• Reklama
 
 

Vanilla Liqua od RITCHY

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Vanilla Liqua od RITCHY

Příspěvekod Slimák » stř 25. črc 2012 10:57:47

LIQUA Vanilka (9mg)
Takhle si představuji opravdovou vanilku, jemná a vnímává chuť, která neomrzí. Bez chemického náznaku. Od rána ji stále bafu a myslím, že bude i na dlouhé bafání. Oproti Dekangu jak v řadě Silver tak Gold je to nebe a dudy. Z nové řady Liqua druhý a poslední nejlepší liquid.

Vyzkoušeno na Vivi Nova.
Hardware: SMOK Alien :smoke| SMOK BabyAlien AL85 | Joyetech Cuboid Mini & AIO
Liquidy: Míchanice Big Mouth FIZZY - Broskev, citron, čaj | Big Mouth All Loved Up - Huggable | RedAstair od T-Juice
Uživatelský avatar
Slimák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 28. bře 2012 14:50:19
Bydliště: Praha východ
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Vanilla Liqua od RITCHY

Příspěvekod cherry_kiss » pát 27. črc 2012 16:50:17

Dneska jsem měla možnost ochutnat :) Ano, konečně liquid, který chutná jako vanilka. Výborná, jemná chuť vanilky a dá se kouřit i déle. Pro mě z nové řady jednoznačně nejlepší. Zkoušeno na Vision V2 :)
cherry_kiss
 

Re: Vanilla Liqua od RITCHY

Příspěvekod VikyCZ » pon 30. črc 2012 19:10:11

První dojmy: Hodně vanilková, jemná, vzhledem k barvě a konzistenci by narozdíl od jiných vanilek neměla zasášet spirálku. Já v prvních momentech mííírnou chemickou pachuť zachytil, ale zdá se, že už zmizela. Hodnotím velmi pozitivně.
Uživatelský avatar
VikyCZ
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 273
Registrován: sob 12. kvě 2012 17:10:38
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vanilla Liqua od RITCHY

Příspěvekod MartasMPx » sob 04. srp 2012 17:12:59

Také jsem neodolal a zkusil, musím říct že v ritchy opět nezklamali, prostě to umí a tohle je skutečně liquid co chutná jako vanilka.
Jemná nevtíravá chuť, ani kapka chemie, barva mírně narůžovělá (Liquidy LIQUA od ritchy jsou založeny na čistě přírodních ingrediencích od FA jímž se na krabičkách občas pyšní) prostě si pochutnám, za mě palec nahoru a hodnocení následující:
Obrázek
Chuť: 9
Dým: 8
Hit: 4 (Mám 9mg)

Testováno v clearomizeru CE4+

S vanilkou od DK či hangsen to nejde srovnat,ty chutmnají podobně ale okolo vanilky prošly a velkým obloukem takže spíše chutnají jako sladké bonbóny.
Naposledy upravil MartasMPx dne sob 04. srp 2012 17:56:36, celkově upraveno 2
MartasMPx
 

Re: Vanilla Liqua od RITCHY

Příspěvekod biknik » sob 04. srp 2012 17:34:39

Mě chutná tohle jako bonbony a vanilku tam necítím. Je to ale dost čerstvé a ještě to asi není zralé. Ale neni to špatný jako takovej slaďák pro změnu. Už bych to nekoupil. Je vidět že co člověk to chuť.
Naposledy upravil biknik dne sob 04. srp 2012 17:39:48, celkově upraveno 1
biknik
 

Re: Vanilla Liqua od RITCHY

Příspěvekod MartasMPx » sob 04. srp 2012 17:38:38

Já si včera dal v úštěku na litoměřicku točenou vanilkovou zmrzlinu,mají tam výbornou a přesně to cítím i teď ale to už jsem silně ot. :blush
MartasMPx
 

Re: Vanilla Liqua od RITCHY

Příspěvekod biknik » sob 04. srp 2012 17:41:01

Asi budu taky OT ale když si nakapu Vanilla Tahity do báze tak je to sakra lepší.
biknik
 

Re: Vanilla Liqua od RITCHY

Příspěvekod e-smoker » ned 05. srp 2012 11:34:54

Vanilku mám od včerejška a jsem velmi spokojen, chuťově výborné, tu vanilku tam skutečně cítím a ve srovnání s vanilkou co nabízí dk či hangsen, se tahle myslím opravdu povedla.

Chuť: 9-10
Dým: 8
Hit: 4-5 kouřím 9mg u sladkých a ovocných po něm nějak neprahnu.

Fotky toho zázračného a blahodárného "likvidu" :chuckle :
Obrázek Obrázek
e-smoker
 

Re: Vanilla Liqua od RITCHY

Příspěvekod Venous » úte 07. srp 2012 10:33:07

Zakoupil jsem, otevrel lahvicku a cichnul, vyborna vune. Dva dny jsem pokuroval, pak se zacla chut menit, trochu gumovy nadech a chemicka chut. Kouril jsem na vision ego clear v2, takze nebyl problem rozdelat a vycistit. Na popud nekterych wapewru jsem sundal oplet uvnitr hlavy, vyplachl, ususil fenem, zkousel vypalovat ale spirala se uplne rozsvitila hned a nebyla spinava. Dal jsem to dohromady a nalil zase Vanilku 9mg, pachut byla stale a jeste mi pribyl problem se spalenou chut pri sluku tak 4 sekundy. No ten jsem odstranil seriznutim gumicky nad knoty asi o pul milimetru, aby mely misto. To jsem stejne musel delat u vsech CE4+, jinak jsem citil spaleninu. No ale kte vanilce. Nakonec jsem otevrel lahvicku s liquidem a pricichl. Misto puvodni vune ciste vanilky jsem ucitil vanilku, mdlou a jakoby zluklou vuni, az se mi z toho skoro zved zaludek, zbytek vecera mi bylo spatne od zaludku. Takze jsem to vyhodil. Clearomizer vylil a jen kapesnikem osusil knoty a nalil Liquu menthol 9mg, chvilku ta guma jeste byla citit ale jen chvilku pak uz to bylo ok. Liquidy nosim v tasce pres rameno v kapsicce, takze jsou porad v temnu. Nikdy se mi zadny nezkazil. Tak to je muj pribeh s vanilkou, uz si to nekoupim. Nevim cim to zmrsili, ale tenhle kousek bych fakt hnus a asi by me i nova, i kdyz dobra varka delala sugestivne spatne.
eGo-T Upgrade 18650 (Joyetech 2200mAh + Panasonic NCR18650) + Vision MINI Vivi NOVA™. Methol,Ozone,Máta,Med,občas tabáky s vanilkou. Momentálně oblíbená báze -2D Fresh Báze 18mg, řezám PG/VG 60/40
Obrázek
Uživatelský avatar
Venous
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 31
Registrován: pon 14. bře 2011 12:07:52
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vanilla Liqua od RITCHY

Příspěvekod stoptabak » úte 07. srp 2012 19:59:31

Venous píše: Misto puvodni vune ciste vanilky jsem ucitil vanilku, mdlou a jakoby zluklou vuni........Liquidy nosim v tasce pres rameno v kapsicce, takze jsou porad v temnu.

Napadá mě jen, jestli jsi tu taštičku nemohl třeba náhodou nechat v autě za sklem, když pálilo slunce, jinak nevím, co by s ní mohlo být. U nás si na ni zatím nikdo nestěžoval... Jen tak pro zajímavost - jaká to byla koncentrace a šarže? (expirace)
Kamenný obchod a eshop STOP TABAK s.r.o., Praha 2, Podskalská 20
Elektronické cigarety STOPTABAK.cz
Uživatelský avatar
stoptabak
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 10. kvě 2012 10:50:30

Re: Vanilla Liqua od RITCHY

Příspěvekod e-smoker » úte 07. srp 2012 20:19:41

Také se mi jezdá že by se liquid sám od sebe zkazil a žluknul....přikláním se k tomu co píše stoptabak. :mrk
e-smoker
 

Re: Vanilla Liqua od RITCHY

Příspěvekod Slimák » úte 07. srp 2012 22:45:40

A ja dnes musim napsat, ze uz to do pusy vzit nemuzu. Mel jsem 10ml baleni. Zatim jsem vybafal 2x2.8ml a uz ho nemuzu. Najednou citim uplne jinou chut, takovou zkazenou, az se mi z toho zvedl kufr. Vyzkousel jsem i na nove hlave k Vivi a neda se to. :(


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
Hardware: SMOK Alien :smoke| SMOK BabyAlien AL85 | Joyetech Cuboid Mini & AIO
Liquidy: Míchanice Big Mouth FIZZY - Broskev, citron, čaj | Big Mouth All Loved Up - Huggable | RedAstair od T-Juice
Uživatelský avatar
Slimák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 28. bře 2012 14:50:19
Bydliště: Praha východ
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vanilla Liqua od RITCHY

Příspěvekod biknik » úte 07. srp 2012 23:05:55

Souhlas hnus. Buď rád že máš jen 10ml...
biknik
 

Re: Vanilla Liqua od RITCHY

Příspěvekod Dark » stř 08. srp 2012 5:31:59

Sakra a já si před chvílí objednal 30 ml, tak třeba budu vyjímka a bude chutnat, pak dám vědět.
Ego C, Echo CE 4+,Lavatube chrome,Lavatube mini, Thulon, Joyetech 18650 a hafo mizeru
Dark
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: pát 06. črc 2012 15:35:59
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vanilla Liqua od RITCHY

Příspěvekod stoptabak » stř 08. srp 2012 8:33:39

Slimák píše:A ja dnes musim napsat, ze uz to do pusy vzit nemuzu. Mel jsem 10ml baleni. Zatim jsem vybafal 2x2.8ml a uz ho nemuzu. Najednou citim uplne jinou chut, takovou zkazenou, az se mi z toho zvedl kufr. Vyzkousel jsem i na nove hlave k Vivi a neda se to. :(

Jestli je to opravdu častější jev, tak by pro všechny ostatní mělo velkou cenu napsat u příspěvku o jakou šarži se jedná.
Například 10ml/9mg, exp: Jul2014, B081 je OK
Kamenný obchod a eshop STOP TABAK s.r.o., Praha 2, Podskalská 20
Elektronické cigarety STOPTABAK.cz
Uživatelský avatar
stoptabak
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 10. kvě 2012 10:50:30

Další

Zpět na Ritchy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník