• Reklama
FastTech
 
 

eStart od Silvera

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Re: eStart od Silvera

Příspěvekod nuchtala » čtv 02. úno 2012 19:12:51

eStart mě chutná.Tabákové,lehce nasládlé chutě jsou mňamky. :P
Obrázek
Uživatelský avatar
nuchtala
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 16. pro 2011 8:03:11

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: eStart od Silvera

Příspěvekod dast » pát 23. bře 2012 6:55:07

naprostej souhlas, přatelé, je to jedna z nejlepších chutí, co jsem zatím objevil. Na bázi VG pěkně výrazná, sic tím pádem horší šplhoun po knotu.

...ale mám takovej pocit, že časem zraje nebo co ((( a ty složky se změní způsobem, kterej už mě neoslovuje
dast
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 34
Registrován: pát 02. bře 2012 19:43:04

Re: eStart od Silvera

Příspěvekod ferda_mravenec » pon 22. dub 2013 23:35:47

K tomuto liquidu jsem se dostal náhodou. Dostal jem ho jako vzorek v jednom zlínském obchodním centru. Z počátku mě odrazoval samotný název e-startka. Jak jsem byl mile překvapen, když jsem liquid dal do tanku. Chuťově mi to připomínalo tabák z doutníků, nádnerná tabáková vůně.

Všem doporučuji.

dýmavost - 9
chuť - 9
hit - 8

Kouřeno na lavatube, rakův tank.
DNA 75C, Asmodus, Joyetech, kayfun 5, Siren 1+2, Berserker MTL, atd.....
Uživatelský avatar
ferda_mravenec
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 05. dub 2012 20:21:02
Bydliště: Vracov
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na E-Cig Technology

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník