvekod Vitus » ned 18. dub 2010 13:30:08

e-Hana píše:Ten e-liquid se dělá i v malých baleních po 10-20 ml, takže pro začátek je možná lepší, vzít několik různých malých balení a rozhodnout se pak pro jednu a tu objednat ve větším,výhodnějším balení.:smirk


Jsou internetové obchody, které nabízejí 2 ml eliquidu "na zkoušku" za 80 centů (20 Kč). Jinak v kapací lahvičce 1,75 € za 5 ml (40.-Kč) a s tím už se dá při té spotřebě i chvíli vyjít. Při 2 krabičkách týdně určitě 2 týdny. Čili stovka za měsíc.
30 ml za 8 € (200.-Kč) by tak udělalo ca. 70.-Kč za měsíc. Což je směšné.
510, Tornado, KR808D, Nick, Super-mini, E8...
Vitus
Primář eCF
Primář eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 132
Registrován: sob 17. dub 2010 21:28:52
Bydliště: Německo, Bad lausick

Re: Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší + Hlasování

Příspěvekod Marian007 » pon 23. dub 2012 18:31:02

Díky e kouření jsem přestal smrdět po pyru :puke . Už jsem se nemohl cítit :shake navíc příchutí je mnoho, je to lepší a řekněme zdravější :rofl Navíc takhle kvalitní fórum pyromani nemají :clap
Jsem jaký jsem, lepší nečekejte :) Používané hardvare, iTaste SVD, Evic, Wismec Presa, Mini Volt Kit a další nepodstatné železo.

Obrázek
Neušetřím vůbec nic, :-D
Pyro :ne
Uživatelský avatar
Marian007
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 12. dub 2012 18:21:12
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší + Hlasování

Příspěvekod dlouhejbil » stř 26. pro 2012 21:54:58

Trochu zapadlá anketa, tak ji oživíme. Moje odpověď -Samozřejmě, že je lepší, to bezpochyby. Někdo ale přikuřuje i klasiku. Např. ta moje :hammer_head: Já si nezapálil od chvíle, kdy jsem koupil e cigaretu. Jak jste na tom vy?
EDIT: Nezapomeňte zahlasovat...
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší + Hlasování

Příspěvekod dobrman » stř 26. pro 2012 22:02:45

stejně jako ty...
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší + Hlasování

Příspěvekod blikblik » stř 26. pro 2012 22:11:38

Za ten rok co jsem na e-cig jsem čudil jednou když jsem se skalil na svoje narozky to jsem jich vytáhl tak deset a před třemi měsíci jsem se nechal zlákat jablečným tenkým pyrem od kámošky taková slabůtka a motala se mi z toho šiška a myslel jsem že se zbleju. Jinak bez pyros.
blikblik
 

Re: Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší + Hlasování

Příspěvekod e-Mikra » stř 26. pro 2012 22:38:52

Trochu jsem váhal při vyplnění ankety. Zmátla mě otázka. A to hned 2x.
Poprvé - nejsem "ona" a tak jsem nevěděl, jestli je to hlasování i pro mě :D .
A podruhý - není specifikováno, s čím se e-kouření v anketě srovnává. Vím ještě o jednom kouření a u toho bych rozhodně volil že ne. :blush
Ale proti pyru je éčko jednoznačnej faforit. :yes
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Řekla bych, že e-kouření je opravdu lepší + Hlasování

Příspěvekod rampušák » stř 26. pro 2012 22:45:15

Mohu mluvit jen za krátké časové období,což 100 dní je,ale opravdu,opravdu na smradlavku chut nemám....na Blues festivalu v půlce listopadu jsem byl na cestě na hotel totálně vykalenej a kamošce spadla MB,podal jsem jí ji a pré vem si ju...no vůně před zapálením úžasná,po zapálení též,ale 5 prásků a bylo po chuti...
Po příjezdu jsem to říkal své ženě,nevěřila,že mi nechutnala,ale je to tak,zvládl jsem to po více než 30 letém intenzivním kouření pyra a jsem moc spokojený človíček...
VV Vamo vivina
Lava Transformer d-nova
Lava 05 vivina
V max RaKovo akvarium
Thulon X CE 4
a spousta Ego a jiného HW
Uživatelský avatar
rampušák
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 11. říj 2012 16:46:04
Bydliště: Olomouc
Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Ankety & Hlasování

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků