• Reklama
 
 

Volná diskuse k Joye 510.

Vše co se tvarem snaží přiblížit klasickým cigaretám.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Volná diskuse k Joye 510.

Příspěvekod e-Hana » ned 12. úno 2012 23:34:27

Zde pište vše vaše zkušenosti s touto e-cigaretou.
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Volná diskuse k Joye 510.

Příspěvekod Bynx » pon 13. úno 2012 0:43:10

Byla to moje první e cigareta hned po kusovce. Závit je 510, kapacita 180 mAh standart, 280 mAh mega. Podle mě spíše pro slabší kuřáky, nebo koupit mega baterii. Nákup více baterií je nutností, počítám, že ani 2 standartní na celý den nevydrží. Je vcelku lehká, skladná a tvarově podobná klasické cigaretě, pro někoho může být plusem i celá barevná škála a široké příslušenství díky tomuto závitu.

Moje postřehy: Koupil jsem automat ve start verzi. Čili 1x baterie, 2x CE2 cartomizér a usb nabíječka celé v pěkném kovovém pouzdře. Ostrý zátěžový test na maturitním plese u kamaráda. Baterie vydržela asi od 8-10 hodin a to sem jí dával docela zabrat. No vydržel sem na ní asi 3 měsíce, než se mi jí povedlo utopit, takže automat se musí pořád hlídat, aby něco neproteklo do baterie. Pokud to má člověk jako jedinou baterii je to děs, neustálé dobíjení atd. Potom jsem koupil 510 manuál, kde odpadly problémy s neustálou kontrolou závitu a frekvence otírání se snížila, na manuální tlačítko jsem si poměrnně rychle zvykl ale pořád byla problémem kapacita baterie.

Shrnutí: Je to dobrá cigareta, až na malou kapacitu baterie. Dost závisí na použitém hardwaru (atomizér, cartomizér, clear atd) Pro někoho kdo kouří jen svátečně je to podle mě stále dobrá volba ale doporučuji sadu minimálně 2 baterií a nejlépe klasický atomizér s patronou.
kouřím ego+drip + LR306 vanilka, davidoff, RY4, USA mix vše manta.....
Uživatelský avatar
Bynx
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 84
Registrován: pon 14. úno 2011 14:29:12
Bydliště: Libochovice

Re: Volná diskuse k Joye 510.

Příspěvekod Fiochi » pon 13. úno 2012 0:47:16

A víc se k 510 snad ani psát nemusí :-)
Obrázek
Fiochi
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 23
Registrován: pát 03. úno 2012 22:25:19

Re: Volná diskuse k Joye 510.

Příspěvekod Majka » pon 13. úno 2012 1:24:02

Taky jsem tak začínala,sadou s automatem a pak manuál. Nechodím do práce takže nepotřebuju velkou baterku,ale přesto mám eGo-T s USB takže přes den sosám z počítače,ale mám na tom 510 atty s patronou.Zkoušela jsem různé cartry,ty mi nevyhovují a tanky a různé izéry mně nějak neoslovily.Atty 510 mi nejvíc sedí,mám jich několik v každém jinou příchuť a když jdu ven,mám několik Mega 510 s nabíjecí krabičkou.Už to tak praktikuju skoro rok a i když vždycky slintám když vidím ty nádherné kovové hračky co tu někteří mají,tak zatím měnit nebudu.
e-kouřím od 3.5.2011 a zatím žádné Pyro!
doma eGo-T (1000 mAh)passthrough,venku Vorlův Bird,clearomizéry CE 4,CE5.....
Uživatelský avatar
Majka
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 138
Registrován: stř 11. kvě 2011 1:28:05
Bydliště: Český Krumlov

Re: Volná diskuse k Joye 510.

Příspěvekod gongemon » ned 19. úno 2012 20:42:10

Zdravím. Koupil jsem Joye 510 v PCC pouzdře winning: 2x baterie 180 mAh a 1x atomizér. Baterie na střídačku to stíhají, v mém případě 4 hodinky kouření a za 2 hodiny nabité baterie, takže pohoda! Slušná dýmavost! Malé rozměry! Velká podobnost normal cigaretě. Byl bych opravdu spokojený. Ale po měsíci odešel atomizér! To mě zklamalo! Myslel jsem, že vydrží podstatně déle! Toť moje zkušenosti s Joye 510 v PCC. A budu vděčný za každou radu ohledně pořízení nového atomizéru!
gongemon
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 15. led 2012 19:27:42
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse k Joye 510.

Příspěvekod alexa » ned 19. úno 2012 20:47:57

Atomizér je spotřební zboží a pokud ti vydržel měsíc, tak to je v normě... taky se ti může stát, že odejde po 1-2 týdnech, to je potom pech... Jinak atomizéry na 510 prodává většina prodejců, takže si projdi sekci s prodejcema a určitě si nějaký shop vybereš...
alexa
 

Re: Volná diskuse k Joye 510.

Příspěvekod sedyvlas » ned 26. úno 2012 18:05:39

Mám Joye 510 1,5 roku.Když čtu ,jak jste všichni spojený s atomizérem,který vydrží měsíc,tak nechápu.Za celou dobu jsem nehledal žádnou diskusi,jinak bych se asi na e-cigaretu vykašlal.Měl jsem trápení s Elboro,tak jsem přešel na Joye 510 a fungovalo to mnohem lépe.Mě vydržely atomizéry 1,5 roku a to jsem kouřil denně oba.Celkem tak tři hodiny.Za tu dobu jsem si pořídil další čtyři atomizéry,ale žádný nefungoval,tak jsem hledal něco jiného a přikoupil si eGo c (2ks) a 4 ks Joye 510 Mega.Atomizéry jsem každé tři týdny naložil do lihu na 2-3 dny a takhle fungovaly.Asi náhoda.Ty další buď moc pálily,nebo nedávaly skoro nic a strašná práce to protáhnout.
sedyvlas
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 19. úno 2012 18:18:54

Re: Volná diskuse k Joye 510.

Příspěvekod e-Hana » pát 02. bře 2012 6:32:52

Tak pokud jsi je kouřil 3 h denně, pak se nediv,že ti tak dlouho vydrží!To já třeba kouřím skoro 16 h denně a to málem v jednom tahu.. tzn.snad jen kromě jídla , pítí a pak spánku,jinak to dumlám jak dudlíka pořád. :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod MartasMPx » ned 29. dub 2012 18:41:04

Dotaz,je normální že jde z automatu oproti manuálům,tahat trošku ztuha? není to nic strašného ale rozdíl tam je...dělá to od začátku u obou atty takže používáním to není,mám 510-T od včerejška.
MartasMPx
 

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod dlouhejbil » ned 29. dub 2012 18:44:15

Asi kvůli tlakovému spínači
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod MartasMPx » ned 29. dub 2012 18:46:44

No jasně teď mě to trklo taky a je to tak možná lepší,není to tak citlivý.
Tuším že hanka nebo kdo psala že jej může aktivovat i hlasitá hudba či ruch na ulici,to tady myslím nehrozí,díky bile :mrk

Jinak musím říct že s automatem hodně velká spokojenost.Díky tomu že po pěti sekundách z důvodu ochrany atty sám vypne,se mi nestane že bych toho do sebe natáhl moc a dostal hit až se mi protočily panenky a zakuckal se....prostě tak akorát.
U eGočka se musím hlídat, abych netahal moc dlouho,protože pak mám pocit že mě to u silnějších liquidů roztrhne,tady to nehrozí.
MartasMPx
 

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod e-Hana » úte 01. kvě 2012 6:28:57

MartasMPx píše:Dotaz,je normální že jde z automatu oproti manuálům,tahat trošku ztuha? není to nic strašného ale rozdíl tam je...dělá to od začátku u obou atty takže používáním to není,mám 510-T od včerejška.

Je to úplně normální,proto jsem ti to psala,že se mi z nich hůř tahá, to víš už se mi dech krátí :D
Jinak Milo.havranne- díky, :)
ale zas tak chytrá vážně nejsem..ale už hodně pamatuju... :rofl ...co vím poradím, co nevím se sama zeptám a to i radím všem, žádnej učenej z nebe nespadl.Hlavně se nestydět zeptat.. :angel apropooo ..skoro nikdy nespím do rána :mrk ...spíš do oběda.. :rofl
Klucí vám samo taky díky Bille a Thumsi..překvapujete mě neustále... :rofl :yes
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod MartasMPx » úte 01. kvě 2012 11:14:14

Hele kdybych chtěl do tanku nakapat něco jiného,za jak dlouho se tím knot v atty nacucne,nebude se to mísit s předchozí chutí? nebo mám atíka propláchnout vařicí vodou a nechat vyschnout?

EDIT:
Pokud jde o výdrž těch dvou baterií,tak můžu říct že jsem mile překvapen.
Joye jsem koupil v sobotu,obě baterie přes noc nabil a v provozu měl tu slabší a kratší tedy 220mAh o nabití si řekla až teď tedy v úterý.
Nejel jsem na ní pořád juen občas,pár prásků ráno a večer při pc,takže při občasném kouření ne moc intenzivním jak jsem popsal,ty dva dny s přehledem....u 340mAh to bude samo ještě lepší.
Teď tedy jedu na té 340mAh a dneska to nebudu s ničím (eGO,LEO) střídat, takže snad dnes, pokud se mi ji povede vybít, napíši kolik potahů na jedno nabití dá.
MartasMPx
 

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod dlouhejbil » úte 01. kvě 2012 11:55:43

není potřeba vyplachovat-je to otázka pár prásků
Vyjímka jsou silný věci jako mentol máta nebo kafe.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joye 510 - T

Příspěvekod MartasMPx » úte 01. kvě 2012 12:01:43

Jasně a dík,mentol kafe a jiný tfujtajbly naštěstí nekouřím,takže to snad bude dobrý.Chci ještě prubnout French pipe Tobacco od ritchy,to je jediný tabákový který jsem zatím nezkoušel.
Hele co kdybych dal do tanku vanilku a pak se chtěl vrátit na tabák,ta je docela aromatická,přebije jí to? Atty mám ještě jeden zatím nepoužitej a stále jedu na tom prvním,časem objednám tyhle extra levné viewtopic.php?f=37&t=2251 a budu to střídat,pokud vydrží tak čtrnáct dní nebudu je ani čistit suchým pálením,maximálně vypláchnu a když budou cítit spáleninou, vyhodím je.

EDIT:
Taková věc,v balení bylo pět tanků,dva kouřové a tři mléčné.
Tanky mají u plnícího otvoru kamna kraji víčka zapadá hrot atty takové dva zobáčky.
Tykouřové drží v atty celkem fest ale ty mléčné jdou vyndat poměrně volně,koukal jsem na ty zobáčky a jsou o setinku milimetru menší.Díky těmto zobáčkům drží tank v atty.
Jinak po několika dnech používání musím říct, že tyto plastové tanky vč. zátky s otvorem pro trn těsní naprosto skvěle nikde ani kapička,mezi atty a baterií také nic.Pouze když doplňuji je zátka zvrchu malinko orosená kondenzátem ale je to fakt nepatrně.
Jako první ecigaretu jsem měl z těch lepších (úlet nick nepočítám) Vgo-T a tamy byly tanky s silikoniovým víčkem a atty zevnitř, stále děsně ublencané,mají po stranách i nasávací otvory a díky tomu jsem ztratil v Tank systém jako takový důvěru.Díky J510-T jsem ji získal zpět a pokud je výrobek kvalitní jako že v případě joyetechu rozhodně je,i tanky mohou dokonale těsnit a člověk nemusí mít z liquidu v kapse a jinde strach.

EDIT2: :yes
Takže můj test výdrže 340mAh baterie na jedno nabití je u konce a není to špatné.Kouřil jsem dnes doma celý den J510-T asi od 9.00 skoro do půlnoci,asi třikrát dokapával tank vždy když tam zbývalo tak dva milimetry či víc a na jedno nabití jsem udělal rovných 170-potažení a s cígem jsem vydržel celý den,to není špatné co myslíte? :mrk
MartasMPx
 

Další

Zpět na Elektronické cigarety

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků