• Reklama
FastTech
 
 

Cartomizéry pro M401

Známé také jako:
Pilot, M401, CT-401, CT-401F, K401

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Cartomizéry pro M401

Příspěvekod Petr67s » ned 13. bře 2011 15:15:08

Mám problém s cartomizéry na M401. Jsou asi od RS (koupeno viewforum.php?f=48), typ s knotem. Koupil jsem jich 10, jsou baleny po pěti. Z té jedné pětice všechny nejpozději po druhém plnění smrdí jak spálená hadra od nádobí a z té druhé pětice používám jeden už asi dva týdny a je v pohodě. Jeden ten smradlavej jsem kuchnul, no je to bohužel nevratný proces, ale zjistil jsem že knot v místě kde je omotanej žhavící spirálkou je úplně černej, zuhelnatělej až se rozpadá. Na sucho jsem ho určitě nehonil, byl pořádně namazanej :-) liquidem. Plním jehlou a většinou stejně přeleju, a když ne tak dám ještě kapku na spirálu, takže je pořád vlhká :-) Plním 3-4 carty zároveň takže než příjde na řadu tak to i tak zateče všude. Vysvětluju si to tím že jsem chytil špatnou serii. Jak někde jinde někdo napsal, ti (CENZOROVÁNO) do toho dávají takový tkaničky jaký zrovna mají, tak jsem měl štěstí že ten můj neměl holinky a neřezal knoty z nich. Jenže já jsem za pět dní vyhodil pět cartů... nebo se s tím dá něco dělat, má někdo nějakou radu, nápad, zkušenost?
Naposledy upravil kubice dne ned 13. bře 2011 15:42:49, celkově upraveno 1
Důvod: porušení pravidel 1 a 3
M 401
Petr67s
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 17. úno 2011 16:29:37
Bydliště: Náchod

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Cartomizéry pro M401

Příspěvekod lkazda » pon 21. bře 2011 0:02:09

Tak ten smradlavej cartomizér, mimochodem od stejného prodejce, jsem si koupil taky a jeden clearomizer asi se stejným knotem, nejspíš jak píše Pert67s nařezanej z holínek, jen bych tipoval, že ty holínky někdo hodně dlouho nosil :-( Smrad z nich jde opravdu úctyhodný! Od té doby jsem na carty zanevřel.
Čudím eGo + CE5 a docela mě to baví :)
Obrázek
Uživatelský avatar
lkazda
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte 08. úno 2011 2:23:32
Bydliště: Trhové Sviny

Předchozí

Zpět na M 401 - 402 - 403

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník