• Reklama
 
 

Q 510

Vše co se tvarem snaží přiblížit klasickým cigaretám.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Q 510

Příspěvekod kominice » ned 23. led 2011 11:35:25

Protože mi ježíšek díky soutěži nadělil Q 510 a já zazdila focení, jdu napsat recenzi. Neberu to jako trest, ale jako milou povinnost.
Tak tedy:
Po rozbalení pečlivě zabaleného obsahu náš dědeček zaostřil svůj letitý zrak a zálibně zamlaskal.
"Jééé, já bych to chtěl zkusit" pravil a udělal psí oči. "Na co, dědku, když stejně bánit nepřestaneš" hartusila babi.
Dědovi se nedalo odolat a tak jsem mu dárek postoupila.
Obřadně rozbalil krabičku, vyndal obsah a zíral na všechny díly.
Manžel mu Q 510 připravil a děda historicky prvně potáhl...... a nic. Zkusil znovu a zase nic. Až když potáhl z plných plic - zadařilo se.
"No tož toto bude, děcka, dřina." kuckal děda. Šlo o to najít ten správný grif. Chvíli to trvalo, ale děda měl tak obrovskou radost a elektronická cigareta ho tak nadchla, že
jí naprosto propadl. Sice si ještě pobání i klasiku, ale od vánoc to hodně omezil a přechází na elektroniku.

A k samotné Q 510:
Balení je velikosti klasické cigaretové krabičky. Zabaleno v celofánu.
Baterie byla plně nabitá a vydržela zatím 5x nabití což je více než se uvádí.
Kouře je dost a jak pravil děda " po prvním nasátí jsem měl pocit, že je mi 13 a hulím prvně za školou" :)
Cigareta vypadá dobře, člověk nemá pocit, že žmoulá něco nepatřičného. Zvyknout se dá opravdu velice rychle.
Věřím, že je to dobrý krok prot ty co o elektronce přemýšlí a váhají, zda do toho jít nebo ne.
Cena je velice příznivá.

Nezbývá mi než závěrem doporučit všem co nerozhodně přešlapují - Stojí za zkoušku!
kominice
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 19. lis 2010 9:31:55

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Q 510

Příspěvekod mandarinka » ned 23. led 2011 11:40:10

:D :D :D Najlepsia recenzia, co som citala - taka zo zivota :chuckle pozdravuj dedka :kiss
Obrázek
"Inhalujem"svoju 1. e-cigu Joye eGo od predajcu http://www.e-cigaretafans.eu/forumviewt ... p?f=23&t=8
Uživatelský avatar
mandarinka
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 194
Registrován: pon 11. říj 2010 10:55:57
Bydliště: Levice, Slovensko

Re: Q 510

Příspěvekod SandySmokers.cz » ned 23. led 2011 11:45:46

Hezky napsáno, jen škoda, že jsme se nedozvěděli trochu tvých zkušeností, resp. tvého pohledu na věc (mimo zhodnocení designu) :)
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Q 510

Příspěvekod alexa » ned 23. led 2011 12:53:48

Opravdu pěkně napsaná recenze.. Tak doufám, že se příště pochlubíš i svými zkušenostmi a dojmy z ekouření.. Budeme se těšit a zatím ti přeju ať ti tvoje q-éčko dobře slouží.. :)
alexa
 

Re: Q 510

Příspěvekod e-Hana » ned 23. led 2011 17:46:36

Tak díky za recenzi, dědu moc zdravím :hi :chuckle a doufám že bude rovněž ,tak jako ty v e-kouření pokračovat. A vy už teď víte, co mu koupit příště za dárek.Přeci nějaké pořádné e-cigárko Nejspíš bude letitý kuřák, tak nějaké eGO či V-GO a hlavně asi s manuálním tlačítkem ,aby nemusel tak moc tahat. To by určitě jako většina dlouholetých kuřáků s krátkým dechem, uvítal !! :)
Pořád ale nevíme zda ty taky e-kouříš či né?? Pochlub se nám někde na Pokecu, jak jsi na tom??
Pokud ještě váháš, tak ti určitě společně poradíme s výběrem. :)
Takže díky a už snad jen hodně štěstí, smůlu snad máš už vybranou všechnu :mrk :P
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Q 510

Příspěvekod Zbyněk » sob 26. úno 2011 23:43:42

Já osobně musím Q510 pochválit....na něco jako jednorázovku velmi povedené.....cena na seznámení s e-kouřením nijak veliká a srovnatelná s pyro . Moje osobní zkušenost......Baterie mi vydržela cca 14dní a to jsem 2-3x denně nabíjel, atty mi vydržel přes měsíc, a to jsem ho porvé čistil po měsíci a nijak nešetřil. Po odchodu baterie do věčných lovišť, jí čekala pitva.....mechanický spínač......myslím, že výroba toho spínače je dražší než elektretový mikrofon....kapacita baterie 80mAh a tím se otevřela možnost výroby bateriového gripu. Takže na stávající atty a bateriovým gripem nebránilo nic 10ti a více sekundové potažení po dobu cca hodiny. Atty měl teplotu povrchu dalece přes 100°C a stále fungoval a dýmal jak o závod. Zavraždil jsem ho až čištěním, to jen z důvodu, že se o tom všude píše. Musím přiznat, že atty z JOYE510 vydrží míň.

Jak už jsem v jiném vláknu psal, atty Q510 má mohutnější můstek (tím i větší chlazení), přechod spirálky a přívodního vodiče je svár materialu, jiné atty používají většinou něco jako kroucený spoj, který čistěním a samotných procesem e- kouření ztrácí na kvalitě a odpor atty neúměrně stoupá, až jednou prostě nejde a přepálený není.....

Přemýšlím o tom, že si Q510 koupím místo atty a jako bonus dostanu naplněné náustky, baterii pro případ nouze a USB nabíječku, za skoro stejnou cenu
NICK+cartomizer , Q510, JOYE eGo+ USB passthrough/bateriový grip+atty 510/Tank/cart RS/cart NICK

Obrázek
Uživatelský avatar
Zbyněk
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 17. úno 2011 23:10:48
Bydliště: Plzeň

Re: Q 510

Příspěvekod Fido » čtv 10. lis 2011 18:46:48

Tak jsem Q510 taky zkusil.
Prvních pár poznatků. Baterka se nabíjí přímo 5 V a o regulaci nabíjení se stará baterka sama. Rozhodně proto nejde použít nabíječka od Q510 na klasickou Joye baterku.
Doba žhavení je omezena na 5 sekund. To je klasika u všech automatů. Spíná poměrně dobře, není třeba nijak zběsile tahat.
Atomizér se během provozu nijak extrémně nezahřívá ale po několika potaženích je teplý. Spotřeba je docela velká ale nic nezvyklého v téhle kategorii. Atomizér dýmá velmi dobře, chuťové podání je taky výborné.

Podrobnější popis a zkušenosti přidám později.
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Q 510

Příspěvekod Fido » stř 11. led 2012 0:12:06

Tak po delší době doplňuji.
Baterka i atomizér stále fungují. Sice tuhle cigaretu moc nepoužívám ale za tu dobu jsem ji nabil nejméně 40x.
Co jsem vypozoroval tak baterka nemá omezení vybíjení. To je zřejmě příčinou nízké výdrže, což je prezentováno jako cigareta na několik nabití.
Pokud tedy baterku nevybíjíte do mrtva, odvděčí se docela dlouhým životem. Naopak regulaci nabíjení má dobrou a poškození (zkrácení života) přebíjením nehrozí.
Atomizér možná není originál ale je kvalitní. Dýmá dobře, nemá tendenci k zanášení (ne víc než jiné) a je zcela shodné konstrukce jako jiné.
Trochu zavádějící je informace o tom, že atomizér na rozdíl od jiných neobsahuje chip. Upřímně ještě jsem neviděl atomizér, který by nějaký chip obsahoval.
Takže závěr je ten, že až na absenci omezení vybíjení je to kvalitní cigareta a lze ji používat i poměrně dlouho dobu, pokud se k ní budete chovat trochu slušně. Rozhodně to je mnohem lepší na vyzkoušení e-kouření než jednorázové cigarety v podobné cenové hladině. Výborná je třeba v situaci, kdy používanou cigaretu pošlete na reklamaci a nemáte co e-kouřit.
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Elektronické cigarety

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků