• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

České a Slovenské gripy a kompakty (příp. zlepšení cizích)

Neopouštěj staré známé pro nové, zvláště když jsou momentálně v nouzi. Možná mají paměť jako slonové, každé ráno tesknota je vzbouzí. Neopouštěj staré věci pro nové, i když barva šediví a prýská, byly kdysi lesklé, byly chromové a teď se jim na smetišti stýská. (Zdeněk Svěrák)

Pokud do zdejších postů nebude 1/2 roku přispíváno, budou systémem automaticky mazány.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: České a Slovenské gripy a kompakty (příp. zlepšení cizíc

Příspěvekod Rumlik » pon 28. říj 2013 20:13:07

Styl takovéhoto vlákna = neskutečný guláš a to hlavně do budoucna. Používat 1 vlákno, ve kterém se bude řešit 10-20 gripů a vše kolem nich = totální nepřehlednost a v konečném důsledku to nikomu nic nepřinese.

Takže v sekci Gripů je vytvořeno nové vnořené subfórum s názvem "Gripy z tuzemské produkce" a bude platit to, co je na celém fóru doposud. Tedy 1 produkt a k němu jedno vlákno. Každý kdo má přehled a chuť, může pro každý konkrétní kousek založit samostatné vlákno a v prvním postu vždy sepsat vše podstatné + samo doplnit o fotografie/video. Ne že bude jedno vlákno a v něm se bude řešit 20 různých gripů, protože takové vlákno je z dlouhodobého hlediska prostě neukočírovatelné a vždy se zanese spoustou balastu. Toto vlákno tam teď přesouvám a někdo, kdo si bude chtít dát tu práci může sepsat nějaký stručný seznam, který se nastaví jako první post a vlákno bude uzamčeno a nastaveno trvale jako první v celém subfóru. Vždy když bude třeba ten seznam doplnit, tak se kdokoliv může dohodnout s aktuálně přítomným moderátorem a na tu dobu úprav se vlákno zase odemkne a doplní/aktualizuje.
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: České a Slovenské gripy a kompakty (příp. zlepšení cizíc

Příspěvekod jura-p » pon 28. říj 2013 22:19:09

No, tak zkušenost se projevila.
Tak to bude dobře. Já jsem se chvíli cukal vyhovět, tak jsem se trochu bál rozsahu a kam to půjde.
To je dobré řešení, trochu jsem se snažil vyhovět a čekal jsem, že lidi budou psát charakteristiky gripů a jak k nim přijít. Lidi samozřejmě začli diskutovat o tom, jak to já, ač jsem takové vlákno vůbec nechtěl, píšu a začli mi radit. Prostě normálka vývoj vlákna.
Dík za založení toho subfora, Rumlíku. Ale to by měl spíš Juratrilobit.
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Skládka postů a vláken jejihž hodnota se blíží nebo rovná 0

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník