• Reklama
 
 

Bright Tobacco od Ritchy

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod MartasMPx » sob 16. čer 2012 1:38:06

tak musím říct že mi po delší době začíná tento světlý tabáček ač je tam trochu cítit parfemace, zase chutnat.

V E1 na Vmax to je takto

Chuť: 8
Dým: 8
Hit: 7

Jeden teplický e-shop který bohužel nemohu jmenovat u něj má toto:

Tabák silnější chuti, lehce parfemovaný. Ocení jej zvláště příznivci klasického tabáku, kterým vadí silná parfemace. Ochutnejte ve chvílích relaxace, kdy Vás jistě potěší tato příchut Virginia tabáku.
Tabák virginia jsem nikdy nekouřil ale je možné že to co cítíme jako jemnou parfemaci má navozovat dojem právě z něj,kdo ví...
MartasMPx
 

Reklama

FastTech

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod mickell » sob 16. čer 2012 14:10:18

Mám zkušenost s 24mg a musím říct že mi nechutnal vůbec. Na můj vkus je parfémovaný až moc. Hit byl přijemnej, dým taky, ale ta chuť, v mém případě spíš nechuť to přebila..

Chuť: 2
Dým: 8
Hit: 9

Edit 9.7.: Včera jsem po vypálení echomizéru liquid zkusil znovu a musím říct že jsem byl víc než příjemně překvapený. Uležení mu jen prospělo a najednou je z toho celkem příjemný pokouření :smoke :) "Novou" uleželou chuť bych hodnotil tak na 7.
Transformer, Lava Tube Chrome, Thumsův Thulon, Ultra Turbo 2600mAh od J.McG , Dragon Battery

Vivi Nova V5 LJ, Vivi Nova,Vivi Nova mini, CC T2, Vision eGo V2

Obrázek
mickell
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 14. čer 2012 18:11:38
Bydliště: Příbram
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod krajiccz » ned 22. črc 2012 11:22:20

Objednal jsem taktéž a k němu ještě traditional. Trad. pro sebe, bright pro manželku, která ho vychvaluje až do nebe, zkusil jsem ho chvíli bafat, a na mě je to opravdu hooodně jemňoučký, naprosto nechápu, jak tomu můžou e-kuřáci dávat tak vysoké body,co se hitu týče :shake
Chuť - 5/10
Dým - 7/10
TH - 2/10
Obrázek
**********************************************************************
Joyetech Ego-CC, žhavítka LR, baterie - eLeaf iJUst D16 900mAh, liquid - Desert Ship Dekang 18mg
Uživatelský avatar
krajiccz
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: úte 19. čer 2012 18:01:35
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod Rosta » úte 14. srp 2012 21:32:03

Mne osobne Bright Tobacco od Ritchy nechutna ani trochu...dnes sem jej koupil a je dost parfemovanej ..propada mi to spis jako chut zeleneho čaje než tabáku..
eGo-T -Clearomizer 1.6ml ..Hulím Camel a Americcan tabaco
Rosta
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 24
Registrován: pát 22. čer 2012 21:26:58
Bydliště: Bruntál
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod e-thomassoo » stř 29. srp 2012 14:34:33

tak za mě další super tabáček, taková lehká, letní chuť, cítím tam takový nepatrný ocasek orbitek pro děti :) takže 9 z 10...... :hug
Uživatelský avatar
e-thomassoo
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 26
Registrován: pát 03. srp 2012 12:53:15
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod david31 » pát 07. zář 2012 12:03:05

Mně chutná od začátku docela hodně, je to opravdu takový lehčí tabáček, také trošku citím něco jako náznak zeleného čaje a orbitek :D , ale to neznamená, že mi nechutná, spíše naopak. Výhoda určitě je, že není cítit, takovým tím odérem, který některé tabákové příchutě mají - plus pro vaše okolí :) Chut za mě super, hit slušný, dýmivost také na slušné úrovni :nod
david31
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 10. srp 2012 15:06:54
Bydliště: České Budějovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod elpo » pon 24. zář 2012 14:53:14

Pro mne chutove jeden z nejlepsich e-liquidu vubec.
CHUT 9/10, HIT 9/10, DYMIVOST 8/10
elpo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon 24. zář 2012 14:33:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod e-pyro » stř 03. říj 2012 22:49:11

Už jsem na to přišel co je to za koření. Pendrek - lekořice :wasntme
LavaTube, Joyetech eGo 650mAh, vision eGo clearomizer, DCT
Obrázek
e-pyro
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř 29. úno 2012 0:16:34
Bydliště: Karviná
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod amilter » pon 08. říj 2012 21:09:12

Liquid mi doporucil prodejce v kamennem obchode, spolu s ochutnavkou, napoprve me zaujal pro svoji jemnost.
Nejsem tak zkuseny, abych dokazal ohodnotit chut liquidu, ale toto je jediny, u ktereho bych uz dokazal napsat svymi slovy, jak mi asi chutna. Koupil jsem si tento liquid o sile 18 mg, ale abych si ho opravdu vychutnal, cekal jsem na neho cele 2 tydny a na me eGo baterce zkousel ruzne teploty. Me osobne velmi chutna na fialovou ( tj. stupen mezi 3.2 - 4.2 V ) Po nekolika potazenich se zvyraznuje nasladla chut v pozadi, chvilemi mi prijde jakoby ochuceny medem. Z tabakovych prichuti, ktere jsem zatim mel moznost ochutnat mi tento asi nejvic pripomina svou chutí i vůní kvalitni dymkovou virginii, podle me je velmi vhodny pro celovecerni pokurovani a vyborne se hodi k polofermentovanemu caji.

eGo-O 900 mAh, V2, vystupni napeti 3.7 V ( fialova )
Chut 8/10
Dym 8/10
Hit 5/10
"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"
1 x steam crave glaz mini rta, eLeaf iStick Pico X, LG 3000 mAh
e-Kourim od 19.09.2012
amilter
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 292
Registrován: sob 15. zář 2012 20:17:38
Národní vlajka:
Russia

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod Moskva » pon 21. led 2013 17:33:11

Máte někdo zkušenost u tohoto liquidu s rozdílnou barvou při stejné síle nicotinu? Expirace i číslo šarže je jiné, ale Liqua se prezentuje svou stálostí. Může tohle vzniknout při skladování?
Moskva
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 18. led 2013 18:27:37

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod gaston13 » pon 21. led 2013 18:10:53

Může být když je dlouho na světle, viděl jsem to v jedné prodejně.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod _havran_ » sob 02. úno 2013 20:00:50

Mám to, osobně mi to docela chutná, ale kouřit to doma nemůžu. Smrdí to prý jak ponožky, ovšem v práci nikdo neprotestuje. Jen moje dračice :))
EGO/W 1100mAh, + Clearomizér Vision T2/CC nebo CE4+ vision
EGO/T UPGRADE 1000mAH - kouřím po mnohých pokusech jen sílu 18mg/ml, případně 16mg/ml
_havran_
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: sob 02. úno 2013 19:46:25
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod gaston13 » ned 03. úno 2013 0:56:53

Tato příchuť mě moc nezaujala, tak jsem ho až dnes, po více než čtyřech měsících, vytáhl, a k mému překvapení je to něco úplně jiného. Jak už tady někdo psal dříve, je to zřejmě jedna z příchutí, co potřebují pořádně uležet.

Za mně: Chuť 9/10
Dým 6/10
Hit 8/10 ( 24mg )
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod tiberius » ned 03. úno 2013 1:22:15

Mě tedy Bright Tobacco hooodně chutná :yes
Chuť - 8/10
Dým - 8/10
Hit - 6/10
Uživatelský avatar
tiberius
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 333
Registrován: ned 23. zář 2012 23:23:42
Bydliště: Straž pod Ralskem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Bright Tobacco od Ritchy

Příspěvekod RudeboyZNB » ned 03. úno 2013 20:09:57

Asi nejméně výrazný liquid od Liqua, velice hituje (jako každá Liqua), kouří nádherně, chuť taková, no slabší Traditional, taková nevýrazná parfémovaná tabákovka.
eGO battery SD 1100mAh, Joyetech 900mAh, Biansi 1000mAh, eCab-L 1400mAh, Golemek VV, Tube L
Vision Vivi Nova mini, Vision CE4+ V3, Vision VT, T2 CC, Biansi Imist, Genesis mini DID, Joyetech eGo C, Bulli-K, Phoenix A, Cobra, SMOK Vivi Tank (with mesh Genesis style).

Kouřím jen přes mesh!
Inawera DNB + some Tabacco essence
Uživatelský avatar
RudeboyZNB
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 53
Registrován: sob 26. led 2013 13:47:37
Bydliště: České Budějovice
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Ritchy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník