• Reklama
 
 

ENjuice - Blue Ridge Mountain

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

ENjuice - Blue Ridge Mountain

Příspěvekod kubice » čtv 08. zář 2011 17:09:17

ENjuice - Blue Ridge Mountain 18mg
mejdinjůůkej (tedy ukuchtěno ve Spojeném království) dne 20-07-11
koupeno od viewforum.php?f=50

Testovací aparatura: eGo-T, čerstvě recyklovaný LR atty, napůl vyjetá baterie, čistá patrona a půl dne jetý plíce.

První, co mne mile překvapilo je, že na etiketě je výrobce, kontakt na něj a datum výroby. Tak nějak to vypadá důvěryhodně.
Obsah je sytě žlutohnědý, a velmi silně aromatický. Proto jeho testování provádím po naředění 1:1 s čistým PG.
I přes naředění je HIT trochu znatelný, tak z toho dovozuji, že v plné síle liquidu by mohl být průměrný.
Dýmivost je velice dobrá i přes naředění. Přičítám to ale hlavně LR atty, který udělá mlhu (která by se dala krájet) prakticky z čehokoliv.
A teď k chuti - vůni.
Všichni v okolí se ptají co to tady voní, vy něco pečete? Voní to jako když pečete koláč.
Trochu to má co dočinění i s chutí. Základem příchutě (voňavkář by řekl - hluboký tón) je karamel.
(pozn. hluboký tón je ta část vůně, která vydrží nejdéle a je základem celého parfému)
Ten dává i výrazný - nevím jak to nazvat, snad - střední tón mírně nahořklé chuti. Tedy takový tmavší karamel, kdy cukr začíná hořknout.
Ta hořkost je ale přiměřená a lehce vyrovnává sladkost samotného PG/VG.
Celé to karamelové šílenství je dokořeněno ještě nečím, co nedokážu ani popsat, ani k ničemu přirovnat, ale dělá to z celého liquidu
právě tu jinou, než karamelovou příchuť. Je to něco, co při každém šluku hledám v chuťové paměti, ale než to najdu, stačí to zmizet
a zůstane karamel.

Celkově si myslím, že tento liquid si najde své mlsné jazýčky a já sám si ho určitě čas od času zabafu.
Na trvalé e-kouření to určitě nebude, protože chuť je příliš výrazná a za chvíli se zají. Já si ho ale určitě budu ředit.
Obrázek
Přešel jsem z M401 na eGO-A potom na eGo-T a naposled na eGo-C
eCF Praha
Uživatelský avatar
kubice
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 952
Registrován: pon 11. říj 2010 19:06:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Antigua & Barbuda
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

FastTech

Re: ENjuice - Blue Ridge Mountain

Příspěvekod bobescz » čtv 13. říj 2011 18:10:27

Taky ho ředím, je moc aromatický. Ale zředěný je super. A ta vůně pro přítomné známé? Jednoznačně všichni se zhodují na cukrové vatě. Jinak ENJuice jsou pro mne super liquidy. Zatím jsem nezkusil lepší.
Lavatube, supertanker, eGo W, skončil jsem s kouřením díky eGo T
Obrázek
Uživatelský avatar
bobescz
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 11. bře 2011 14:42:08
Bydliště: Považská Bystrica SR

Re: ENjuice - Blue Ridge Mountain

Příspěvekod pavian » pát 09. pro 2011 8:24:38

heureeeka!!! dlho som nedokazal prist na to, co mi na tomto liquide vadi...(a to iste plati pri Black Label 5)...dnes rano mi to pri priprave prazenice doplo...
holt nemozem si pomoct, ale nieco mi hovori, ze anglan prikazal cinanovi, nech do toho prida MLETU CERVENU PAPRIKU...
Uživatelský avatar
pavian
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř 13. črc 2011 16:19:30


Zpět na ENjuice

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník