• Reklama
FastTech - Android tablets, phones, and TV sticks at great prices.
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

cartomizer alebo atomizer - Joye 510

Vše co se tvarem snaží přiblížit klasickým cigaretám.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: cartomizer alebo atomizer - Joye 510

Příspěvekod endru » pon 09. led 2012 22:40:44

Já jsem na zavit 510 nasadil už hodně věci. po zkušebním období u mě vyhrál jednoznačně atty LR306 s drip tipem. na nej to chce ale minimálně baterii o kapacitě kolem 1000mAh .
Ahoj endru
Inhaluji- mechanický GRIP THULON, BOLT nebo LAVATUBE, LR 306/ 510 atty+drip tip, DCT.
Míchám vlastní liquidy ze surovin od FA a Inawera.
Lepší ztratit minutu v životě než v minutě život...

:smoke:
Obrázek
endru
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Příspěvekod e-Hana » pon 09. led 2012 23:07:14

ArthurDent píše:Pokud ti na kouření stačí Joye 510 tak je úplně jedno jestli atomizér nebo cartomizér. .... Pamatuj že nezáleží jak e-cigareta vypadá, ale jakou má výdrž a výkon. A vždy je potřeba mít náhradní baterii a nějaký ten mizér když něco odejde. A celé to co jsem napsal platí různými vyjímkami u různých e-liquidů. Najednou je jinde dým jinde chuť nebo hit a celé se to přeskládá jinak. A pak přijde někdo a zeptá se jestli atomizer nebo cartomizer. :rofl :smoke

Naprosto dokonalá odpověd, pod kterou se klidně podepíšu, díky!! :yes :)

Prostě se to nedá říct jednoznačně, co by bylo lepší..protože každý v určitém období svého hledání a
zdokonalování e-kouření bude upřednostňovat něco jiného..a odpovědi by byly naprosto protichůdné,
Každý si tím prostě musí projít taky sám , nechat si jen poradit nejdůležitější kritéria..tj hlavně kvalitní a výkonné baterie a pak zkoušet..různé doplnky sám. :angel prostě jinak to nejde, málokdo má štěstí,že najde hned to pravé.
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek

Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Příspěvekod endru » pon 09. led 2012 23:18:43

Tak tak. základem je kvalitní a silná baterie. teprve poté se dá zkoušet ;-)
Ahoj endru
Inhaluji- mechanický GRIP THULON, BOLT nebo LAVATUBE, LR 306/ 510 atty+drip tip, DCT.
Míchám vlastní liquidy ze surovin od FA a Inawera.
Lepší ztratit minutu v životě než v minutě život...

:smoke:
Obrázek
endru
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Dr.Watson » úte 10. led 2012 4:33:16

Abych pravdu řekl, toho jsem se obával...
ArthurDent: díky alespoň to mám pohromadě. Ona ta nadčinnost u obsluhy mi moc neva, směs cigaret jsem si míchal sám a pak dělal cigarety, takže na hledání chuti jsem trochu připravený (ač na čokoládu, kafe a podobné v plicích ne), Je fakt, že na začátku je celé forum moc informací najednou ale to se nějak poddá. Je to nezvyk ale instantní cigareta taky cigareta.
Zatím mám Revolution V2 a Optimu, co jsem dostal za dárek chci vyměnit za Unicaat.
Díky za pomoc.
Odesláno z mého PC jménem Ráchel III. pomocí drátů a elektriky.

„Musím se červenat, Watsone,“ zašeptala paní Holmesová pohoršeným hlasem.
Jako každý, kdo má světu co říci, píši pouze ve větách holých.
S vloženými souvětími... a sem tam obrázkem který tutově není k věci, zato přísně multikultiincool sluníčově a genderově vyrovnaný.
Dr.Watson
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Soptík
e-Soptík

Příspěvekod e-Hana » úte 10. led 2012 6:43:44

Revolution2 je rozhodně dobrá volba i pro začátečníka, pokud si pořídíš i atomizér 510 s Drip tipem můžeš kapáním zkoušet různé liquidy a v lahvičce uvnitř mít nějaký standartní tabáček-třeba Dekang-Camel-(Dessert ship)

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Lukas3k » stř 11. led 2012 13:21:45

Hani muze te poprosit o odpoved i na mou otazku?:)
Lukas3k

Příspěvekod e-Hana » čtv 12. led 2012 5:15:39

Lukas3k píše:Já si dovolím dát sem jeden dotázek. Nenašel jsem přímo ideální topic, ale nechci zakládat nový a dělat tu bordel :D. Takže k věci...
Používám eGo baterku s 510LR a Dripem (+306LR). Kouřeníčko mi max vyhovuje, ale přece jenom v autě je kapání o držku. Chci se tedy dost hloupě zeptat, co vše potřebuji pro "normální" kouření? Stačí patrona? Nějaká z libovolného eshopu? Předpokládám, že vevnitř to vypadá stejně jako u patrony např na Nicka, tzn. vložená "mistička" s vatičkou pro liquid. Dále se chci zeptat, jestli by patrony "běžného" rozměru (např. Nick) pasovaly na 306 att. Díky moc za odpověď :)

promiň přehlídla jsem to...
Na 510 atty prostě kdekoliv koupíš patronu-cartridge na atty klasik 510 http://www.e-cigaretafans.eu/Joye_510.html vatičku vyměníš za PTB ,patrona není stejná s tou u Nicka, tady je celý prostor zásobníkem a není v ní mistička, na konci u úst je přepadová komůrka ,tu musíš občas vyčistit
.Prohlídni si foto na webu dole.. :angel nebo v nouzi můžeš využít dodanou krycí patronu na atty prázdnou a vyplníš jí jen srolovaným PTB..

Jinak patrona od Nicka pasuje na LR 306,ale :wait je moc dlouhá a atomizér 306 nedosáhne až k mističce s vatou, musel bys to celé zkrátit,cca o 4 mm , tedy uříznout,ale zásoba liquidu v mističce je tak malá,že tahle varianta si myslím je na nic.. jednodušší bys měl, vzít opět rovnou
tu krycí patronu na 306 ,se kterou ti to přijde a do ní narolovat třeba PTB a máš to taky funkční. :rock

Ale rozhodně do auta doporučuji nějaký ten XLDuoalCoils -tlustoch :) ,prostě ty velké ne jako normální cart..nebo některý z těch Giantomizérů nebo Tank..
a nebo pokud si pořídíš už někdy nějaké to eGo, pak eventuelně Áčkový NEBO Béčkový atty s cartridgí, opět PTB úpravu nebo drátěnkovou, tyhle cartridge jsou větší a dýl ti to taky vydrží bez dokapávání a hlavně nezapomeň na pouzdro na krk!!!

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Lukas3k » čtv 12. led 2012 21:41:21

Hani díky ti moc za jako obvykle obsáhlou zprávu plnou informací :). Už jsem vyzkoušel čínskou patronu a na 306 pasuje. Nedoléhá úplně dolů, ale to nevadí. Jediný problém je výdrž na úrovni nakapání :-D. Chtěl jsem nějak vyřešit patronu, abych nemusel nic dokupovat a taky zvolit nejlevnější cestu.

Mám doma sice ještě dvě plně funkční Wéčka, ale nějak už mi chuťově, hitově a dýmově nedostačují oproti kapání. Zítra se chystáme s přítelkyní na tůru do Brna, takže budu muset wéčko zprovoznit :-D. Pouzdro na krk je pro mne asi zbytečné. Mám automat (řazení ne baterku :-D), takže jedna ruka je teoreticky pořád volná (při jízdě rovně+mírné zatáčky) a cigárko pohodlně pokládám k druhé "šaltrpáce" redukce pohonu. Při nejhorším bude muset dokapávat spolujezdec :-D
Lukas3k

Příspěvekod SandySmokers.cz » čtv 12. led 2012 21:47:36

Lukyne, kdyby jsi si vzpoměl při poslední objednávce, tak jsem ti mohl poslat nějaký original cartidge na LR306 :mrk :)
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Thums » čtv 12. led 2012 21:48:53

Bezradný lidi to maj v životě opravdu těžký a chraň bůh společnost aby museli někdy hákovat rukama :-)
Thums
e-Sentinel
e-Sentinel

Příspěvekod Lukas3k » čtv 12. led 2012 22:02:36

SandySmokers.cz píše:Lukyne, kdyby jsi si vzpoměl při poslední objednávce, tak jsem ti mohl poslat nějaký original cartidge na LR306 :mrk :)

Nevadí :D. V tu dobu jsem to ještě neřešil :-D
Lukas3k

Příspěvekod Vorel » čtv 12. led 2012 22:24:48

Lukas3k: odpověď trochu mimo, ale snad nebudu perzekuován :) Taky jsem Wéčka odložil a kapu LR-ka, ale nevěřil by jsi co udělá z Wéčka LavaTube. Dnes jsem zase jedno čistil ženě a samozřejmě jej vyzkoušel a zahulil na LT a fakt je to úplně něco jiného než na eGo baterce....No a na to cestování by se Ti to třeba i hodilo (mě né, nemohu kouřit stále jednu příchuť).
Obrázek

nejsem náročný.... :-)
eCF Ústí nad Labem
Vorel
e-Sentinel
e-Sentinel

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Lukas3k » čtv 12. led 2012 22:26:55

LavaTube? Předpokládám grip s měničem napětí a ty jsi wéčko trochu "pohonil" voltama :D. Je jasný, že se nedá porovnávat LR a normal vercajk. Já teď wéčko vyčistil, vypálil, rozmotal knoty, narazil špunt až na doraz a zatím neteče (ŤUK, ŤUK) a maká docela dobře :) A konec OT! :D
Lukas3k

Příspěvekod e-Hana » pát 13. led 2012 2:38:32

Lukas3k píše: Je jasný, že se nedá porovnávat LR a normal vercajk. .... :D

Ale už tomu věříš, to je důležité!! :whew :mrk

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod rollie » sob 11. úno 2012 16:00:30

Tak jsem si na eGo pořídil LR carty 510 DC a musim říct, že celkem fajne. Jen jsem čekal trochu víc dýmu, z tanku dostanu dvakrát tolik. Ale nestěžuju si, to praskání při žhavení mě baví, chuť dobrá a hit jakbysmet :-)

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek

hardware: baterky Joyetech, grip eVic Easy, gripík od J.McG, Vision eGo Clear V2, Mega 510 DC, Vision Vivi Nova mini, Kanger EVOD BCC Clearomizer
e-liquidy: vlastní matlanice Inawera
rollie
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Elektronické cigarety