• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Re: Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Příspěvekod Thomson » stř 13. čer 2012 22:43:09

Tak nyní bafám 30ml lahvinku a zdá se mi to nějaké moc "chemické". Když si vzpomenu jak jsem si pochutnával na té 10ml lahvince, tak je mi smutno :cry
Joyetech eGo-C + ovocné liquidy LIQUA.
Testuji VPG Power Smoke Base - 6mg + ovoce od FA
Obrázek
Uživatelský avatar
Thomson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 214
Registrován: pon 02. dub 2012 18:18:21
Bydliště: Orlickoústecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Příspěvekod MartasCZ » stř 04. črc 2012 17:16:09

Tak tohle je podle mne jeden z nejlepších ovocných od této firmy, chutná jako ovocná orbitka :)))
Vamo, VV350 Stainless a na cartu Vivi, Odyssey tank, Rak, RKN
MartasCZ
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 70
Registrován: stř 13. čer 2012 12:24:37
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Příspěvekod petrsk » stř 04. črc 2012 19:12:00

taky jsem mnel tu svetlezelenou a uz to kupovat nebudu.pro mne je to moc chemicke,cejtim s toho celuloid.jedu na Wcku a zatim nepoznam jinej system,tedy v kourivosti.
eCF Ústí n.L.
Obrázek

Obrázek
"Když umřeš, tak nevíš, že jsi mrtvý, ale pro ostatní je to těžké... To samé platí, když jsi de.bil..."
Uživatelský avatar
petrsk
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 44
Registrován: sob 17. bře 2012 22:13:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Příspěvekod VikyCZ » pon 16. črc 2012 2:23:32

Je super.
Uživatelský avatar
VikyCZ
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 273
Registrován: sob 12. kvě 2012 17:10:38
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Příspěvekod Adrifinell » sob 21. črc 2012 16:52:23

Takže konečně jsem narazil na liquid, co mi skutečně chutná ačkoli to byl mnou nejvíce podceňovaný liquid. Chuť jablka je výrazná a velice věrná, dýmavost je velice dobrá a kopanec je taky dobrý. Tento liquid je opravdu super a doporučuji.
chuť 10/10
dýmavost 9/10
kopanec 9/10
Mini Vgo ( red ) standart cartomizer ( vatičkový )
Uživatelský avatar
Adrifinell
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 48
Registrován: pon 25. čer 2012 16:46:40
Bydliště: Loučany ( Olomouc )
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Příspěvekod Slimák » stř 25. črc 2012 23:53:27

Tak jsem dnes poprve bafal Liqua jablko a pridavam se k pozitivnimu hodnoceni. Sila 9mg/10ml. Barva nepatrne do zelena. Chut je vazne jablickova, mnohem vice vyrazna nez u Liqua cherry, ale nikoliv po delsi dobe ani otravna. Na jazyku zustava nepatrna nakyslejsi chut. Vydrzel jsem na nem pul dne a stale nemam dost. U me je to na dlouhe bafani. Chemku rozhodne necitim. Moc povedeny liquid. HIT je lehce nad prumerem, dymavost vysoce nadprumerna.

Vyzkouseno na Vivi Nova.

Ciselne hodnotit nebudu. Vzhledem k tomu, ze HIT i dym se lisi od spiralky ke spiralce, tak nejake cisilka jsou nicnerikajici.


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
Hardware: SMOK Alien :smoke| SMOK BabyAlien AL85 | Joyetech Cuboid Mini & AIO
Liquidy: Míchanice Big Mouth FIZZY - Broskev, citron, čaj | Big Mouth All Loved Up - Huggable | RedAstair od T-Juice
Uživatelský avatar
Slimák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 28. bře 2012 14:50:19
Bydliště: Praha východ
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Příspěvekod MarS » čtv 26. črc 2012 10:55:53

Přidávám se k pozitivním hodnocením. Ještě si netroufám na nějakou stupnici, ale každopádně mi Liqua jablko z testovací sady moc chutnalo a určitě bude v kategorii velmi oblíbené.
Obrázek
Uživatelský avatar
MarS
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 58
Registrován: sob 30. čer 2012 13:26:28
Bydliště: Letohrad
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Příspěvekod anjinator » pát 27. črc 2012 11:40:41

Kupil som si ho v trafike /10ml 7,25e/, po jablku ani stopy, len akysi ovocny mišmaš.
Kamarát si ho objednal cez internet - presne to isté balenie, cenu neviem a krásna jablková vôňa aj chuť.
To isté aj citrus mix. Pritom mnou kupované liquidy mali expiráciu až 01/2013.
Uživatelský avatar
anjinator
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 15. kvě 2012 10:55:55
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Příspěvekod DnD » pát 27. črc 2012 11:56:43

Kupoval sem si ho po čase znovu v ČR, dneska došel. Cena eshop 210Kč (8,12e) za 30ml/18mg. Chutná pořád stejně dobře. První liquid který sem bez přestání a bez omrzení vydržel nalívat a kouřit 14dnů (10ml)*. Expirace May 2014. Do hospody na delší posezení pro mě ideální.


* mám sebou vždy minimálně dvě e-cíga takže sem přece jen chutě střídal.
ZMAX,Lavatube v2 Chrome,GS Super Bomb,2x Vivi Nova,2x Vivy LJ,1x ViVi Nova Mini, 3x Vison Cleaner 2.0,
.... a další už nepoužívaná bižuterie.
Cigarety sem přestal kupovat 21.3. Dokud sem normálně kouřil měl sem peníze :D
eCF Chropyně a okolí
DnD
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 03. kvě 2012 22:53:56
Bydliště: Chropyně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Příspěvekod ZdenekCh » sob 28. črc 2012 21:57:00

Dnes jsem si opět asi po týdnu jablíčko dal na CE4+. Poprvé mi chutnal naprosto suprově, dnes již byla chuť trošku méně intenzivní, ale stále velice dobrá. Ale asi to je tím, že jsem zvyklý zejména na tabákové příchutě a ovocné mi velice často připadají hodně navoněné. Ale co musím ocenit je opravdu dobrá dýmavost, mám pocit že u LIQUA je dýmavost dobrá ale snad u všech příchutí.
ZdenekCh
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 03. črc 2012 15:11:08
Bydliště: Českomoravská vrchovina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Příspěvekod Naty88 » stř 15. srp 2012 7:13:11

Musím říct, že Liqua jablíčko je zatím můj TOP ONE liquid... :inlove Jsem nováček, takže do svého echa téměř nenaliji 2x za sebou stejný liquid (fáze testování chutí :wring ) , kromě tohoto... Ten mám stále v záloze - opravdu chutná jako jablečné orbitky a mohu ho tahat celý den, lépe řečeno 14 dní a stále se neomrzel... Jenom dodám, že mám verzi 9 mg
Obrázek
Jsem nováček a pořídila jsem si pro začátek eGo 650 mAh, Echo 1,6 ml a Vision eGo clear 2.0 ... LR306 na ochutnávky
Uživatelský avatar
Naty88
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 01. srp 2012 11:40:41
Bydliště: České Budějovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Příspěvekod e-thomassoo » úte 28. srp 2012 15:34:15

Nemohu napsat, že mi liquid nechutná, ale zdá se mi příliš parfémovaný až chemický, míchám s tradičním tabákem a dobrý.....takže za mě 6 z 10 :hug
Uživatelský avatar
e-thomassoo
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 26
Registrován: pát 03. srp 2012 12:53:15
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Příspěvekod maxXx_ » čtv 06. zář 2012 14:42:38

Měl jsem možnost srovnání s Jablkovým liquidem od Hangsen a je pravda, že byl lepší! Byla více cítit jablková příchuť. Liqua sice po jablku voní, ale musím se přiklonit k názoru lidí co tvrdí že je až moc chemický. Možná při kombinaci s jiným liquidem (třeba tabákovým) by to bylo lepší... ale takhle ne.

Používám Wéčko...
Uživatelský avatar
maxXx_
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 04. čer 2012 6:47:33
Bydliště: Kyjov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Příspěvekod GeorgeCZE » čtv 06. zář 2012 15:09:35

Ja ho kombinoval s camhel od DK, většinou tak půl na půl v tanku a docela mi chutnal..
-- Joyetech 18650 eGo UPGRADE a ViVi Nova Mini --
Originál Joyetech eGo-C Black, Baterie 650 mAh, CE4+,Vison eGO Clear 2.0, Vivi Nova
E-liquid Dekang -Camhel 11 mg, Apple, Jahoda ...
Nejoblíbenější RED BULL od DK

E-dýmám od 17.04.2012

Obrázek
GeorgeCZE
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 45
Registrován: pát 13. dub 2012 14:15:52
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Apple (Jablko) Liqua od RITCHY

Příspěvekod jura-p » čtv 06. zář 2012 16:34:52

Prosím Vás lidi, když napíšete srovnání, tak ho napište tak, aby bylo jasné, co považujete ze srovnaných za lepší. Držte alespon rody. Např věta "Měl jsem možnost srovnání s Jablkovým liquidem od Hangsen a je pravda, že byl lepší! Byla více cítit jablková příchuť.", je zcela nejasná. "Liqua (ta) sice po jablku voní, ale musím se přiklonit k názoru lidí co tvrdí že je až moc chemický(ten, asi tedy Jablkový liquid od Hansen)."
Problém neřeší ani poslední věta, protože se mluví o "to", což se nevztahuje, ale může vztahovat k Liqua i Jablkovému liquidu.
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Ritchy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník