• Reklama
 
 

RY4 VG od DK

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

RY4 VG od DK

Příspěvekod Sifon » pát 05. srp 2011 9:12:23

Tak mi to nakonec nedalo a zkusil jsem ještě tenhle liquid. Síla 18mg/ml. Zase zkoušeno čistém clearu. Barva žlutá, hustota nevybočuje. Po potažení je nevýrazný jenom na konci je zase nějaká ovocná směska. Dýmu dělá dost. Z těch všech VG mi asi chutná nejvíc.
Tak já nevím.... :S
Atmizoo Roller (#RO50-0386) + Chameleon + Titan ZK - Penelope,  Gkmf 20, ZK-510 a MM Vapors DID. GP Piccolo (#0270) + Spheroid (#0489). Fuzz-e XL2
Nepodporuji čínské vykradače nápadů a prodejce co neumí použít slovo "kopie"!
Uživatelský avatar
Sifon
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 64
Registrován: stř 15. čer 2011 10:42:32
Bydliště: Kladno
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: RY4 VG od DK

Příspěvekod dast » stř 16. kvě 2012 15:40:49

toto je pro me FAVORIT cislo jedna. RY4 me zaujala velmi, stejne jako spoustu lidi myslim. a zkusil jsem ruzne varianty a VG DK je the best.
bezny popis jako tabak s trochu karamelu se mi zda vhodny, nenapada me nic lepsiho.
dast
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 34
Registrován: pát 02. bře 2012 19:43:04

Re: RY4 VG od DK

Příspěvekod coldage » pát 01. čer 2012 22:14:51

Největší zklamání, dokouřím a nikdy více. Zbytek domíchám s 3&5/555. Chutě jsou subjektivní, to je samozřejmé.
Napoprvé chutnal lehce jako koňak, velmi lehce, teď už po několika tancích cítím jen chuť vodky :-) Sám jsem z toho překvapený, ale je to tak. Zřejmě špatná várka.

Chuť: 4/10
Dým: 7/10
Hit: 7/10

EDIT: síla 18mg
Obrázek

"...Mějte vždy po ruce láhev, abyste v případě, že kolem dokola bude voda, mohli poslat dopis..." (Pú a etiketa - Korespondence)
Uživatelský avatar
coldage
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 620
Registrován: pon 30. led 2012 19:33:36
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: RY4 VG od DK

Příspěvekod mrkef » pon 25. čer 2012 10:15:00

Chutná lehce, výborná tabáková příchuť-18mg

Chuť: 9/10
Dým: 7/10
Hit: 5/10 (asi největší slabina :) )
2x Ego-W, 1xCE4+, eliquid - Camel, Lucky Strike, RedBull, Mentol, RY4 (18mg)
Obrázek
Uživatelský avatar
mrkef
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 05. úno 2012 21:14:54

Re: RY4 VG od DK

Příspěvekod Hannibal1990 » pát 20. črc 2012 19:00:29

Snad nejhorší co jsem kdy měl. Po vydechnutí opravdu nechutná pachuť v ústech
Hannibal1990
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 16. črc 2012 20:45:05

Re: RY4 VG od DK

Příspěvekod zviratko » pon 01. říj 2012 12:50:07

Jednim slovem: NECHUTNE!!! Jak smradlava fusekle. Z lahvicky to vonelo jeste docela dobre, ale atomizer jsem musel po prvnim pouziti vyplachnout - to se nedalo. Testoval jsem jak Dekang tak Joyetech - oboji mi prislo stejne.
zviratko
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 51
Registrován: pát 21. zář 2012 10:25:30
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: RY4 VG od DK

Příspěvekod Gagarin » pon 01. říj 2012 12:56:27

:think Papírově to podložené nemám, neboť nejsem prodejce ani distributor, ale prodejci Joytech liquidů tvrdí, že liquid pro Joytech vyrábí Dekag. Možná proto to chutná stejně. :chuckle
Ten, kdo jde stále rovně, daleko nedojde. (Malý princ)
Uživatelský avatar
Gagarin
Primář eCF
Primář eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20. bře 2012 12:07:14

Re: RY4 VG od DK

Příspěvekod zviratko » pon 01. říj 2012 13:17:57

Nektery stejny rozhodne nejsou, ze to vyrabi jedna fabrika taky neznamena ze to nejsou trochu rozdilny kvality. A sami vime ze je liquid nachylnej na odstati (pripadne neodstati - uz jsem zacil liquid kterej zkysnul kdyz jsem ho nechal v aute) - a jestli to procestuje pul ciny v nadrzi ve ktery se prevazi jindy tuleni sadlo tak to muze chutnat jinak. Dokonce i Vanilla Sky Gold od Dekangu jsem zazil s ruznou chuti pri stejnych mg.

Zkratka - radsi bych to pro poradek uvadel, nikomu bych nevyvracel jeho subjektivni chut, protoze muze byt objektivne jina o tyden pozdeji z jine varky...
zviratko
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 51
Registrován: pát 21. zář 2012 10:25:30
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: RY4 VG od DK

Příspěvekod e-Hana » pon 01. říj 2012 14:06:12

Dekang sice míchá liquidy různým výrobcům, ale i podle jejich různých receptůr ,takže jiné to určitě být může a samozřejmě i chut může být pokaždé jiná, podle toho jak komu co chutná, ale také jaké zrovna a od koho použili příchutě.
Vidíme to jen u prostého domácího míchání, že je rozdíl mezi příchutí od FA nebo INAWERY a oni určitě mají taky své různé dodavatele a zaleží na tom, kdo danou příchut možná zrovna nabídl laciněji!! :angel :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: RY4 VG od DK

Příspěvekod Naghavi » ned 06. led 2013 8:53:26

Vyzkoušeli jsme jednu lahvičku tohoto RY 4 18 Mg a není to zřejmě ''The Best Of'', ale taky ne to nejhorší od Dekangu...
V popisu od nejmenovaného prodejce je uvedeno, že se jedná o příchut' s jemným nádechem karamelu a vanilky, obě složky se nám ale zdají nevýrazné, spíš je to prostě jen další průměrný a nasládlý Liquid, zcela vhodný pro běžné denní kouření...
Uživatelský avatar
Naghavi
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 27. lis 2012 9:03:42
Bydliště: Fifejdy 2
Národní vlajka:
Great Britain

Re: RY4 VG od DK

Příspěvekod Andy79 » úte 15. led 2013 14:48:36

Ja som si v piatok bral tuto napln, RY4 18mg od DK, teda az na to, ze ma na flasticke nalepku PG. Nemozem si pomoct, ale ja osobne tam stale citim rascu (kmín). Po nejakej vanilke, alebo karameli ani stopy. Neviem ci s tym ma nieco spolocne, ze to je PG a nie VG. Az tak sa v tom este nevyznam. Inhalujem asi tyzden a dost ma to uchvatilo:-D no tato prichut sa mi zda kapanek neprijemna. :-( Na Ego C s CE4+ a takisto aj na itaste vv expres s Vision Vivi Nova mini to je to iste.
Andy79
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 14. led 2013 11:29:44
Bydliště: Bojničky (Hlohovec)
Národní vlajka:
Slovakia

Re: RY4 VG od DK

Příspěvekod Orlie Pierko » pon 23. pro 2013 0:38:15

18 mg vg na C4+ citim med, chuti to dobre upokojujuco, no dym by mohol byt hustejsi, kedze to ma byt cigara.

Chuť: 7/10
Dým: 5/10
Hit: 7/10
Orlie Pierko
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 16. čer 2013 3:39:58


Zpět na Royal Smokers/Dekang

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník