• Reklama
FastTech
 
 

Grip LAVATUBE V2 (Chrome), L-Rider Lambo, EpicStorm

Vše co je hlavně trubicového tvaru jako ProVari, The GG Telescopic Storm, VAMO, Lvatube atd...

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Grip LAVATUBE V2 (Chrome), L-Rider Lambo, EpicStorm

Příspěvekod gegoo » pon 16. úno 2015 4:31:03

moja skusenost je celkom dobra , ale vecsina ludi tu ma pravdu v tom ze ked je bateria cerstvo nabita tak zhavi tak isto na 3 V ako ked je vybita a dam to na 4,2 a je to rovnake cize ten ubytok napetia je tam dost citelny , dalsia vec ktora mi celkom vadi je ta ze sa mi nenormalne potili ruky ked to take pochromovane tak som si to olepil izolackou a uz je to v pohode , detekcia podvybiteho stavu baterie je niekde medzi 3,4 a 3,5 V , dalsi problem ktory sa mi stal po pouzivania cca 6 mesiacov je ten ze tlacitko zhavenia nereaguje proste pekne klikne ale dym ziaden cize to musim bud tlacit tak ze mi az trpnu prsty alebo tlacit na kraj tlacitka boky alebo raz hore raz dole cize zrejme ten mikrospinac mi tam odchadza , rozmyslam ci reklamovat alebo co lebo opravu si nejak neviem predstavit :) Obrázek
Obrázek
gegoo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 05. bře 2013 0:13:35

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Grip LAVATUBE V2 (Chrome), L-Rider Lambo, EpicStorm

Příspěvekod scorpionius » čtv 12. lis 2015 22:31:27

Zdravim vas chlapy.mam posledni dobou nejakou smulu :( eVic se mi rozbil a dnes zase Lambo L-Rider.kdyz vlozim baterku tak jede par potahu a pak zacne blikat ze je vybita baterka.dam novou nabitou a uplne to same.chci zmerit kolik ma baterka stavy tak zacne blikat cisla si tam skacou jake chcou.nevim co s tim.jsem z toho zklamanej protoze ted musim kourit na ego baterce.diky za rady.

[ Post made via Android ] Obrázek
18.11.2012
HW:eGo 900mAh + 1100mAh
Lavatube Lambo 4.0 Chrome
Žhavá novinka eVic
+Anywape CVI
iStick TC 60W + Bellus
14.1.2013
Vlastní míchanice od FA a Inawera Imperia 12mg a 6mg moc mě to baví a chutná
Obrázek
Uživatelský avatar
scorpionius
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 425
Registrován: pát 02. bře 2012 7:59:49
Bydliště: Krnov
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Gripy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků