• Reklama
 
 

Camel RS/DK

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod m88083582 » pát 12. říj 2012 23:47:11

Tak jsem koupil Desert Ship DK Silver Label 18mg 10ml a jediné co se mi na něm nelíbí je že ta lahvička nemá 50ml a za chvíli budu muset kupovat znovu. Okamžitě se zařadil mezi mé nejoblíbenější liquidy ... spíš se stal tím úplně nejoblíbenějším. Je to trochu smradlavka v porovnání s těmi sladkými věcmi co jsem zatím zkoušel, ale v dobrém zmyslu slova. Výborná, vyvážená, výrazná (ale ne přahnaně) tabákovka se sladším ocáskem. Po kouření cítím dokonce vůni na prstech, zatím jako u jediného liquidu. Ve složení je vanilkový a čokoládový extrakt, já bych řekl, že trochu cítím spíš med. Výborná dýmivost, chuť i hit. Pár krát jsem se i rozkašlal a to se mi u joye 510-T tanku ještě nepovedlo s žádným liquidem. Lze mixovat s čímkoliv, ale zatím mi nejvíc chutná kouřit to samotné. Chutná mi od prvního šluku a mám pocit, že stále víc a víc. Doporučuji všem nováčkům ... když si chcete vytvořit arzenál dobrých liquidů, desert ship vám nesmí chybět. Nevím jak základní verze, doporučuji připlatit za origoš silver label. Stojí to za to. Na hodnocení v číslech si zatím netroufám, protože jsem zkusil jenom 10 liquidů a zatím bych mu musel dát ve všech kategorich desítku. Jo a moc děkuji všem za doporučení.
MacGyver 18650 + 18350, J.McG Ultra Turbo 2600mAh carbon, Vapor Break Vamo SS, Airwolf SS/Choice, AGA-T, Vision VIVImini
Liqua, DK silver/gold, Inawera PSB a DNB, Atmos Lab ballanced + aromata FA, AL, Tino D'Milano, Inawera
Uživatelský avatar
m88083582
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 30. zář 2012 18:25:53
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Slovakia

Reklama

FastTech

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod e-smoker » ned 13. led 2013 14:40:20

Po delší době jsem si Desert Ship od Dekangu, o síle 11mg v 30ml balení zase koupil a jsem rád že chutná stále stejně tedy výborně.Některé liquidy třeba dunhill od dk svého času chutnaly všelijak, desert ship je naštěstí stále stejný a to je jedině dobře.

Chuť je výborná, lehký nádech tabáku, mírně nasládlá s trochu lískooříškovým ocáskem, prostě lahodí mým chuťovým pohárkům, jednoznačně velká spokojenost.

Chuť: 9
Dým: 9
Hit: 7

http://i49.tinypic.com/2zeleo0.jpg
http://i50.tinypic.com/20th64i.jpg
Naposledy upravil Rumlik dne čtv 21. bře 2013 19:00:35, celkově upraveno 1
Důvod: Porušení pravidel velikosti obrázku max 640x480px.
e-smoker
 

Re: Camel od Royal Smokers

Příspěvekod flacek » stř 20. úno 2013 22:34:17

Dým 9/10
Hit 8/10
Chuť 10/10

Tak tento liquid byl hned můj favorit. Chuť jemná s lískooříškovým dojezdem. Určitě doporučuji zkusit.
Mlhostoje - Joyetech 18650 MOD V3.5, Joyetech eVic Easy, VAMO V1 + V3, Z-Max, Bcc Evod, Pro Tank, Pro Tank X10
Palivo - Tankuji pouze a výhradně u Gaston13
Ortodoxní elektronik /rasista/

Obrázek
Uživatelský avatar
flacek
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 208
Registrován: pon 14. led 2013 5:47:51
Bydliště: Praha

Re: Camel RS/DK

Příspěvekod Libunak » ned 03. bře 2013 19:03:21

Deakng Silver 12mg na Evic+vivi mini 2,4 ohm 6w

Ja cítim chut plnou oříšku, přijemně sladká...říznuto Black cherry od FA a paradička, hit bohužel hodně zeslabnul po přidaní, ale třeba se to rozleží..

Chut 9/10
Dým 9/10
Hit čistý liquid 7/10 s dochucením 3/10
Evic+Vivi Nova Mini, Itaste VV+ Vision VT,eRoll...Dekang SP, Liqua+ dochucovadla od FA

eCF Praha
Uživatelský avatar
Libunak
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 98
Registrován: pon 18. čer 2012 7:21:03
Bydliště: Garden City - Praga 10
Národní vlajka:
Sweden

Re: Camel RS/DK

Příspěvekod Alfix » pon 04. bře 2013 20:17:44

Můj favorit co se týče tabákových příchutí. Chutí mi velmi připomíná pyro možná i stejné značky. Oblíbil jsem si ho hlavně s dochucením vanilky nebo cherry.

PS: Oproti obrázku od "e-smoker" mám žlutý design s velbloudem.

Chuť: 9/10
Dým: 8/10
Hit: 8/10


http://www.oazacen.cz/images/Desert%20Ship.JPG
Naposledy upravil Rumlik dne čtv 21. bře 2013 18:59:19, celkově upraveno 1
Důvod: Porušení pravidel velikosti obrázku max 640x480px
Alfix
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 27. led 2013 1:06:59

Re: Camel RS/DK

Příspěvekod ondrash » čtv 21. bře 2013 20:28:52

Hit poměrně slabý, kouřivost normální, chuť jako ořechy v čokoládě, velmi výrazná a mně osobně moc nejede. S chutí camelek nemá nic společného.
je: eGo-W 1100 mAh, Marion CE4 echo, bylo: eGo CE5+ (mrtvá)
ondrash
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 26. úno 2013 14:17:31
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Camel RS/DK

Příspěvekod Fishbnik » pát 14. čer 2013 19:43:56

Ořechová chuť a větší TH. Oproti DK Tabák který jsem měl jako první tabákový liquid o mnoho lepší
eGo-VV 900mAh USB passtrough + GS H2 clearomizer
Fishbnik
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 28. bře 2013 13:08:12
Bydliště: Bělečko, Pardubický kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Camel RS/DK

Příspěvekod RadaR08 » ned 08. zář 2013 13:45:17

tak jsem si koupil od DK Camel (vapuji jen 18mg) Tak docela dobre. Pred DK jsem kupoval e-liquid premium (ejuice) CAM SPECIAL a ten ma pro me jasnych 10 bodu z deseti. Doporucuji vsem camel loverum :heart
Obrázek
:smoke:Joyetech eVic + VIVI NOVA 2,8ml, Joyetech eGo-T :smoke:
Uživatelský avatar
RadaR08
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob 17. srp 2013 15:49:50
Bydliště: Teplice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Camel RS/DK

Příspěvekod Leon » pát 27. zář 2013 19:01:53

S ty chuti jsem byl prijemne prekvapeny, je paradni. Dobre to dymi a chutna. Chut je vyrazna, a opravdu tam citim Camel. :yes
Uživatelský avatar
Leon
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 06. úno 2013 18:21:25
Bydliště: Pribram
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Camel RS/DK

Příspěvekod bedrnlad » úte 13. led 2015 22:43:52

Na četná doporučení zde z fóra jsem též zakoupil Desert ship (11mg/10ml), musím říci, že chutná výborně. Ještě pro zjemnění míchám s Bright TobaccoLiqua 18mg.
Clearomizer Kangertech Mini Protank3 / Evod2 steel
bedrnlad
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 03. led 2015 15:13:25
Bydliště: Havlíčkův Brod
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Camel RS/DK

Příspěvekod Tigerr » ned 08. úno 2015 16:25:32

já jsem si také koupil e-liquid s příchutí (!censored!)Desert ship od Dekangu, a také musím říct, že mi moc chutná. Takže vaše doporučení byly dobré, děkuju vám :)
Naposledy upravil e-Hana dne ned 08. úno 2015 16:48:04, celkově upraveno 1
Důvod: Porušení pravidel - nedávej odkazy na prodejce mimo povolené sekce. Sem patří jen hodnocení daného liquidu
Tigerr
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 16. led 2015 12:50:55

Re: Camel RS/DK

Příspěvekod e-Hana » ned 08. úno 2015 17:01:37

Opakuji pro nováčky: nedávejte sem odkazy na prodejce, přečtěte si znovu pravidla!!!
A rádi bychom zde opět viděli i hodnocení chuti, dýmavosti a hitu v rozmezí 1-10 a to asi takto:

Chuť: 9/10
Dým: 8/10
Hit: 8/10
Děkuji!
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Předchozí

Zpět na Royal Smokers/Dekang

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků