• Reklama
 
 

GOLDIA VG

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

GOLDIA VG

Příspěvekod BigMarťas » čtv 24. úno 2011 9:49:10

Tak má SILVERA setřičkuv podobě netabákových VG liquidů GOLDIA. :clap
Objednal jsem si pár vzorečků. Tak vyzkouším a poreferuji.

Prodejce http://www.e-cigaretafans.eu/forum/viewtopic.php?f=23&t=74
Naposledy upravil BigMarťas dne pát 25. úno 2011 22:07:10, celkově upraveno 1
Bafám Unicaat s Megacartem Egoa čekám až opět budou Cleary. Při relaxaci Dripuju a kapu a kapu a .........

Obrázek
Kouřil jsem krabku denně a přešel jsem ze dne na den. Od 28.ledna 2011 pouze e-kouřím.
BigMarťas
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 29. led 2011 14:50:31
Bydliště: Praha-západ

Reklama

FastTech

Re: GOLDIA VG

Příspěvekod dydy » čtv 24. úno 2011 18:18:29

jsem na to taky zvědavej ale teď jedna zajímavost: dnes za mnou přišel známej abych mu půjčil :chuckle 10ml liquidu, protože má sice brát pravidelnou (dotovanou) dodávku ale oni nemají liquidy :smoke , samozřejmě, že jsem mu ho dal, teda půjčil :rock ale když se tak dívám na ostatní prodejce tak jsou všichni vybrakovaný. Napadá mě, že buď je nás čím dál víc a nebo se něco děje, ale co??????????? :think
pyro nekouřím od 1.12.2010 teď už jen LEO
Obrázek
Uživatelský avatar
dydy
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 184
Registrován: čtv 02. pro 2010 16:07:07
Bydliště: třebechovice pod orebem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: GOLDIA VG

Příspěvekod e-Hana » čtv 24. úno 2011 19:26:11

No nejspíš to bude větším zájmem a novoročními svátky v ČÍNĚ ? :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: GOLDIA VG

Příspěvekod dydy » čtv 24. úno 2011 20:11:08

tak ta čína mne nenapadla :mrk
pyro nekouřím od 1.12.2010 teď už jen LEO
Obrázek
Uživatelský avatar
dydy
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 184
Registrován: čtv 02. pro 2010 16:07:07
Bydliště: třebechovice pod orebem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: GOLDIA VG

Příspěvekod e-Hana » čtv 24. úno 2011 20:18:43

Někteří prodejci čekali ted i 2 měsíce na dodávku, což je asi opravdu dost nemilé!!?Ovšem nevím, na evropské výrobce to snad vliv nemá,pokud tedy neberou nějaké ingredience taky z Číny?
Jinak jsem moc zvědavá na další zkušenosti s novým liquidem!!!
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: GOLDIA VG

Příspěvekod marcuspedro » čtv 24. úno 2011 20:27:48

Neznám sice tento typ liquidů, ale budu reagovat na to že shopy CZ jsou prázdné. Nenechal jsem nic náhodě a předzásobil jak v CZE tak v CHN ještě před jejich volnem. No a teď nemám problém - ještě jsem zazásobil pár známých :)

No a na konci jejich svátků jsem objednal znova a už to mám v Praze. Takže pohoda :D
2x Bateriový grip UT2600 od J.McG, E-Liquid si míchám sám dle své chuti z komponentů Inawera 9mg (VPG 18 + VPG 0), Cartomizer eGo X2™ DUAL COIL - 5ml, eGo clear echomizer v3 (CC) (1,6ml)
Oblíbený shop viewtopic.php?f=37&t=662

E-kouřím od 5/2010 a pyro jsem neměl od 25.7.2010
Obrázek
幫助和保護
Uživatelský avatar
marcuspedro
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 17. led 2011 1:34:40
Bydliště: Cheb
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: GOLDIA VG

Příspěvekod hondza01 » čtv 24. úno 2011 21:51:03

tak jsem taky objednal na zkoušku GOLDIA: eCappuccino VG takže budu referovat :mrk a protože jako jediný obchod má v současné chvíli i tank tak hup i do něj, už se klepu na sobotu :) semse zase placnul přes kapsu :cash :D
WillPro 14 na Duralonu, XT 14500
Uživatelský avatar
hondza01
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 42
Registrován: ned 02. led 2011 21:48:33

Re: GOLDIA VG

Příspěvekod dydy » čtv 24. úno 2011 21:58:04

tak pište, taky mne to zajímá, na ten tank mám taky zálusk ale po těch zkušenostech tady nevím, i když na druhou stranu, p. Drnovský má docela kvalitní věci, vždy mi vše sloužilo bez problémů a hlavně docela dlouho tak ten tank od něj taky asi vyzkouším
pyro nekouřím od 1.12.2010 teď už jen LEO
Obrázek
Uživatelský avatar
dydy
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 184
Registrován: čtv 02. pro 2010 16:07:07
Bydliště: třebechovice pod orebem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: GOLDIA VG

Příspěvekod BigMarťas » pát 25. úno 2011 21:56:57

Tak dnes testuji eJahodu. Testováno v 510XL cartu a s DripTipem.

Liquid je silně jahodové chuti, už po otevření lahvičky je cítit silné, ale příjemné aroma čerstvých jahod. Liquid je sladký a v ústech zůstává úžasný a intezivní pocit, jak bych to popsal, no jako po snědění několika zralých jahod. Hit je pro mne v celku dobrý, ne tak silný jako třeba u ePetry nebo eAmfory, ale cítit tam překvapivě je a bez škrábání v krku. Zatím největší hit co se týče ovocných liquidů, které jsem zkoušel. Dýmavost je nadstandardní jako u Silvery. Hustota je o něco nižší než u Silvery.

Hodnocení: 100% :clap
Hit: 90%
Chuť: 110%
Dým: 100%
Závěr: Liquid je pro mě velkým překvapením. Nečekal jsem, že bych mohl kouřil něco s tak věrnou ovocnou vůní a chutí. :yes :yes :yes
Bafám Unicaat s Megacartem Egoa čekám až opět budou Cleary. Při relaxaci Dripuju a kapu a kapu a .........

Obrázek
Kouřil jsem krabku denně a přešel jsem ze dne na den. Od 28.ledna 2011 pouze e-kouřím.
BigMarťas
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 29. led 2011 14:50:31
Bydliště: Praha-západ

Re: GOLDIA VG

Příspěvekod hondza01 » sob 26. úno 2011 14:04:30

dnes jsem dostal GOLDIA: eCappuccino VG 18mg 10ml, testováno v eGo Tanku

Liquid není nijak silně aromatický, má tmavě oranžovou barvu, hustota podobná SILVEŘE, chuť Cappuccino jistě připomíná, lahodnost napěněného mléka je však na můj vkus intenzivnější než hořkost kávy,
chuťově odpočinkový liquid, HIT dobrý , kouřivost výborná

Hodnocení: 88%
Hit: 100%
Chuť: 78%
Dým: 110%
Závěr: příjemná odpočinková změna po aromatických liquidech, přidal bych více hořkosti a aroma kávy jinak příjemně jemný

EDIT : musel jsem trochu zeditovat hodnoceni, ta dýmivost je fat hodně excelentní v porovnání s jinými luquidy a hituje to namoc :rock
WillPro 14 na Duralonu, XT 14500
Uživatelský avatar
hondza01
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 42
Registrován: ned 02. led 2011 21:48:33

Re: GOLDIA VG

Příspěvekod ifaba » stř 02. bře 2011 4:50:30

Tak dneska mi přišla komplet testovací sada Goldií zatím jsem stihl testnout tři:

eČerný čaj VG 18mg 2ml, testováno v eGo Tanku
lehká osvěžující chuť, podle mého jí sice chybí taková ta trpká síla černého čaje, ale fakt příjemně se to kouří

Hodnocení: 90%
Hit: 80%
Chuť: 90%
Dým: 100%

eZelený čaj VG 18mg 2ml, testováno v eGo Tanku
lehká osvěžující chuť, ještě lehčí než u černého, také adept na příjemné kouření zvlášť když si chcete odpočinout od klasických LQ

Hodnocení: 88%
Hit: 70%
Chuť: 90%
Dým: 105%

eLikér VG 18mg 2ml, testováno v eGo Tanku
taková nijaká chuť likér bych v tom nepoznal, slabý hit, lehce kořeněné, likér to připomíná jen po otevření lahvičky a přičichnutí

Hodnocení: 53%
Hit: 40%
Chuť: 30%
Dým: 90%
SS optima, Joye eGO-T a padesát různých chutí...
Obrázek
ifaba
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 31. led 2011 14:14:32


Zpět na E-Cig Technology

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník