• Reklama
 
 

Tesla VW by Young June

Vše co je hlavně trubicového tvaru jako ProVari, The GG Telescopic Storm, VAMO, Lvatube atd...

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Tesla VW by Young June

Příspěvekod Pavel-B235 » čtv 02. kvě 2013 21:05:53

Tak takhle vypadá v reálu. Je k mání za 60 amerických peněz. :yes Obrázek
Pavel-B235
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11. bře 2013 11:53:42

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Tesla VW by Young June

Příspěvekod HOH » pát 03. kvě 2013 8:43:21

No teda. Nádherný. Ten tak vlastnit.
HOH
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 43
Registrován: pát 27. led 2012 20:32:30
Bydliště: Rakovník
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tesla VW by Young June

Příspěvekod Jirkator » úte 06. srp 2013 13:26:30

kores píše:To sice jo, ale ten displej je normálně zhasnutej - čili si ho palcem rozsvítíš, ale údaj si nepřečteš, páč tam máš palec. Takže palec pryč, přečíst hodnotu, palec zpátky, namačkat odpočítaný počet stisků - a doufat, že ses trefil... :D

Co máte s palcem? Jsem schopen ty tlačítka stisknout i ze strany a na displej v pohodě vidím. Ostatně, zase tak často tlačítka nepoužívám a v menu jsem už nebyl pár měsíců. Jinak naprostá spokojenost.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tesla VW by Young June

Příspěvekod Dr.Watson » úte 06. srp 2013 17:08:31

Nikdo nic s palcem nemá, jenom to chce chytit grif.
(Šmarjá, pardon, rozumějte, že to chce šikovnost)
Neboť je to trochu nešikovné mít tlačítka NAD displejem nikoliv pod ním. Na závadu to není, OLED je dobře čitelný i ze strany, zvláště s těmima malýmami číslicemami. Ale ve srovnání třebas s Vamem je to o něco horší, prostě jiné. Mně se zase nelíbí pidiskoroutopené čudlíky u Lávy a Lávy mini.
Tato věci mi ale ani u Lávy ani u Tesly nevadí, naopak, Teslu (nekonečné díky Lejlušce za poradu) řadím tu před Vamo, tu za něj, prostě je s ním dvojčetem.
Pominu design a ergonomii ale u Tesly je nepřekonatelný pružný středový kontakt a váha, u Vama zase přepínání NO1 a NO2 + variabilita aku + cena.
Také mi chvíli trvalo zvyknout si na ty čudly a displej.
Odesláno z mého PC jménem Ráchel III. pomocí drátů a elektriky.

„Musím se červenat, Watsone,“ zašeptala paní Holmesová pohoršeným hlasem.
Jako každý, kdo má světu co říci, píši pouze ve větách holých.
S vloženými souvětími... a sem tam obrázkem který tutově není k věci, zato přísně multikultiincool sluníčově a genderově vyrovnaný.
Dr.Watson
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 453
Registrován: čtv 05. led 2012 19:32:14

Re: Tesla VW by Young June

Příspěvekod Muroň » stř 03. úno 2016 13:56:17

Vážení uživatelé těchto veteránů, na FT mají teď Teslu VW/VV s označením "B" za 12 USD, přitom model bez tohoto písmenka stojí obvyklých 26 USD. Netušíte, v čem může být háček? Mě se tento roborobertek líbí (aniž jsem gay či bi) a za 12 USD bych ho pořídil jako výstavní kus do skříňky mezi porcelán (však vypadá jako izolátor), kterému za chvíli poroste sběratelská hodnota. Kdyby fungoval, měl bych ho i na sváteční provoz.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Gripy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník