• Reklama
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

iTaste VV

Vše co se tvarem snaží přiblížit klasickým cigaretám.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: iTaste VV

Příspěvekod pnxntdd » pon 24. čer 2013 16:42:21

je to v brně a funguje nejspíš jen jako eshop. jinaknevím jak to popsat . censored
itazte vv>total destroyed teď ego+vivinova
Obrázek
pnxntdd
e-Holátko
e-Holátko

Reklama

Příspěvekod dlouhejbil » pon 24. čer 2013 17:29:49

Našel jsem si to a můžeš jít sem viewtopic.php?f=209&t=4014 založil jsem vlákno. Tam se můžeš bavit otevřeně.
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod smoki.sk » pon 24. čer 2013 20:19:06

@pnxntdd od tohoto modelu uz iTaste presla velmi velmi dlhou cestou a zmenilo sa na nej tiez hodne vela,

V polke roku 2012 to bola revolucna vecicka, ktora vsak mala svoje detske choroby, bolo tam pouzitych privela dovtedy neoverenych veci, ale je fajn ze sa nieco z toho ujalo, a VV/VW regulacia v podani Innokinu je teraz top, prinajmensom medzi Cinskymi vyrobcami . Myslim ze iTaste prispela k posunu aj u inych vyrobcov.
Ale inak mas pravdu, viacmenej som sa ozval preto, lebo dnesna iTaste je uz ina.
Takze ti viem poradit len nieco podobne ako traverza, siahni po niecom modernejsom, toto je uz do muzea, ako vyhotovenim, tak aj podla datumu vyroby, bola to asi prva bateria (kompaktna, neratam gripy) s funkcnym VV a meranim rezsitencie (aj ked takym cudnym) a vtedajsi jej prvy uzivatelia jej uz take prkotiny ako opisujes celkom radi odpustili, preto to mozno vnimas tak ako vnimas, dnes je uz dnes a je to inak
ak chces hodnotit iTaste, treba skusit V3 alebo SVD
Obrázek
Obrázek
smoki.sk
Prodejce
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Národní vlajka:
Slovakia

Příspěvekod pnxntdd » pon 24. čer 2013 21:16:38

dobrá díky. Viděl jsem právě recenze na tu novou verzi a věřím že už je vychytaná. Mě teda po té nehodě s vytažením vnitřku naštěstí zůstala funkční, takže reklamovat nebudu ale pokud v budoucnu bude zas nějakej problém tak budu chtít peníze zpět nebo tu novější verzi.
itazte vv>total destroyed teď ego+vivinova
Obrázek
pnxntdd
e-Holátko
e-Holátko

Příspěvekod kinezka » pát 19. črc 2013 0:59:33

....jsem měla zas kutilskou náladu.... a jen tak zkusila sundat trn, vypreparovala celej vnitřek atomizeru a namotala novou spirálku z kanthalu 0,2 mm a zpět nasadila trn i s knotem. Dýmu sice bylo hodně a i lehce se dalo potahovat, ale cítila jsem tam příchuť vosku a tak nevím, kde jsem udělala botu - ale byl to jen hokus pokus.
Určitě by to chtělo namotat spirálku přesně podle parametrů iTasteVV. Píšu to jen kdyby přeci jen někdo chtěl experimentovat a našel ty správný parametry - správná síla kanthalu, počet otáček atd.... Nechtěla jsem, aby mi díky dosloužilým atíkům ležela baterka jen tak ladem, byť si na ni můžu nasadit 510 atty - přechodku mám.
Můj top je atty LR 306, LR 510, Terminator mini.
Hodnotím se jako silný e-kuřák! Bez pyro od září 2011

Jarka
Vnímej a zachovej si svobodnou duši
kinezka
e-Sentinel
e-Sentinel

Příspěvekod jelinek.stepan » sob 10. srp 2013 1:36:46

Tak já jsem dneska koupil ve výprodeji iTaste v2 a musím říct,že jsem spokojen.Koupil jsem ve verzi chameleon:Měl jsem obavy z kouřivosti tank systému,ale je dobrá.Pak jsem odzkoušel na ní to co doma mám,vivi novu, atomizéry od GS a spokojenost,jen Cobrou to vypadalo trochu legračně ale musím říct,že co do síly tak kam se na iTaste hrabe můj GS-SUB grip po 3 měsících používání.
Oo=\°/=oO
Magneto Wooliston
Evic W
Vapor wood
GS-SUB
Itaste VV
jelinek.stepan
Kuřák
Kuřák

Příspěvekod ivanivanivan » čtv 29. srp 2013 8:12:21

Tak manželce začala iTaste VV blbnout. Při našroubovaném clearu žhaví cca 1-2 vteřiny a vypne (měřeno pod hlavičkou na drátech). Tlačítko ale normálně svítí a po puštění svítí déle doběh. Bez clearu žhaví normálně. Je to spíš problém elektroniky, nebo baterie? Nemáte někdo stejnou zkušenost a radu?
Vamo VV/VW, Squape Reloaded klon, Aspire Nautilus

Je tězké aspirovat na hlupáka, když konkurence je tak tvrdá :D
ivanivanivan
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod martini » čtv 29. srp 2013 8:48:50

Ivanivanivan: Z křišťálové koule by se věštilo snadněji :mrk Selským rozumem, pokud následný stisk tlačítka bez jakékoliv manipulace do clearu vždy opět pustí šťávu, vypadá to na problém elektroniky, jestli jen někdy, mohlo by se jednat o nějaký studeňák, nebo ulámané přívody. Ještě bych zkusil jiný clear, zda se po zahřátí ten původní nezkratuje, nemám to ověřené, ale zdá se mi, že jsem na nějakém videu zahlédl, že nějak extra zkrat nesignalizoval a svítil jako by normálně žhavil. Můj v3 šlape jak má a je to momentálně moje nejmilejší hračka a to jsem už před půl rokem zanevřel na všechny čínské elektroniky, ale itaste je prostě něco jiného, žádné pulzování, na výstup dává krásně vyhlazené stabilizované napětí, opravdu moc povedený kousek po všech stránkách.
Paps+Heron (hybrid) *** 4Nine+Kayfun nano (hybrid) *** Origin+Aqua (hybrid) *** Sigi8+Ithaka (hybrid) *** Sigi20+Oddy *** JoyeMech+Fogger2 *** 69mod+Magma *** Lab65+Kayfun *** iStick 50+Erlkonigin mini *** G3 mini+Kayfun V3 mini *** eGrip+RBA base *** eGrip II

JSEM ZÁVISLÝ A NESTYDÍM SE ZA TO!
martini
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Příspěvekod dobrman » čtv 29. srp 2013 9:12:57

martini: ".... žádné pulzování, na výstup dává krásně vyhlazené stabilizované napětí..."

mě by zajímal ten rozdíl (v chuti, množství páry, nebo v čem?), asi mám plechovou hubu, ale já fakt nepoznám rozdíl mezi 30Hz proudem a čistým ss proudem
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod martini » čtv 29. srp 2013 9:56:52

Dobrman: Těžko se to popisuje, půl roku jsem jel na vamu a neřešil jsem to, ale to byla doba, kdy jsem hodně experimentoval s genesiskama na opletech, pak jsem ale přešel na motání na ostro a částečně vrátil ke knotům a s pulzujícím vamem to prostě nebylo ono ani při nastavení nízkých hodnot a tak jsem přešel na mechaniky, vtip je v tom, že právě s itaste mám pocit, jako bych jel na mechanice, jen s tím rozdílem, že od začátku do konce (s přimhouřeným okem) udrží stejný výkon. V množství páry to rozhodně není, pocitově je právě itaste při stejném nastavení výstupu o něco "slabší", než divočáci alá vamo, zmax a p., možná něco na té chuti, ale nedokážu to definovat a možná mi prostě vadilo to vamácký cvrlikání spirály při žhavení, každopádně se mi tu na něj už hodně dlouho práší a asi jsem jeden z mála, komu vydrží ve vamu baterka na jedno nabití 3 měsíce :D Zkráceně, pokud někomu stačí pro attík výkon plně nabité baterky, je pro něj itaste to pravé, pokud potřebuje (třeba kvůli opletu) trochu víc, je lepší, pořídit nějakého hopsajícího (na výstupu) divočáka. Vzhledem k tomu, že i SVD a 134 nesou označení itaste tak raději upřesním, že se bavím o těch s integrovaným článkem, jaký je výstup na SVD opravdu nevím a marně se po té informaci pídím, protože po dobrých zkušenostech bych si rád pořídil třeba chystané itaste VTR a logika mi říká, že by mohl mít stejnou elektroniku (také je na 18650), ale nerad bych domů pořídil další vamo v jiném kabátě :mrk

P.S. Tak mně napadlo se podívat do recenze PBusarda a je evidentní, že elektronika v SVD je jiná, než právě u MVP a malé itaste s polymerovými články a také pulsuje na 33 Hz, takže se obávám , že VTR na tom bude stejně.
Paps+Heron (hybrid) *** 4Nine+Kayfun nano (hybrid) *** Origin+Aqua (hybrid) *** Sigi8+Ithaka (hybrid) *** Sigi20+Oddy *** JoyeMech+Fogger2 *** 69mod+Magma *** Lab65+Kayfun *** iStick 50+Erlkonigin mini *** G3 mini+Kayfun V3 mini *** eGrip+RBA base *** eGrip II

JSEM ZÁVISLÝ A NESTYDÍM SE ZA TO!
martini
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Příspěvekod Vorel » čtv 29. srp 2013 12:03:39

Martini: naprosto s Tebou v ohledu puls/nepuls souhlasím :yes Pěkně vyhlazená je ještě první LavaTube, kterou v současnosti používám místo mechaniky. U mechanik mne mrzí ten pokles postupným vybíjením akumulátoru (zvlášť u 18350). I VAMO V3 je už lepší než V2, ale ještě to není ono. Ještě testuji klona Kicka a tam to taky vypadá lépe.
Obrázek

nejsem náročný.... :-)
eCF Ústí nad Labem
Vorel
e-Sentinel
e-Sentinel

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Jirka71 » čtv 10. říj 2013 11:14:19

Pořídil jsem Itaste VV V3.Funguje skvěle bez problémů.Dosud jsem neměl nic s elektronikou.Nastavení voltáže a wattáže je skvělý, stejně jako počítadlo potahů.Tak doufám že to nadšení vydrží :D
Vamo 5, Eleaf istick , Kanger subox ,Evic VT mini , Nautilus,Atlantis, Lemo 2,Kanger subtank mini
Obrázek
Jirka71
e-Holátko
e-Holátko

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod buban76 » úte 04. úno 2014 22:16:14

ivanivanivan píše:Tak manželce začala iTaste VV blbnout. Při našroubovaném clearu žhaví cca 1-2 vteřiny a vypne (měřeno pod hlavičkou na drátech). Tlačítko ale normálně svítí a po puštění svítí déle doběh. Bez clearu žhaví normálně. Je to spíš problém elektroniky, nebo baterie? Nemáte někdo stejnou zkušenost a radu?

Tenhle problém mám na iTaste vv taky, chviličku žhaví, pak se světlo rozjasní a dal už nic, viděl bych to na odcházející baterii. Tak mě napadlo vyměnit ji za článek do ego baterie, jen se mi nedaří iTaste nenásilně rozebrat. Hlava se závitem jde dobře,ale nevím, jak na spodek, kouká z toho hromada drátů, nerad bych to pohřbil úplně. Nepotkal jste někdo někde návod na rozborku? Díky

[ Post made via Android ] Obrázek
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod JX3P » úte 04. úno 2014 23:33:21

Na googlu rozborka je...itaste v2 disassembly..how to fix atd...pres obrazky se to lip hleda..good luck
Obrázek

P = U²/ R
city
(tools)
míchám a hulím Butterfly
JX3P
Temelín
Temelín

Příspěvekod Harmy » úte 04. úno 2014 23:42:52

Tenhle problém dělá měkký článek. S tím článkem druhé generace, který má vydržet dvojnásobek nabíjecích cyklů, innokin kecal. Nejdřív sundej hlavu, odpájej z ní vodiče a pak vytáhneš z druhého konce elektroniku s displejem. Dej přes to kus gumy a sikovkama to vyvyklej.
Měl jsem od Smokiho tu itaste s magnetem. Začala takhle blbnout, tak jsem z ní udělal hulikrabku s normálním závitem. Když do ní dám článek 18650, který je měkký a v zátěži klesá o 0,35 - 0,5V, tak mi vypíná už při zeleném podsvícení, ale když dám článek, který klesá jen o 0,15 - 0,2V, tak jede v pohodě i na červenou.
Naposledy upravil Harmy dne úte 04. úno 2014 23:49:17, celkově upraveno 1
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Harmy
Temelín
Temelín

Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Elektronické cigarety