• Reklama
 
 

Joye 510 - T

Vše co se tvarem snaží přiblížit klasickým cigaretám.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod tiberi » ned 12. srp 2012 18:04:46

diky -to zni jako rozumna rada.
eGo-W,Indulgence manual
Obrázek
Uživatelský avatar
tiberi
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 117
Registrován: ned 18. bře 2012 10:57:51
Bydliště: zlínsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod Martyn_PCE » pon 13. srp 2012 22:13:23

Tak beru podle vlastní zkušenosti :D já si toho všiml na závitu na nabíječce
Obrázek
Nyní Fuzze XL 3 a naprostá spokojenost. Odpařuji vlastní mixy v podobě 12mg VPG Power bázi s bílým RUMem
eCF Pardubice a okolí
Uživatelský avatar
Martyn_PCE
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob 31. bře 2012 21:44:07
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod Bobo13 » pon 20. srp 2012 10:07:41

Ahoj, přiznám se, že jsem nečetl úplně všechno, ale trochu jsem se tu porozhlížel a nevšiml si, že by měl někdo podobný problém jako já. Kouřím 510t od Joytech. Atomizéry si kupuju v obchodě censored, takže doufám, že jsou origoš. Bohužel se mi zdá, že spotřeba liquidu se během jednoho dvou dnů zdvojnásobí. Přitom si nevšímám, že by někdě protékal. Třeba teď v sobotu jsem si koupil nový atomizér, baterku používám takovou tu silnější slabší, myslím, že má něco přes 200, není to nejlabší 190ka. Jednu dvě kapky jsem nakapal přímo na žhavítko, nasadil tank a pak jsem jen zíral na malou spotřebu a navíc velmi vyráznou chuť liquidu. Už další den ale chuť zeslábla, už bych skoro nepoznal, že kouřím třešeň (Dekang) a spotřeba se zdvojnásobila, dýmavost zůstává stejna (slušná). Tohle se mi stane prakticky pokaždé, nový atomizér kupuju ccca jednou za dva až tři týdny. Je možné, že dělám něco špatně? Moc děkuju!
Naposledy upravil dlouhejbil dne pon 20. srp 2012 10:30:02, celkově upraveno 2
Důvod: nejmenuj prodejce-můžeš dát odkaz na jeho sekci-přečti si pravidla
Bobo13
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 20. srp 2012 9:53:20

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod m88083582 » čtv 04. říj 2012 1:48:09

Ahoj :smoke
Jsem čerstvý e-bafač Joye 510-T a jsem spokojený natolik, že pyro už do pusy bez problémů nikdy nevezmu. Baterie mi vyhovují, nechci to s kouřením moc přehánět, takže čekám, že když mě to bude omezovat, bude mě to přirozeně nutit krotit se a kouření udržovat v rozum. mezích. Rád bych si zkusil i něco jiného, jako standartní atty+tank. Těch možností je hafec, to že na to koupím něco s 510 závitem nestačí a zohlednit se musí nějaký odpor, zátěž na baterie atd... proto bych jako začátečník ocenil rady zkušenějších, který již na 510ce otestovali různé "kouřící části". Co by jste mi teda doporučili vyzkoušet, máte ověřené, že to s moji džojkou bude kompatibilní, dobře fungující a chutná vám to?
Abych zkusil sám, tak mi vcelku zajímavý přijde třeba CE2 clearomizer, kt. by se na to pravděpodobně mohl parádně hodit a mohl bych ho zkusit. Takže měli by místní experti pro mě nějaké tipy ?
Za případ. návrhy všem děkuji.
MacGyver 18650 + 18350, J.McG Ultra Turbo 2600mAh carbon, Vapor Break Vamo SS, Airwolf SS/Choice, AGA-T, Vision VIVImini
Liqua, DK silver/gold, Inawera PSB a DNB, Atmos Lab ballanced + aromata FA, AL, Tino D'Milano, Inawera
Uživatelský avatar
m88083582
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 30. zář 2012 18:25:53
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod e-Hana » čtv 04. říj 2012 15:42:56

Zkusit můžeš cokoliv se závitem 510, ovšem s malou baterií Joye, bych zůstala raději jen u klasiky..velké nádrže na ní nebudou moc vhodné,
vyzkoušej Clearomizér 510 a cartomizér CE2R4 apod. a pak základ- klasik atty 510 bez trnu.. (nebo LR 306)+Drip tip na přímé kapání, :angel ..
na srazíky se ti bude určitě i na ochutnávky hodit.
Jinak se tu prosím držmě tématu Joye 510-T a dotazy směřuj spíš do e-guláše !!
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod Dejmal » pát 05. říj 2012 6:30:46

Dlouho jsem ujížděl na 510-T, ještě dnes si občas dám. Je to taková milá, nenápadná malá cigaretka. Mám originál a vadila mi velmi malá kapacita cartridge, kulatý 0,5ml, plochý 0,35ml. Tak jsem pořídil XXL od MIT a to bylo lepší mají objem 0,7ml ale stejně mě časem vadila kapacita baterek. Takže jsem stejně přešel na něco jiného. Ale chci se zase vrátit k tankům ale již k eGo-C.
Pohony: eGo 1100mAh + 650mAh passthrough --- Motory: CE4+ V3, VICTORY VT --- Paliva: DNB, VPG, FA
Obrázek
Uživatelský avatar
Dejmal
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 149
Registrován: ned 03. čer 2012 19:28:28
Bydliště: Semily
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye 510 - T tanky

Příspěvekod miro217 » sob 06. říj 2012 8:07:49

V original balení mi prišli tanky so západkami a stojí to za prd!Pri prvom plnení som tie malé plasty načal a vyzerá to tak že sa to čo chvíľa rozpadne.Možno že amaterská chyba pri vyberaní.Zle sa to vyberá bez nechtov si myslím ze veľmi ťažko.Zdá sa mi že v atomizéri sa objavil aj liquid takže to bude podľa mňa aj netesné.Pri objednávke som si priobjednal aj 5 náhradných tankov ktoré nemajú žiadne západky uzáver je silikonový a perfektne tesní a ešte sa aj ľahko vyberá nepotrebujem na to nechty ako modelka :) Takže tak moja skúsenosť.So západkami je to nepodarené.
Obrázek
miro217
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 16. zář 2012 19:07:57
Bydliště: Čadca ,Slovensko
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod Dejmal » sob 06. říj 2012 13:59:13

Já jsem žádné nehty nepotřeboval. Koupil jsem si lahvičky s jehlou a nádherně to plním skrz tu díru. Silikonové jsou dobré jen u některých výrobců, protože se stává že jsou v tanku volné a při vyndávání tanku z atty tam zůstane ta silikonová čepička, takže taky na prd.
Pohony: eGo 1100mAh + 650mAh passthrough --- Motory: CE4+ V3, VICTORY VT --- Paliva: DNB, VPG, FA
Obrázek
Uživatelský avatar
Dejmal
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 149
Registrován: ned 03. čer 2012 19:28:28
Bydliště: Semily
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod m88083582 » sob 06. říj 2012 22:08:30

Já jsem v případě rozebírání neměl žádný problém, nehty mám ostříhané a stejně to s nimi šlo v docela v pohodě vypáčit. Dokonce jsem to zkoušel otevírat z obou stran a v pohodě. Jinak to ale raději neotevírám. Plnit se to dá nejlíp samozřejmě jehlou, ale i s lahvičky liqua s tím zobáčkem to jde dobře bez otevírání. Problém vidím spíš v tom utěsnění ... i když jsem techniku potahování vypiloval (s automatem si jinak člověk stejně ani nezakouří) a během kouření to pak neteče, stejně se mi když mám cígo odložené, pravidelně v té drážce mezi atty a tankem kolem dokola objevuje liquid. V kapse to proto nosím raději omotané ubrouskem a furt to otírám. Taky mě to docela štve a jsem rád, že se vůbec dají koupit jiné tanky, kt. tímto neduhem netrpí.
Jo a můžete mi poradit kde koupit tanky se silikonem co dobře těsní, nebo který výrobce dělá ty na kterých čepička drží a nezůstává v atty ?
MacGyver 18650 + 18350, J.McG Ultra Turbo 2600mAh carbon, Vapor Break Vamo SS, Airwolf SS/Choice, AGA-T, Vision VIVImini
Liqua, DK silver/gold, Inawera PSB a DNB, Atmos Lab ballanced + aromata FA, AL, Tino D'Milano, Inawera
Uživatelský avatar
m88083582
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 30. zář 2012 18:25:53
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod Dejmal » sob 06. říj 2012 22:19:09

Originál atty a krátké kulaté carty mě to nedělali, ale atty od microcigu ať už ten starý typ nebo nový mě to dělá taky. Pořád mám od kondenzu navlhlý spoj u atty ale někdy mám navlhlý i spoj u baterky. Sledoval jsem to, a je to spíš způsobeno technikou kouření. Musí se po puštění tlačítka ješte tak dvě vteřiny tahat. Ale jak píšu, originál Joyetech to nědělal.
Pohony: eGo 1100mAh + 650mAh passthrough --- Motory: CE4+ V3, VICTORY VT --- Paliva: DNB, VPG, FA
Obrázek
Uživatelský avatar
Dejmal
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 149
Registrován: ned 03. čer 2012 19:28:28
Bydliště: Semily
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod m88083582 » sob 06. říj 2012 22:35:20

To je zajímavé, já mám joyetech atty i tanky z toho orig. kopletu 510-t co mají joyetech na svém webu a i když tahám tímto způsobem (na automatu samozřejmě nemám tlačítko, takže tahám ještě po tom co baterie bliká, že se vypla), tak když cígo pak naležato odložím, časem se tam liquid objeví. Není to teda žádný kondenzát, ale kvůli tomu že to dobře netěsní, tak liquid pomalu vytéká. Na baterii jsem zatím naštěstí neviděl nikdy nic, to bych se u automatu hodně bál
MacGyver 18650 + 18350, J.McG Ultra Turbo 2600mAh carbon, Vapor Break Vamo SS, Airwolf SS/Choice, AGA-T, Vision VIVImini
Liqua, DK silver/gold, Inawera PSB a DNB, Atmos Lab ballanced + aromata FA, AL, Tino D'Milano, Inawera
Uživatelský avatar
m88083582
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 30. zář 2012 18:25:53
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod vangelm » ned 04. lis 2012 1:17:24

Ahojte,

som uplny zaciatocnik a mam problem, na ktory som nikde nenasiel odpoved. Mam asi 2 tyzdne Ego-W, bol som dost silny fajciar (cez 20 ks petra light denne, cca 15 rokov) a za tie 2 tyzdne som popri ego-w vyfajcil asi 10 pyro, takze u mna vladne absolutne nadsenie. Chcel by som si ale kupit 510-t, aby som mal aj peknu cigaretku, ked vybehnem von na pivko. Velmi sa mi paci AIO od Innokin, ale v recenzii ju Rumlik dost odsudil, pricom 510-t od Joytech bola vychvalena a na videu to vyzeralo tak, ze naozaj original od joy lepsie dymi. Tak teraz neviem - je medzi AIO a Joy 510t taky priepastny rozdiel? Pouzivaju rozdielne atty alebo co je ine? Nemozem si teda kupit AIO a k tomu atty od joytech? Mozete mi to prosim niekto objasnit, lebo mam v tom fakt gulas. A este na jednu vec som sa chcel opytat - pri AIO sa da kupit verzia s roznymi atomizermi censored. Aky je rozdiel medzi T, Tidy10 a Tidy12?

Vopred dakujem za trpezlivost :)

Miso
Naposledy upravil dlouhejbil dne ned 04. lis 2012 18:12:15, celkově upraveno 1
Důvod: Přečti si pravidla-nesmíš dát odkaz na prodejce
vangelm
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 03. lis 2012 3:42:14

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod vangelm » ned 04. lis 2012 21:01:51

Mozete mi niekto, prosim, poradit? Zvazujem aj elips. Ktora z tychto cigariet je najlepsia (Joy 510-t, AIO tidy10, elips)? Pripadne, viete mi poradit nieco, co dobre vypada a dobre to funguje? Ak nieco take vobec v sucasnosti existuje...
vangelm
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 03. lis 2012 3:42:14

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod e-Hana » ned 04. lis 2012 21:24:57

Takové dotazy dávej spíš do e-guláše viewtopic.php?f=5&t=2295 nebo do dotazů jakou si pořídit e-cigaretu!! viewtopic.php?f=6&t=1209 Jinak určitě existuje, ale nesmíš se ptát na mini e-cigarety..:angel :)
Prohlídni si recenze na webu http://www.e-cigaretafans.eu/recenze !!!
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod Harmy » ned 04. lis 2012 21:33:20

vangelm píše:Mozete mi niekto, prosim, poradit? Zvazujem aj elips. Ktora z tychto cigariet je najlepsia (Joy 510-t, AIO tidy10, elips)? Pripadne, viete mi poradit nieco, co dobre vypada a dobre to funguje? Ak nieco take vobec v sucasnosti existuje...

Než Joye 510-T si kup raději Joye E-Cab. Než tidy10, které je na prd, protože díky absenci náústku máš pořád plnou pusu liquidu, tak si kup raději Itaste eGo s clearomizerem, viewtopic.php?f=171&t=2347&hilit=itaste&start=15#p172654 ta je opravdu skvělá a krásná. Novinka Lipstick S1 je taky super, lehká, malá a originálně hranatá, jako itaste viewtopic.php?f=58&t=3103
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Elektronické cigarety

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků