• Reklama
FastTech
 
 

Davidoff - Dekang

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Re: Davidoff - Dekang

Příspěvekod e-Hana » úte 15. kvě 2012 0:44:13

Kašel nebude tím liquidem, ale tím, že ti pravděpodobně začíná očistný proces v plicích.. a kašel je u většiny začínajích e-kuřáků prostě jeho součástí! A celkem běžný.. za nějaký čas to přejde.. musíš hodně bumbat!!! :coffee Ale néé :beer :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Davidoff - Dekang

Příspěvekod scorpions » pát 18. kvě 2012 22:25:54

chutí se opravdu podobá cigaretám davidoff.jemná chuť,slušná dýmavost.kdo si chce užít luxusní cigarety vřele doporučuji,testováno eGo-T.18mg. :cool
scorpions
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: sob 24. bře 2012 12:09:07
Bydliště: plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Davidoff - Dekang

Příspěvekod LyrickCZE » úte 22. kvě 2012 14:04:49

Tenhle liquid (verze 24mg) je mou úplně první zkušeností s e-kouřením. Nemohu tedy porovnávat vůči ostatním liquidům, ale první věc co mě překvapila byla určitě ta nasládlá chuť. Klasické pyro Davidoffky jsem několikrát měl, ale tenhle liquid mi je určitě nepřipomíná.

Kouřím ho třetím dnem v kuse a občas mě škrábe v krku, ale jen když si několikrát po sobě pořádně naložím.
Kdykoliv někdo řekne "pls" protože je to kratší než "please", odpovím "ne" protože je to kratší než "ano".
Uživatelský avatar
LyrickCZE
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 21. kvě 2012 12:32:42
Bydliště: Praha

Re: Davidoff - Dekang

Příspěvekod Widlajz » úte 22. kvě 2012 14:47:37

Měl jsem taky Davidoff - prodejce to prodával jako Dekang, bohužel nikde značka na lahvičce Dekangu nebyla nebo nějaký napís nějak se vtomhle neorijentuji.

Jinak chuť nic moc, chutnalo to jako sláma, po vyfouknutí dýmu to připomínalo perník. :D

Mně se moc neosvědčil.
Uživatelský avatar
Widlajz
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 169
Registrován: pon 19. bře 2012 18:13:44
Bydliště: Slaný
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Davidoff - Dekang

Příspěvekod Pip » úte 22. kvě 2012 17:53:48

Ja osobne kourim Davidoff uz cca 3tydny a nemohu si stezovat. Opravdu ale zalezi jakou ma kdo chut protoze treba Camel me prijde o dost sladsi.

[ Post made via Android ] Obrázek
Pip
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 10. kvě 2012 15:34:05
Bydliště: Olešnice na Moravě
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Davidoff - Dekang

Příspěvekod AtomicJohny » ned 10. čer 2012 20:04:04

Já jsem asi před měsícem koupil 60ml davidoff na aukru, nikde ani zmínka po výrobci, objednal jsem to na doporučení.
Na "flašce" taky moc informaí není: e-liquid Davidoff, Medium, PG+VG.
Chuť velice příjemná, pro někoho možná trochu moc sladká, příjde mi jako tabák a nějaké ovoce, mě to nesmírně vyhovuje. Střední hit, barva červená. Kouřím to denně už přes měsíc, musím někde sehnat další :mrk
Obrázek
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AtomicJohny
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 272
Registrován: čtv 31. kvě 2012 1:32:27
Bydliště: Krnov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Davidoff - Dekang

Příspěvekod MartasMPx » ned 10. čer 2012 20:22:36

Patrně jsi měl štěstí a koupil dekang, ten takto podobně chutná a také jej můžu: viewtopic.php?p=95052#p95052
MartasMPx
 

Re: Davidoff - Dekang

Příspěvekod e-Hana » ned 10. čer 2012 20:27:06

Nakupovat Liquidy-tedy to co vdechuji :think na Aukru, je opravdu docela hazard, mě by tohle tedy nikdy nenapadlo ,ale je to každého rozhodnutí. :angel
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Davidoff - Dekang

Příspěvekod MartasMPx » ned 10. čer 2012 20:29:46

Raději u osvědčených prodejců s jasným původem to je fakt.

Dneska jsem DOFF u tohoto prodejce viewtopic.php?f=23&t=1136 po třech měsících koupil znova, tentokrát 30ml a sílu nikotinu 11mg a chuť se naštěstí nezměnila, jak se to občas u dekangu píše, takže výrobu patrně zlepšili, je stále stejně dobrý.
Navíc zmíněný prodejce, výrazně zlevnil liquidy, takže jsou konečně na úrovni ostatních eshopů, mám to po cestě z práce a nemusím kvůli tomu jezdit do centra prahy, kde je problém s parkováním, paráda.

Mé hodnocení:
Testováno v novém CE4+ Clearomizeru s dlouhými knoty
Chuť: 9
Dým: 8
Hit 6

Za sebe mohu říct že spokojenost.Příjemná nenásilná chuť tabáku s trochu nasládlým ovocným nádechem,až dojde koupím zase.
MartasMPx
 

Re: Davidoff - Dekang

Příspěvekod Junglista » ned 24. čer 2012 11:41:58

Zdravím všechny e-kuřáky. Mám eGo-T necelý týden a objednal jsem si liquid Dekang Doff 10ml. První naplnění bylo jako báseň, chuť byla opravdu Davidoffkám velmi blízká. Bohužel po druhém naplnění je liquid totálně bez chuti, mám pocit, jak když natahuju vzduch, necítim nic, kromě hořkosti a lehkýho pálení v krku. Stejný pocit jsem měl u cartomizérů nick (tohoto sem se hodně rychle zbavil). Měl někdo podobný problém? Je to ve mně nebo je špatně něco jiného? Pro úplnost dodávám, že na lahvičce s liquidem je pouze bílá nálepka s popisem!censored!. Díky za případné rady.

P.S. zkoušel jsem asi vše, od vyčištění, výměny atomizéru za jiný až po vyměnění náústku, nic nepomohlo.

EDIT: Již vyřešeno, bylo to nekvalitním liquidem.
Naposledy upravil e-Hana dne čtv 12. črc 2012 3:57:21, celkově upraveno 2
Junglista
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 24. čer 2012 11:34:44

Re: Davidoff - Dekang

Příspěvekod Arcus » ned 24. čer 2012 12:14:18

16 mg koupeno u memberlist.php?style=1&mode=viewprofile&u=1358

Prvni dojem nic moc, Kouřeno na CE4+. Pak jsem ti nalil do Vivi Nova a docela jsem mu přišel na chuť. Je hodne jemný.

[ Post made via iPad ] Obrázek
Arcus
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 14. čer 2012 2:45:10
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Davidoff - Dekang

Příspěvekod janplacek » úte 10. črc 2012 13:28:07

Když si člověk zvykne, dá se to kouřit. Můj favorit to ale není. Má to takovou zvláštní kořeněnou chuť, trochu jako anýz nebo lékořice. Pyro davidoff to nepřipomíná ani náhodou. Sladký je tak akorát, kouře je dost a hitu také.
nářadí: 2x Joeye eGo-C, 650 mAh, tank + A type atomizer, clearomizer echo ce4+ v2
oblíbené liquidy: menthol liqua, blackberry dekang, desert ship dekang
nikotin: 9 - 12 mg
spotřeba: 2 ml/den
Uživatelský avatar
janplacek
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 18. čer 2012 19:32:03
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Davidoff - Dekang

Příspěvekod Max » čtv 12. črc 2012 22:10:22

Dnes jsem ochutnal od kolegy 11mg. Chuť v celku dobrá,trošku mě škrábal v krku,HIT dobrý. Proč ne ale na celodení pokuřování to u sebe nevidím.
Obrázek
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne...
Uživatelský avatar
Max
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 549
Registrován: ned 17. čer 2012 8:53:00
Bydliště: Brněnsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Davidoff - Dekang

Příspěvekod Šrám » pon 16. črc 2012 20:34:25

Dnes jsem si ho koupil, 16mg , ale jsem zklamán.
Chuť ponožky , už jsem to tu někde četl a přesně to mi připomíná...
Výrobce Eretko.cz
Odložím a uvidím...
Šrám
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 27. čer 2012 18:56:08

Re: Davidoff - Dekang

Příspěvekod coldage » pon 16. črc 2012 20:52:09

Šrám: díval jsem se na ty stránky a i když uvádějí výrobce Dekang, lahvičky mají potištěné vlastními etiketami. To je mi trochu podezřelé, výrobcem skutečně Dekang být nemusí. Samozřejmě může a tento prodejce si obstarává vlastní etikety, i když se mi to nezdá. Jestli je to tak, že výrobcem je ona firma "Eretko...", tak raději zkus ještě origoš.
Davidoff mám dlouhodobě oblíbený, chuť ale pořádně vynikla až na echáči. Ale je to o chuti každého, já už nikdy nechci vidět RY4, to bylo zatím to nejhorší :-)) Může se jednat o špatnou várku.

EDIT: píšeš, že sis koupil 16 mg? Ty Dekang nemá.
Obrázek

"...Mějte vždy po ruce láhev, abyste v případě, že kolem dokola bude voda, mohli poslat dopis..." (Pú a etiketa - Korespondence)
Uživatelský avatar
coldage
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 620
Registrován: pon 30. led 2012 19:33:36
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Royal Smokers/Dekang

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník