• Reklama
 
 

Goldia - eBrandy

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Goldia - eBrandy

Příspěvekod mery » čtv 03. bře 2011 1:31:49

Naplnil jsem půl Tanku a zkoušel... Brandy nepiju, ale myslim, že tam opravdu je cítit. Asi až moc. Dým slabší průměr, hit - ten nějak neumim zhodnotit. Asi neni špatnej, ale ta chuť je pro mě tak nepříjemná, že jsem po cca 15 šlukách nevydržel a nalil liquid z Tanku zpátky do lahvičky. :sad
Pro mě nekouřitelný...
eGo-T XL LR, 1000mAh USB - Mango(18mg), Cherry (11), USA mix (11)
Obrázek
Kouřil jsem 20 let 20-40 pyro denně. Od rozbalení e-cíga jsem bez pyra.
烟子香 :-)
mery
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 28. říj 2010 21:02:38
Bydliště: Černošice
Nejvyšší skóra: 5

Reklama

FastTech

Re: Goldia - eBrandy

Příspěvekod Paarmen » úte 12. dub 2011 18:32:45

Jak by měla chutnat brandy si myslím,že bych mohl vědět :chuckle ,ale toto je jako když se proplachuje pivní potrubí,pro mě opravdu odpudivá chuť... :head
Kouřím stříbrnou Lavatube s DCT 6ml Color
Už jen míchané liquidy od FA a Inawera....liquid se má přizpůsobit mně,né já jemu ;-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Paarmen
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 184
Registrován: ned 11. dub 2010 11:58:14
Bydliště: Pardubicko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Goldia - eBrandy

Příspěvekod unreal » úte 12. dub 2011 18:42:45

E-Brandy mi ze začátku nechutnala vůbec, ale zhruba po měsíci jsem jí dal ještě šanci a celkem mi začala šmakovat :-D, takže možná nechat uležet ? :-)
Uživatelský avatar
unreal
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 121
Registrován: sob 11. pro 2010 23:55:10
Bydliště: Plzeň-Křimice


Zpět na E-Cig Technology

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník