• Reklama
 
 

Vyjmutí hrotu z atomizéru Joye 510-T

Vše co se tvarem snaží přiblížit klasickým cigaretám.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Vyjmutí hrotu z atomizéru Joye 510-T

Příspěvekod lordikcz » úte 22. lis 2011 19:09:00

Ahoj, chtěl bych se zeptat jekým způsobem je možné vyjmout hrot z atomizéru 510-T aniž bych ho poškodil (pokud to vůbec jde :angel )
Mockrát díky :-)
lordikcz
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 05. lis 2011 12:57:35

Reklama

FastTech

Re: Vyjmutí hrotu z atomizéru 510-T

Příspěvekod Jana A. » úte 22. lis 2011 19:22:50

Ahoj, trn vyndavám pomocí slabých elektrikářských kleští. Kleštěmi uchopit trn (nebo jen špičku trnu) a tahem směrem vzhůru vytáhnout.
Kouřím eGo 650 mAh, Joye 510-T Mega, atty 510-T (LR), Echo, T2, Camel RS, DK + vlastnoruční míchanice od FA
Obrázek
Uživatelský avatar
Jana A.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 07. bře 2011 12:42:07
Bydliště: Středočeský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vyjmutí hrotu z atomizéru 510-T

Příspěvekod lordikcz » úte 22. lis 2011 20:02:38

Jana A. píše:Ahoj, trn vyndavám pomocí slabých elektrikářských kleští. Kleštěmi uchopit trn (nebo jen špičku trnu) a tahem směrem vzhůru vytáhnout.


Mockrát díky, povedlo se.
Šlo to docela ztuha,tak sem čekal,že něco rozbiju ,ale nakonec se povedlo dostat tu potvoru ven :-)
lordikcz
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 05. lis 2011 12:57:35

Re: Vyjmutí hrotu z atomizéru 510-T

Příspěvekod Jana A. » úte 22. lis 2011 20:11:23

Není zač :blush U některých to jde poprvé ztuha, příště už to půjde jak po másle :nod :hi
Kouřím eGo 650 mAh, Joye 510-T Mega, atty 510-T (LR), Echo, T2, Camel RS, DK + vlastnoruční míchanice od FA
Obrázek
Uživatelský avatar
Jana A.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 07. bře 2011 12:42:07
Bydliště: Středočeský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vyjmutí hrotu z atomizéru 510-T

Příspěvekod Cica137 » stř 14. bře 2012 22:05:43

Jo taky jsem to zkoušel, u prvního atty vpohodě, dalo to zabrat ale vyndal sem ho a vpohodě vyčistil. Ale u druhého atty (který ještě fungoval sem chtěl udělat jen prevenci) jsem tahal jak to jen šlo a vubec to nešlo a taky že ten hrot se mi ulomil. :( takže mam po atty. místo hrotu tam mam díru. :( Tak to používam aspon na Drip tipu no. nevíte nikdo proč to nešlo? jestli vadný kus či co?
Wismec Presa 75w + Crius, Kayfun 5, Velocity kapak, Nimbus. Joyetech Ego ONE.

Obrázek
Uživatelský avatar
Cica137
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 62
Registrován: úte 21. úno 2012 0:38:26
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vyjmutí hrotu z atomizéru 510-T

Příspěvekod Divá Bára » stř 28. bře 2012 0:06:30

Cica137 píše:Jo taky jsem to zkoušel, u prvního atty vpohodě, dalo to zabrat ale vyndal sem ho a vpohodě vyčistil. Ale u druhého atty (který ještě fungoval sem chtěl udělat jen prevenci) jsem tahal jak to jen šlo a vubec to nešlo a taky že ten hrot se mi ulomil. :( takže mam po atty. místo hrotu tam mam díru. :( Tak to používam aspon na Drip tipu no. nevíte nikdo proč to nešlo? jestli vadný kus či co?


Ahoj, taky jsem se snažila a v mém případě naprosto marně. Když jsem si šla koupit atty do nové prodejny u nás, tak mi pán prodejce oba atty vyčistil. Říkal, že takový vzdor :D ještě nezažil :blush . Ale fungujou oba! Vůbec se nehodlám učit, co s tím, pán prodejce je naprosto ochotný mi pomoct. Takže molo oč děkuju do Plzně :angel Doufám, že to takto není reklama. A hlavně jsem si uvědomila, že nemám ten správný tip cigarety.

[ Post made via iPad ] Obrázek
Začínala s Joye 510T nyní spokojeně bafám eGO-C
Skoč! Křídla roztáhneš cestou.
Divá Bára
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte 13. bře 2012 18:31:22
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vyjmutí hrotu z atomizéru 510-T

Příspěvekod Mystic » sob 14. dub 2012 19:25:02

Tak jsem dnes chtěl svůj tankový atomizer asi po 7 dnech vyčistit. Projel jsem různé návody a při klasickém úchopu a tažením vzhůru se to ani nehlo a celkový výsledek... přesně ten co už někdo zmiňoval (hrot se utrhl) takže ikdyž to z tanku výborně chutná tak s tímto systémem končím jelikož dávat 200-250 každý týden je celkem dost :-( docela mě to zklamalo

[ Post made via Android ] Obrázek
Joyetech eGo-C a echo clearomizer CE4+,Joye 510 a 510-T automat

Obrázek
Mystic
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 20. led 2012 14:58:58
Bydliště: Letovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vyjmutí hrotu z atomizéru 510-T

Příspěvekod e-Hana » pon 16. dub 2012 5:24:56

Někdo to páčí šroubováčkem do toho otvoru po straně.. :) nebo peanem :) ,ale pozor bavíme se tu o atomizéru Joye 510-T i když princip je stejný..
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Vyjmutí hrotu z atomizéru Joye 510-T

Příspěvekod Divá Bára » pon 16. dub 2012 7:43:15

Já jsem měla spotřebu atty taky co týden, to kus. Pak mi to jeden velmi ochotný prodejce v kamenné prodejně čistil, ale prostě mě to dost odrazovalo. Takže jsem přešla na EGo C ( i s ohledem na výdrž baterie ). A musím říct, že i přes mou nešikovnost, je čištění atty naprosto v pohodě.
Začínala s Joye 510T nyní spokojeně bafám eGO-C
Skoč! Křídla roztáhneš cestou.
Divá Bára
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte 13. bře 2012 18:31:22
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vyjmutí hrotu z atomizéru Joye 510-T

Příspěvekod Dejmal » úte 03. črc 2012 20:36:30

Postřehy z praxe:
Také jsem se velmi bál rozebrat a vyčistit atty, ale po důkladném přečtení fóra jsem tedy neodolal. Nechal jsem si vyrobit přípravek, vnitřní průměr 3,05mm, vnější 4,5mm, délka osazení 14mm. Zasunu na trn a lehkým kýváním dokola vyjmu trn. Jde to velmi lehce. Pak klasika, suché pálení + vypálení nečistot z knotu. Při zasunování se snažím dostat trn na stejné místo kde byl, protože tam jsou vydředé drážky a lépe to drží, jinak by vám časem mohl vypadnout. Zasunu trn do přípravku, zasunu do atty a lehkým zatlačením ho zasunu co nejníž, pomůžu si třeba malým kladívkem a lehounce ťuknu. Žádné násilí, mohl by se poškodit kroužek který drží trn.
Obrázek
Pohony: eGo 1100mAh + 650mAh passthrough --- Motory: CE4+ V3, VICTORY VT --- Paliva: DNB, VPG, FA
Obrázek
Uživatelský avatar
Dejmal
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 149
Registrován: ned 03. čer 2012 19:28:28
Bydliště: Semily
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Elektronické cigarety

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků