• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Geekvape Aegis

Vše co je hlavně trubicového tvaru jako ProVari, The GG Telescopic Storm, VAMO, Lvatube atd...

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Geekvape Aegis

Příspěvekod Profivapers » ned 03. zář 2017 14:06:27

Chtěl jsem Ti to poslat mailem, ale to mě z bezpečnostních důvodů nepustí.
Tak tady: https://ulozto.cz/!Th7zUQvRBiyD/gb28-20 ... -v1-21-exe
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Geekvape Aegis

Příspěvekod vlastik63 » ned 03. zář 2017 14:16:07

Milane děkuji no chyba byla u mne.Stáhl jsem si novou verzi 7-Zip přeinstaloval a až mi to jde.

edit: takže mám aktualizováno na verzi V1.21 postup je vcelku jednoduchý.
1.ze stránky http://www.geekvape.com/download/ si stáhněte a rozbalte instalační soubor který otevřete, objeví se tabulka s tlačítkem START.
2.z modu vyndejte baterii a sejměte atomizér.Odstraňte krytku mikro USB a připojte kabel.Pak držte Fire tlačítko stlačené po celou dobu aktualizace.
3.stiskněte tlačítko start v instalačním programu a proběhne instalace nového FW.Po dokončení a nápisu Update successfully můžete tlačítko Fire pustit máte aktualizováno.
Je prý opraveno: (Google překlad)

1.Přesnost minima-Ohm-četba optimalizovala
2.Přesnost VW výstupu optimalizovala
3.Přesnost SS TC parametr kontroly optimalizoval
4.Správnost obejít režim optimalizovaný
5.Korigoval “nový rozprašovač objevit” vydat dolů jistou situaci
6.Opravil auto zařízení záležitost zastavení práce když baterie slabý
7.Obrazovka-funkce zámku optimalizovala
8.Real-time displej výkonu obnovit frekvenci optimalizovaný
9.Suchý-hitová ochranná funkce pod TC režimem optimalizovala
10.Opravil Ocassional výstup záležitost přerušení v TC režimu
11.Palba mírně se zrychlila
12.Odpor funkce zamykání odstranila redukovat mis-operace
13.Odpor resetoval funkci vzdálený redukovat mis-operace

Zkoušel jsem TC a chodí to dobře.

Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Geekvape Aegis

Příspěvekod káča » pon 04. zář 2017 13:00:39

Jak v Aegus máte v menu nastavené TCR mě to jede na těch přednastavených 500.Má to někdo jinak?
Uživatelský avatar
káča
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 153
Registrován: stř 26. pro 2012 18:13:01
Bydliště: mělnicko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Geekvape Aegis

Příspěvekod ZaMi74 » stř 15. lis 2017 17:58:54

Funguje vám někomu korektně (nebo alespoň trochu slušně) TC pro SS 316L na Geek Vape Aegisu? Pokud ano, jak to máte nastavené?

Aegis mám aktualizovaný na nejnovější firmware (1.23a), ale ono je to vlastně jedno, protože mi TC pořádně nešlapalo ani na žádné z předchozích verzí. :ne
Zkoušeno na atících Digiflavor Siren 2 24 mm a Vandy Vape Berserker, s námotem těsně kolem 1 ohmu (1,03 jeden a 1,05 druhý), 8 otoček na 3 mm trnu, drát 0,3 mm SS 316L, nastaveno 220°C a 14 W. Odpor mám samozřejmě zamknutý a testuji vždy z pokojové teploty.

Chování je velmi divné. Dovolí mi jen 1-2 normální potahy (cca 4 vteřiny) v rozmezí cca 15 sekund a okamžitě začne hlásit "Temperature protect". Pak už se u každého dalšího potahu projevuje pulzování výkonu (to by bylo v pořádku), které má však do nějaké rozumné "hladkosti" hodně daleko. Navíc to dělá podstatně méně páry než při nastavení 14 W ve vatovém režimu. :ne

V přednastaveném TC režimu pro SS 316L je TCR nastaveno na 96 a ne 92, jak bývá obvyklé a nelze to změnit. Jde jen přejít do TCR režimu, kde jsem si s tím také zkoušel hrát, ale ani nastavení TCR hodnoty na 92 zlepšení nepřineslo, spíš naopak ...
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Geekvape Aegis

Příspěvekod chris_cz » stř 15. lis 2017 22:25:26

Proti gripům s liškou nastavuju aegisu teplotu o 10°C výše. Ale mám verzi fw bez zamykání odporu, to budu muset teď s nástupem zimy změnit a dokopat se k aktualizaci, aegis fw bez zámku odporu si průběžně semtam změří nejnižší odpor a ten považuje za výchozi.
Snížením hodnoty tcr se ti zcela správně dostavilo omezování dříve.
btw 96 je docela rozumná výchozí hodnota tcr pro reálné dráty z ss316l a to přesto že čistě teoretická hodnota pro ss316l a rozsah vaping teplot by byla někde poblíž 89,xx.
btw, 14 W ve VW režimu je docela dost, to bych musel nastavit tak minimálně 2-3 díru na Siren 1 aby to stíhalo rozumně chladit...a Siren 2 má širší rozsah regulace vzduchu, takže jestli jí máš na nejmenší otvory...
btw, a naopak, při 8 otáčkách spirály v Siren 2 bych asi tcčku povolil maličko větší max výkon (někde tak 18-19W) aby ohřívání na provozní teplotu netrvalo déle než pár desetin sec, já mám pro 6 otáček v Siren 1 povolen pro tc 16W a ty tam máš o 30% víc ohřívaného kovu.
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Geekvape Aegis

Příspěvekod ZaMi74 » pát 01. pro 2017 17:50:33

Ještě se tu s dovolením na chviličku vrátím k tomu TC pro SS 316L u Aegisu, kterým jsem se tu snažil diskusi znovu rozpohybovat. :mrk Ale jinak jsem se díky vaší teoretické diskusi zas dozvěděl pár zajímavých věcí, bez kterých by mě nikdy ani nenapadlo zkusit dát clapton s omotem z kanthalu nebo nichromu na TC :yes

Znovu jsem zkouknul recenzi na Aegis od DJLsb Vapes a ten tam zmiňuje, že pro přesné TC u single spirály z SS 316L je potřeba TCR nastavit na hodnotu 105. Zkusil jsem to, dal 18W a 220°C a super! Doporučuji testnout.
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Geekvape Aegis

Příspěvekod chris_cz » pon 25. pro 2017 18:24:17

Po 4 měsících každodenního používání (nabíjet jednou za 3 dny je fakt návykové, stal se z něj u mne dost rychle primární grip který tahám prakticky všude):

- dost nepotěšilo že geekvape nepoužili na tlačítka plus/minus plně probarvený plast, ale jen černý lak na bílém plastu. Po 4 měsících používání "milspec" stylem (opravdu neřeším s čím dalším je to v kapse/báglu/..., o co se to v autě v kastlíku zrovna šoupá při jízdě,...) se, celkem zákonitě, lak skoro komplet ošoupal a odrhnul na bílý podkladový plast a čudlíky vypadají na můj vkus poněkud leproticky.

+ velice mne těší že výše zmíněné je to jediné co můžu zatím mechanické konstrukci vytknout. Především odolnost proti škrábancům průhledného plastu kryjícího display mile překvapila (imho hlavně díky ergonomickým převisům nahoře a dole a díky tomu že hlavní nápor škrábanců, kterým nazabraní převisy, jde právě na vystouplá power/plus/minus tlačítka). A i ty nitě ve švu, o jejichž kvalitu a provedení švu jsem se hodně obával při koupi, zatím drží bez výhrad.

Btw, kovové bočnice (mám variantu nebarvené bočnice) jsou taky používáním poškrábané, ale tam jsem s tím od začátku počítal (to by to musel být nějaký tvrdokov s neakceptovatelnou hmotností) a barevně škrábanec do masy kovu ničemu nevadí.
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Geekvape Aegis

Příspěvekod ZaMi74 » stř 27. pro 2017 16:59:53

Já se tedy absolutně na výdrž 3 dny nedostanu, respektive jsem tak na půlce :cry

Když jedu Aegis jako jediné zařízení, tak obvykle na vaty, s Kanthal A1 námotem okolo 1 ohmu, na 12-14W a spotřebou okolo 8 ml/den (max. 2 tanky v Siren 2 24 mm nebo Berserkeru).
Po vybafání 3 tanků je obvykle baterka zcela na suchu ...
Používám IJOY INR 26650 4200mAh nebo GOLISI IMR 26650 4300mAh (byla přibalená v sadě a Mooch jí chválil :) )

Protože mám o tolik horší výdrž, rád bych se Tě zeptal:

1. Jakou verzi firmware používáš?
2. Jaký máš námot a kolik vybafeš?

Díky
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Geekvape Aegis

Příspěvekod chris_cz » čtv 28. pro 2017 20:21:36

To máš jednoduché, celý rozdíl je v tom ty máš spotřebu okolo 8ml za den, zatímco já mám spotřebu cca 4-4,5 ml za den :-)
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Geekvape Aegis

Příspěvekod ZaMi74 » pát 29. pro 2017 10:10:08

Tak to jo, to nám pak ta výdrž krásně sedí :mrk

Díky.
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Geekvape Aegis

Příspěvekod chris_cz » pát 02. úno 2018 12:25:58

Tak bohužel jedna oprava: kovové bočnice nesjou z jednolitého kovu, je to klasika s povrchovou vrstvou. Sice o něco lepší a trvanlivější než bývá u čajna gripů zvykem, nicméně po 5 měsících každodenního používání už se mi matná stříbrná vrstva začíná na nejvíce exponovaných místech drolit a ošoupávat, a vykukuje podkladový "žluto-hnědo-červeno kov" a bočnice začínají vypadat podobně nepěkně jako např. víčko pica po 2-3 měsících. Ach jo.
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Geekvape Aegis

Příspěvekod ZaMi74 » pát 02. úno 2018 15:50:45

To je zvláštní, já mám celočernou variantu, koupil jsem jí v půlce září 2017 a od té doby jsem Aegis v podstatě nedal z ruky. Stal se mým primárním modem, denně ho nosím s sebou do kanclu a zatím je naprosto v pohodě.
Jsem zvědav, jestli se taky začne brzy loupat ...
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Gripy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník