• Reklama
 
 

Marlbolo od E-CIG Technology

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Marlbolo od E-CIG Technology

Příspěvekod Rumlik » sob 23. led 2010 2:36:04

Co na něj říkáte?Mě osobně chutná více, jak od RS.Sice nemá takové grády (TH), ale u RS cítím nějakou divnou pachuť(něco žluklého či tak) .Dým má slušný a na konci cítím lehoulinkou příchuť jakoby po karamelu.Můj favorit to sice není, ale jistě si své příznivce najde. :mrk
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Marlbolo od E-CIG Technology

Příspěvekod Fido » čtv 15. dub 2010 20:01:52

Mě přijdou srovnatelné ale ten od e-cig mě chutná trochu víc. Chuť je taková čistější. U RS je první dojem tak nějak stejný ale po chvíli kouření je tam cítit něco navíc. Slaboučce takže se to nedá definovat.
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Marlbolo od E-CIG Technology

Příspěvekod hladik2 » čtv 04. srp 2011 15:29:59

Došlo mi Marlboro ve verzi PG400 a síle 24mg.Objednal jsem to na zkoušku kvůli dýmyvosti,bohužel jsem čekal víc(co kouří chutná pocitově lépe).Jinak je to ale docela dobré v pozadí takový ovocný ocásek,24mg je znát,jen ta kouřivost,jen ta kouřivost. :head
Od 18,1,2011 E-kuřák Grip+Ismoka .,
Obrázek
iStick 50W
Uživatelský avatar
hladik2
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 438
Registrován: čtv 10. úno 2011 10:46:00
Bydliště: Stará Boleslav alias Stará Boule a na tom skůtru to nejsem Já
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Marlbolo od E-CIG Technology

Příspěvekod Naghavi » ned 06. led 2013 9:06:16

Jedná se o Liquid s označením No. 1 ??? Nebo jsem mimo ? :D
Uživatelský avatar
Naghavi
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 27. lis 2012 9:03:42
Bydliště: Fifejdy 2
Národní vlajka:
Great Britain


Zpět na E-Cig Technology

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník