• Reklama
FastTech
 
 

Grip Joyetech eVic

Vše co je hlavně trubicového tvaru jako ProVari, The GG Telescopic Storm, VAMO, Lvatube atd...

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Grip Joyetech eVic

Příspěvekod dark.mann » pát 25. pro 2015 23:08:10

asi už je pozdě ale já měl stejný problém a stačilo odšroubovat telo baterie a vymačknout (odstranit) to plastove bile kolečko bez nej se +pol dotknul jinak tam nebyl kontakt a logicky se nezapnul,pri nabijeni me to psalo to same.
přišel jsem na to celkem rychle protože dřív se mi u sida stalo že ten kontakt v gripu s celou elektronikou akoby se hnul a zajel dovnitr aja ho musel kleštičkama zas povytahnout :-)
dark.mann
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 25. pro 2015 23:00:17

Reklama

Re: Grip Joyetech eVic

Příspěvekod svkjozef » čtv 16. čer 2016 18:16:11

Ahojte mam takí problém z mojim Evicom , bol asi rok nepouživaný a teraz keď som ho rozbehal mi zhavarovala . Cely deň išiel perfektne baterka bola nabitá, ale keď som ho pripojil k PC cez myVapors tak skolaboval. Teda chcel som ho aktualizovať na verziu 1.4 tam my vyhodilo nie jaku chybu hneď na začiatku a potom som vymazal meno a vek. a od vtedy sa už nedá ani zapnúť ani nesignalizuje nabíjanie prosto ostal absolútne ako mŕtvi . Čo by mohol byť za problém stretol sa stim niekto baterku som skúšal aj druhu a nič.
svkjozef
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 16. čer 2016 18:07:19

Re: Grip Joyetech eVic

Příspěvekod slaměnka » čtv 16. čer 2016 20:31:35

vůbec mě neříkejte že jsou s tím problémy,právě jsem vyměnila itaste za evica :S
Kouření patří mezi věci, kterými se člověk liší od zvířete.
Obrázek
Smích chytré lidi léčí a jen blbce uráží.
Mě nepochopíš,na mě si prostě musíš zvyknout!!
JSEM KRÁSNÁ ŽENA ,,to jen druzí jedí málo mrkve":
Uživatelský avatar
slaměnka
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1841
Registrován: čtv 26. dub 2012 20:10:30
Bydliště: jižní čechy - mikroregion „Bechyňsko“.
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Gripy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků