• Reklama
 
 

Ultra RS atty - s 2. letou zárukou(M 401-402)

Známé také jako:
Pilot, M401, CT-401, CT-401F, K401

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Ultra RS atty - s 2. letou zárukou(M 401-402)

Příspěvekod e-Hana » stř 10. lis 2010 20:02:57

....ještě mě napadá jestli jsi třeba attyho neutopil, někdy se to přepískne a liquidem a pak stačí ho od závitu vyfout a vysušit do přiloženého kapesníčku a postupně několikrát sepnout, aby se odpařil zbytek přebytečného liquidu...a všechny spoje a závity dokonale očistit a vysušit.A ano jak píše Kubice někdy i ten zapadlý kontakt může dělat neplechu..Jinak určitě attyho reklamuj, pokud ještě neuběhla dvouletá doba . :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Ultra RS atty - s 2. letou zárukou(M 401-402)

Příspěvekod Francoisbrno » čtv 11. lis 2010 8:18:03

Všem moc děkuji za rady,bohužel z toho co píši vychází,že mi odešel atty po dvou dnech.Omlouvám se za mystifikaci,401 mám už asi rok a atty sloužil věrně,nejednalo se u mne o nějaké intenzivní kouření,401 jsem používal třeba ve vlaku (docela humorné bylo,když se na mne tady v Brně na nádraží díval jeden člen ochranky hodně škaredě,protože na nádraží se nekouří:))nebo jsem ji využíval na místech se zakázaným kouřením.Už teď vím,že je nezbytně nutné mít v zásobě funkční náhradní díly.
Díky moc Kubicemu za vyčerpávající návod jak odstranit závadu a ten postup s baterkou je super,ještě asi 5 minut mě brněl jazyk:))Bohužel nic nezabralo a já se vydám cestou nákupu nového atty a hned jak to situace dovolí,tak zakoupím pravděpodobně JOYE 510 a budu mít 3 e-cigarety(s Nickem 4,ale ten mne neuspokojí).Pokud si to jen tak spočítám,tak za moje měsíční náklady na pyro bych měl jak JOYE 510 k tomu JOYE eGo a ještě kompletní příslušenství.Už nehodlám nosit peníze do trafiky,ale bude to boj.
Všem ještě jednou děkuji a to moc.
Obrázek
Francoisbrno
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 30. črc 2010 17:33:37

Re: Ultra RS atty - s 2. letou zárukou(M 401-402)

Příspěvekod kubice » čtv 11. lis 2010 11:14:55

Když už budeš mít 3 druhy e-cigaret, tak je také šikovné si pořídit adaptér (přechodku). Ten ti umožní kombinovat třeba baterii 401 s atty 510 a pod. Tím se ti rozšíří množství náhradních dílů, protože budou navzájem zaměnitelné.
Obrázek
Přešel jsem z M401 na eGO-A potom na eGo-T a naposled na eGo-C
eCF Praha
Uživatelský avatar
kubice
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 952
Registrován: pon 11. říj 2010 19:06:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Antigua & Barbuda
Nejvyšší skóra: 1

Re: Ultra RS atty - s 2. letou zárukou(M 401-402)

Příspěvekod Francoisbrno » čtv 11. lis 2010 19:16:39

Taky zajímavá inspirace,díky za ní.
Obrázek
Francoisbrno
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 30. črc 2010 17:33:37

Re: Ultra RS atty - s 2. letou zárukou(M 401-402)

Příspěvekod Francoisbrno » pát 12. lis 2010 13:07:29

Uzavřu toto téma,právě mi dorazil nový atty od viewtopic.php?f=23&t=8 a už zase hulím elektriku.Objednávka byla vyřízena rychle a perfektně.
Naposledy upravil e-Hana dne pon 15. lis 2010 4:29:01, celkově upraveno 2
Důvod: Porušení pravidla č. 3 - dávej si na to pozor!
Obrázek
Francoisbrno
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 30. črc 2010 17:33:37

Re: Ultra RS atty - s 2. letou zárukou(M 401-402)

Příspěvekod jindraka » čtv 27. led 2011 12:08:50

Tak mi právě odešel atty u mé M401, zhruba po dvou měsících. Postupně přestal dýmit až po oplné minimum. Pokusím se uplatnit reklamaci. Bohužel už druhá, poprvé to byla baterie i nabíječka hned když přišla od prodejce. Budu doufat, že se reklamace vyřídí tak rychle, jako v prvním případě.
bafe eGo W a C až se z něho kouří.
Uživatelský avatar
jindraka
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 19. pro 2010 22:43:34
Bydliště: Litomyšl

Re: Ultra RS atty - s 2. letou zárukou(M 401-402)

Příspěvekod kubice » čtv 27. led 2011 15:17:35

To jsem sám zvědav, jak s tou reklamací atty dopadneš. Jestli ta záruka je jen na vady, nebo i na opotřebení.
Mě většinou vydržel 401 atty tři týdny a pak už nestál za nic, i když stále trochu fungoval.
Obrázek
Přešel jsem z M401 na eGO-A potom na eGo-T a naposled na eGo-C
eCF Praha
Uživatelský avatar
kubice
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 952
Registrován: pon 11. říj 2010 19:06:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Antigua & Barbuda
Nejvyšší skóra: 1

Re: Ultra RS atty - s 2. letou zárukou(M 401-402)

Příspěvekod lkazda » úte 08. úno 2011 2:46:19

Jsem nováček v e-čuzení, kouřím cca 10-15 pyro červených marlboro denně. Zrovna jsem si M 401 objednal. Když to tady tak čtu, nevím, jestli jsem udělal dobře.
Čudím eGo + CE5 a docela mě to baví :)
Obrázek
Uživatelský avatar
lkazda
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte 08. úno 2011 2:23:32
Bydliště: Trhové Sviny

Re: Ultra RS atty - s 2. letou zárukou(M 401-402)

Příspěvekod e-Hana » úte 08. úno 2011 3:16:24

Tak 401 je opravdu už celkem slušná e-cigareta, ovšem při kouření červených cigaret nevím,nevím, jestli ti bude stačit?
Možná už budeš potřebovat něco silnějšího?
Budeš asi dost často dokapávat a dobíjet baterie, spíš bych šla už rovnou do V-GO 510, Joye eGo nebo eGo-T!!!
Jestli se ti pro začátek zdá velká,tak jdi nejmíň do Joye 510 s Mega baterií.Později si větší eGo baterii a konus můžeš taky pořídit zvlášť :mrk
Je na ní nejvíc různého příslušenství a dá se různě kombinovat.
(ale mám V-GO i eGo i já a víc žen zde s fora,není tak veliká.. zase ti to vynahradí komfort kouření -u T navíc Tank, který jen naplníš a nemusíš dokapávat vatičky- a jinak u normálního eGo či V-GO je mnohem větší patrona na liquid a delší doba výdrže nabité baterie,)
Můžeš se ještě do 14 dnů rozmyslet - vrátit a vyměnit. :mrk
Pořád to píšu informovat se důkladně před nákupem!!! :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Ultra RS atty - s 2. letou zárukou(M 401-402)

Příspěvekod kubice » úte 08. úno 2011 12:32:01

lkazda píše:Jsem nováček v e-čuzení, kouřím cca 10-15 pyro červených marlboro denně. Zrovna jsem si M 401 objednal. Když to tady tak čtu, nevím, jestli jsem udělal dobře.


Určitě se na M401 dá dobře začínat. Já přecházel z 30 mb light na M401 a docela dobře. Až časem, když jsem odrovnal spoustu baterií jsem šel do eGo. M401 stále mám a občas si jí vychutnám třeba večer u telky. Pokud budeš M401 čadit jako pyro, tzn. 15x za den po deseti minutách, tak je to vpohodě. Pokud si z ní uděláš celodenní dudlík, tak to baterky nejspíš neunesou.
Obrázek
Přešel jsem z M401 na eGO-A potom na eGo-T a naposled na eGo-C
eCF Praha
Uživatelský avatar
kubice
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 952
Registrován: pon 11. říj 2010 19:06:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Antigua & Barbuda
Nejvyšší skóra: 1

Re: Ultra RS atty - s 2. letou zárukou(M 401-402)

Příspěvekod lkazda » stř 09. úno 2011 14:49:19

Tak mi konečně přišla dlouho očekávaná M 401. První pocit z prvních šluků bylo celkem zklamání z nedostatečného dýmu a kovové příchutě ale postupem času to bylo lepší a lepší. Atty se asi musel "vysmrdět" z novoty, proto asi ta kovová příchuť a po prvním naplnění originální patrony se už začíná i rozdýmávat . Už začíná čudět jak dobře mazaný Trabant :D .
Čudím eGo + CE5 a docela mě to baví :)
Obrázek
Uživatelský avatar
lkazda
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte 08. úno 2011 2:23:32
Bydliště: Trhové Sviny

Re: Ultra RS atty - s 2. letou zárukou(M 401-402)

Příspěvekod e-Hana » stř 09. úno 2011 14:56:48

Jasně potřebuje alespoň jeden den, aby se pořádně rozdýmal a zbavil pachutí z továrních liquidů ,pak je to slušná cigaretka!Tak ať ti dlouho chutná a vydrží ! :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Ultra RS atty - s 2. letou zárukou(M 401-402)

Příspěvekod jindraka » úte 22. úno 2011 14:11:37

Opravdu není M 401 špatná, alespoň pro začátek. Hlavně pro střední kuřáky a pro ty kteří mají chuť eporimentovat s příchutí. Mám 401 s bílou baterii ( automat ) takže na první pohled nebudím dojem nenormálního e-kuřáka. ( Jak řekl jeden kolega v práci, za dva týdny ji měl také ). Jenom jednu věc bych měl k nesmrtelnému atty. Je potřeba opravdu dbát na to aby měl stále dostatečnou zásobu liqidu, jinak jde jeho životnost prodce do háje. Také automatická baterie je opravdu citlivá na hluk a opravdu spína i při otřesech a tím pádem zapína atty bez toho, že by to bylo žádoucí. Ten se nestíhá ochlazovat a jde do háje. Takže s automaty opatrně. Náhradní atty se naštěstí nechá sehnat už za 200 Kč.
bafe eGo W a C až se z něho kouří.
Uživatelský avatar
jindraka
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 19. pro 2010 22:43:34
Bydliště: Litomyšl

Re: Ultra RS atty - s 2. letou zárukou(M 401-402)

Příspěvekod lkazda » čtv 14. dub 2011 16:35:22

Tak přidávám zkušenost s attym s dvouletou zárukou - po dvou měsících bezvadného fungování bez jakékoliv údržby a stálé kouřivosti zničeho nic umřel. Reklamoval jsem u viewtopic.php?f=23&t=40 a byl bez problému vyměněn.
Čudím eGo + CE5 a docela mě to baví :)
Obrázek
Uživatelský avatar
lkazda
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte 08. úno 2011 2:23:32
Bydliště: Trhové Sviny

Předchozí

Zpět na M 401 - 402 - 403

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník