• Reklama
 
 

Western Conqueror - Dekang Gold Label

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Western Conqueror - Dekang Gold Label

Příspěvekod amilter » pon 12. lis 2012 21:31:59

Gold edice, je k zakoupeni pouze 10 ml baleni, lahvicka opatrena ochrannou folii, liquid ruzove barvy, hustejsi konzistence, rozetren mezi prsty pripomina jemnejsi verzi Vaping Prime s vyraznym nasladlym aroma. (snad neco ovocneho )
Slozeni, ktere je uvedeno na obalu : Tobacco extract, Vanilla extract, Cocoa extract, Glycerin, Propylene glycol.
Hodi se spis pro kapani na atty, popr. nekolik potazeni, vychutnat a odlozit, je pomerne silny, ale zaroven jemny a sladky. Co do chuti, je to luxusni liquid pro zvlastni prilezitosti, velmi vhodny jako darek, i kdyz treba nepotesi, urcite neurazi.

Joye Upgrade 3.3 V, Vision v2 1.8 ohmu, Western Conqueror 12 mg :
Chut 9/10
Dym 7/10
Hit 7/10
"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"
1 x steam crave glaz mini rta, eLeaf iStick Pico X, LG 3000 mAh
e-Kourim od 19.09.2012
amilter
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 292
Registrován: sob 15. zář 2012 20:17:38
Národní vlajka:
Russia

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Western Conqueror - Dekang Gold Label

Příspěvekod Efx » sob 29. pro 2012 1:57:03

Dobrá tabákovka moje 2. nejoblíbenější z gold edice od dekangu hned po vanilla sky. Dobrá tabáková chuť s výraznou příchutí karamelu takže celkem sladká.

chuť 8/10
dým 7/10
hit 5/10
Uživatelský avatar
Efx
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 341
Registrován: čtv 18. říj 2012 23:28:11
Bydliště: Rybníček
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Western Conqueror - Dekang Gold Label

Příspěvekod RudeboyZNB » ned 03. úno 2013 19:56:40

Tento liquid jsem si koupil před obrovskou dobou, a mám ho ještě pořád skoro plný. Pro mě jednoznačně hrůza. Naprostá slaďárna, karamel a kapučíno, s tabákem to nemá nic společného. A pozor. Myslel jsem si že budu alespoň tuto šílenost s něčím míchat. Bohužel však, pár kapek a je večkerý obsah cítit.

Takže:
Chuť: mám rád sladké příchutě?...10/10
nemám rád sledké příchutě? 0/10
eGO battery SD 1100mAh, Joyetech 900mAh, Biansi 1000mAh, eCab-L 1400mAh, Golemek VV, Tube L
Vision Vivi Nova mini, Vision CE4+ V3, Vision VT, T2 CC, Biansi Imist, Genesis mini DID, Joyetech eGo C, Bulli-K, Phoenix A, Cobra, SMOK Vivi Tank (with mesh Genesis style).

Kouřím jen přes mesh!
Inawera DNB + some Tabacco essence
Uživatelský avatar
RudeboyZNB
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 53
Registrován: sob 26. led 2013 13:47:37
Bydliště: České Budějovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Western Conqueror - Dekang Gold Label

Příspěvekod Honza T. » pon 14. dub 2014 22:48:06

Po nějaké době jsem si tuto příchuť opět zakoupil a už podle jeho barvy ( lehce nažloutlá ) je znát, že výrazně pozměnili recepturu.
Ubrali toho karamelu, který u předchozí verze hodně dominoval. Nyní je to velmi příjemná tabákovka. :yes
Chuť je hodně podobná těm nejlepším USA - mixům a s velmi dobrým hitem.
Po spotřebování 10 ml ( 18 mg ), se jeví jako liquid velmi šetrný ke spirálce. :clap
Chuť : 9/10
Dým : 9/10
Hit : 9/10
Obrázek
Uživatelský avatar
Honza T.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 18. dub 2012 10:41:51
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Royal Smokers/Dekang

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků