• Reklama
FastTech
 
 

Vaping Prime - Dekang Gold Label

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Re: Vaping Prime - Dekang Gold Label

Příspěvekod europoint » čtv 06. zář 2012 18:37:40

Musím dát za pravdu zde často uváděnému tvrzení, že vnímání chutě liquidu se časem značně mění, nedalo mi to a po necelém měsící jsem ho znovu zkusil, tentokrát ve Vivi Nova US verze 2,8 Ω na 4,2 V a docela mi to zachutnalo. Můj favorit z něho zatím nebude, ale zajímavé je, že je to asi první liquid, který mi připadá, že vůbec nemá nasládlou příchuť. To doutnající listí tam stále trošku cítím :S
Chuť 6/10
Dým 8/10
Hit 7/10

Edit:
Hodně bude záležet na "uleženosti", po měsíci bafání tohoto liquidu už necítím to spálené listí. Navíc moje prohlášení, že vůbec nemá nasládlou příchuť už také neplatí.
Edit 2:
Tak na "uleženosti" závisí asi opravdu víc než je zdrávo. Po dalším měsíci, kdy mám tento liquid nalitý ve Vivi Nova mini, dostal chuť a vůni po plesnivých houbách. :puke
Naposledy upravil europoint dne úte 13. lis 2012 18:39:55, celkově upraveno 1
europoint
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 61
Registrován: úte 07. srp 2012 16:38:17

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Vaping Prime - Dekang Gold Label

Příspěvekod amilter » čtv 08. lis 2012 1:01:00

eGo 900 mAh, vyst. napeti od 3.2 V do 4.2 V, Vison Clear v 2.0.
"Luxusni" liquid, ktery budu vapovat jen pri zvlastni prilezitosti, chut se dost tezko popisuje, proto se zdrzim dalsiho komentare.

Chut : 10/10
Dym : 7/10
Hit : 6/10
"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"
1 x steam crave glaz mini rta, eLeaf iStick Pico X, LG 3000 mAh
e-Kourim od 19.09.2012
amilter
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 292
Registrován: sob 15. zář 2012 20:17:38
Národní vlajka:
Russia

Re: Vaping Prime - Dekang Gold Label

Příspěvekod E-Quick » úte 12. úno 2013 23:33:40

Mě to smrdí jako tejden starý ponožky a i to tak chutná
Obrázek
E-Quick
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 23. led 2013 21:33:51
Bydliště: Havlíčkův Brod
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vaping Prime - Dekang Gold Label

Příspěvekod gaston13 » stř 13. úno 2013 1:05:25

Mě to vůní připomíná dobře zajetou fajfku, pořád bych to kouřit nemohl, ale občas pro změnu se dá.

Chuť 7/10
Dým 6/10
Hit 7/10
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vaping Prime - Dekang Gold Label

Příspěvekod Romulus » stř 03. pro 2014 19:28:22

Jeden z prvních liquidů, co jsem v životě zkusil (ecígo mám koupeno od včerejška a poprvé v puse vůbec, takže moc srovnání zatím nemám)
Tato chuť je dobrá, při nižším výkonu a napětí baterky velmi jemný dým s čokoládovým nádechem. Hit tam např. oproti srovnání s liqua apple moc necítím (obě mám s 18 nikotinem).

Chuť 7/10
Dým 6/10
Hit 5/10
VapeGear Swing - VV/VW 2000mAh silver, K1 Aspire 1.8Ω

Obrázek
Romulus
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 02. pro 2014 14:12:24

Předchozí

Zpět na Royal Smokers/Dekang

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník