• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Manta Vanilla 065 Hangsen

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Manta Vanilla 065 Hangsen

Příspěvekod radrad » ned 08. led 2012 20:09:27

Zakoupeno v 10ml balení a síla 18mg. Chuť nepřipomíná vanilku, ale spíše svařák... aspoň takový mám pocit a na lepší specifikaci chuti jsem nepřišel. Chuť není nepříjemná, je spíše sladší. Dým řekl bych slabší u tohoto e-liquidu a i přes 18mg mám pocit, že by spíš vyhovoval kuřákům, kteří kouří tak max. 16mg. Celkově za mě nic moc - spíše pro ženy... Chuť: 6 Dým: 5 : Hit: 6. Testováno na Ego-W

Upravím: smícháno zbytek Vanilky cca 6 ml se zbytkem Dunhill Premium cca 35 ml a není to špatné... Samotné kouření té vanilky od Hangsen nic moc... je to prostě svařák.. KOukal jsem na hodnocení jak používáte a upravil jsem ho
grip Azteca je po pádu na beton mrtev.....
nyní zápasím s Joyetech eVic ....
Uživatelský avatar
radrad
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 45
Registrován: pon 22. srp 2011 0:36:44
Bydliště: Děčín
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Manta Vanilla 065 Hangsen

Příspěvekod miguel » stř 18. led 2012 13:36:01

s timto bych naprosto souhlasil
WP XL, WP 14, WP XT-3, SSR 2.0, WP 15, dýmka WP15
míchané liquidy FA, IN, WG, TDM, TW, TPA
Obrázek
eCF Jablonec nad Nisou a okolí
Uživatelský avatar
miguel
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 308
Registrován: ned 25. pro 2011 20:52:51
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Manta Vanilla 065 Hangsen

Příspěvekod Prazan » stř 21. bře 2012 0:02:24

Taky mi to vanilku úplně stoprocentně nepřipomíná, i když dým má tu vlastnost, že nekuřáci tu vůni okamžitě "správně identifikují". Beru ji jen v malém množství a kouřím jen občas. Používám spíš na mixování s jinými příchutěmi, když se mi zdají nekouřitelné.
Joytech eGo ONE VT 2300 mAh
záložní Vision eGo Clearomizer + VapeGear Swing VV 2000 mAh + nějaká bižuterie okolo
Obrázek
Uživatelský avatar
Prazan
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 47
Registrován: pát 11. bře 2011 13:47:02
Bydliště: Praha

Re: Manta Vanilla 065 Hangsen

Příspěvekod cazzador » čtv 22. bře 2012 9:06:28

Myslím že táto téma je trochu mimo. Malo by sa jednať o hodnotenie liquidov od výrobcu hangsen, nie od predajcu hangsen. Ako tak sledujem, všetko sa to tu až na 2-3 výnimky točí okolo výrobcu Manta. Chcem si totiž kúpiť liquidy značky Hangsen a nikde žiadne ich hodnotenie.
Obrázek
Uživatelský avatar
cazzador
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 14. led 2012 0:02:57
Bydliště: Topoľčany, Trenčín
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Manta Vanilla 065 Hangsen

Příspěvekod mirda.mrakomor » čtv 22. bře 2012 9:47:49

To cazzador, mám dojem, že se poněkud pleteš :think . Firma Hangsen, tedy výrobce, používá pro své výrobky /liquidy/ logo a název Manta. Možná jsi se nohl podívat na webové stránky Hangsen, než jsi začal psát. A nebo jsem Tvůj příspěvek nějak nepochopil :nerd . A co se zdejších hodnocení týče, jsou to jen názory a určité vodítko při výběru. Jak jistě vidíš, názory se u příchutí mohou lišit dost radikálně a to u všech značek, či výrobců všeobecně, ale je na každém, aby se rozhodl sám, co chce zkusit. Rozhodně ti tato hodnocení a jejich závěry nikdo nevnucuje :mrk . Mirda :hi
Joye eGo a jeho variace + passtrough +USB VV, eGo UPGRADE Bat/Mod, LT-Chrom Lambo 4.0, Clear Echomizer a jeho variace, Vivi Nova, Ismoka BBC Mega
Oblíbený liquid- RY-4, DK- TAB, Dunhill, /Dekang / Cuba Cigar, Turkish /Ritchy/
eCF - Praha
mirda.mrakomor
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 22. led 2010 9:36:04
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Manta Vanilla 065 Hangsen

Příspěvekod cazzador » pon 26. bře 2012 12:08:15

nebolo to pochopené tak, ako to je napísané. Malo by v tejto téme ísť o hodnotenie liquidov hangsen, ale výrobcu, nie predajcu. Nemôžem sem dať odkaz na stránku výrobcu, ale tam nie je ani len zmienka o značke manta. Mám liquidy priamo od Hangsen a ked si porovnáš obaly, ide o 2 rozličné produkty. Čiže tu sú hodnotenia liquidov značky manta. Mne je to v podstate jedno, ale potom to mätie ostatných, čo sa tu vlastne hodnotí za liquidy. Ked si tu pozrieš niektoré príspevky, sú tam obrázky liquidov manta. OK, niekto si to objedná ako liquid hangsen a príde mu liquid s bielo zelenou nálepkou, tak sa potom čuduje, čo to vlastne objednal. Nemusíš hned reagovať podráždene. A stránku hkhangsen com som si prečítal.
Obrázek
Uživatelský avatar
cazzador
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 14. led 2012 0:02:57
Bydliště: Topoľčany, Trenčín
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Manta Vanilla 065 Hangsen

Příspěvekod Hangsen » pon 26. bře 2012 12:39:14

to cazzador
Trochu tady dochází k matení pojmů. Manta e-liquid je obchodní registrovaná uživatelská značka Hangsen Holding s upravenou recepturou (existuje jich registrovaných asi šest). Manta e-liquid je trojmix základů PG,VG a PEG a má vlastní registrované výrobní logo, obal a tam i uvedeného výrobce, tedy Hangsen. http://www.hangsen.cz/pruba/5-MANTA-E-LIQUID . Zda je nálepka bílo-zelená, modrá, šedá nebo oranžová se zeleným hvězdičkama.. :D s tím nemá co dělat. Při nejvíce běžných Hangsen bílo-zelených nálepkách je obvykle základ jen PG. Takže abych to shrnul - pokud někdo hodnotí Manta Hangsen e-liquidy, hodnotí originál Hangsen e-liqudy s upravenou a registrovanou recepturou trojmixu - viz výše a snad je to dostatečně popsáno na stránkách www.hangsen.cz. Snad jsi to už takto pochopil.
Zdeněk
www.hangsen.cz
Doma Perun a ZMAX V2. Na cesty a v hospůdkách menší V8 a eCAB-L.
Liqbas liquidy Yunyan, Furong Wang, Crane Tower a Hongtashan. Vlastní mixy Liqbas - převažují tabákovky Virginia, T5 a RY4 mixované s Lemon, Orange nebo Red Bull příchutí.
Marketing - http://www.hangsen.cz/ Podpora - http://www.vapingclub.cz/
Hangsen
Prodejce
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 68
Registrován: čtv 22. bře 2012 9:55:14
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Manta Vanilla 065 Hangsen

Příspěvekod cazzador » pon 26. bře 2012 13:50:29

to je možné, ale ako som napísal, mám pocit, že by sa mal hodnotiť výrobca, nie predajca a u výrobcu na hkhangsen.com som značku manta nenašiel.
Obrázek
Uživatelský avatar
cazzador
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 14. led 2012 0:02:57
Bydliště: Topoľčany, Trenčín
Národní vlajka:
Slovakia


Zpět na Hangsen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník