• Reklama
 
 

Vanilla od Joyetechu

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Vanilla od Joyetechu

Příspěvekod e-Hana » pát 02. bře 2012 4:46:32

Obrázek
Tohle je liquid poměrně syté výrazné červené barvy celkem dobré chuti ,je to dobrý silný tabák s trochou s vanilky ,ale ta moc cítit není, jen takový lehký náznak a dá se klidně kouřit i celý den, protože chut je celke vyvážená. Osobně mi celkem chutná. Poměrně slušně dýmá a hit má taky dobrý.
chut 7/10
dým 7/10
hit 7/10
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

FastTech

Re: Vanilla od Joyetechu

Příspěvekod MartasMPx » stř 11. dub 2012 20:01:44

Hani patrně to sem nepatří tak promiň, ale jak bys to srovnala s "vanilkou" od Dekang-RoyalSmokers?,je to stejné,lepší,horší...?
Trochu mi nejde do hlavy,proč vanilka od dk,manta,j a dalších je vždy červená a vanilky je tam jen náznak,zatím jsem nenašel alternativu k opravdové vanilce kterou plní nick cartomizéry pro své cigarety.
MartasMPx
 

Re: Vanilla od Joyetechu

Příspěvekod e-Hana » čtv 03. kvě 2012 5:00:01

Je jemnější,ale vanilka tam taky moc není cítit, spíš jen náznak, ale je dobrý.Pokud chceš pořádnou silnou vanilku, kup si Vanila Tahitti od FA a dokápni si jí do liquidu. :mrk
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Vanilla od Joyetechu

Příspěvekod Kas » úte 08. kvě 2012 15:31:29

Obrázek

Vanilla 10ml/6mg
Ego-T
chuť 7/10
dým 9/10
hit 3/10 na atomizéru, 1/10 na Echo Clearomizer CE4+

Koupeno ve: http://www.e-cigaretafans.eu/forum/viewforum.php?f=122

VG liquid má červeno-oranžovou barvu a je dost hustý. Klasický atomizér podle mě nestíhá knot plnit, takže je často cítit spálenina. Osobně vždycky minutku počkám a tahám velmi malé množství (i když dýmu je až až). Chuť pro mě osobně dobrá, ale malý hit.
Kas
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned 25. bře 2012 14:21:37

Re: Vanilla od Joyetechu

Příspěvekod VanLudyck » stř 22. srp 2012 18:32:40

Mě teda chutná veeeelice i hituje celkem slušně, jenom to chce vyšší volty... a vanilku tam cítím výrazně (DK Vanilla dle mého názoru s vanilkou moc společného nemá, tohle určitě!), mírně podmáznutou karamelem, mmm, veliká lahůdka, čím víc ho e-kořím, tím víc mi chutná, zatím, momentálně favorit.

Chuť 9/10
Hit 7.5/10
Dým 9/10
10ml, 16mg NIC, testováno na iTaste VV (4.0 - 4.4V, 3.2 Ohm atty)

Hani, to co je na obrázku je opravdu Joyetech??? mám ten co je na spodním obrázku, a ani nevim o tom, že vyráběj 18mg nic, že by?
Na této planetě se vypálí ca. 15'400'000'000 kusů fabrického pyra denně... 640'000'000 každou hodinu... každou minutu více než 10'000'000... Ročně? 5'600'000'000'000+

Jistým bodem počínaje není již návratu... a toho bodu je třeba dosáhnout.
Franz Kafka


iTaste MVP 2600 mAh,iTaste VV v.2 mod,iTaste VV Express/Vivi Nova,MiniVivi,Innokin DC iClear,Vision T2

Obrázek
Uživatelský avatar
VanLudyck
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 187
Registrován: čtv 19. črc 2012 23:48:12
Bydliště: Devín
Národní vlajka:
Thailand

Re: Vanilla od Joyetechu

Příspěvekod Jirka1111 » sob 06. říj 2012 18:49:59

Já ho zakoupil ve stejném balení jako Kas, ale mám 9 mg/30 ml.

Chuť - 7/10 Ritchy je o dva řády výše, té bych dal 10/10. Joyetech mi přijde jako směs vanilky a karamelu.
Hit - 7/10 Ale mně se zdá, že všechny liquidy, co jsem zatím měl, hitují stejně.
Dým - 6/10 Jak na čem. Ale rychleji se rozplyne a není tak mohutný.

Pro mě osobně zklamání. Byl jsem nalákán prodejcem a pak i trošku litoval. Už bych si ho nekoupil, protože za tu cenu se dá najít lepší a to ve všech ohledech. Baterky umí lépe.
JM mod + Magma, Sentinel + Trident

Profesionální soptík!
Uživatelský avatar
Jirka1111
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 320
Registrován: pon 10. zář 2012 14:18:53

Re: Vanilla od Joyetechu

Příspěvekod Kas » čtv 30. kvě 2013 20:31:06

Ještě k mému předchozímu příspěvku dodám že se barva asi za 2 měsíce od koupení výrazně změnila a teď je liquid tmavě hnědý, což mě dost odpuzuje kouřit. Skladuji v pokojové teplotě (a vím že se má v chladu).
Kas
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned 25. bře 2012 14:21:37

Re: Vanilla od Joyetechu

Příspěvekod Joker » čtv 30. kvě 2013 21:18:57

... u liqudu je bezne ,ze casem meni odstiny :drunk
... když se obracíme k Bohu - tak se modlíme ... když se Bůh obrátí na nás - podlehneme schizofrenii ...
Uživatelský avatar
Joker
Moderátor
Moderátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2560
Registrován: pát 21. říj 2011 16:17:43
Bydliště: Valašsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vanilla od Joyetechu

Příspěvekod Efx » čtv 30. kvě 2013 23:28:46

Gold vanilla sky od dekangu je hnědej od začátku a chutná výborně. Jestli ti to chutná tak se není čeho bát...
Uživatelský avatar
Efx
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 341
Registrován: čtv 18. říj 2012 23:28:11
Bydliště: Rybníček
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vanilla od Joyetechu

Příspěvekod Rychart » pát 01. kvě 2015 20:13:52

PG+VG, příjemná chuť, ale spíše čokoláda než vanilka. Liquid je moc hustý a připaluje se. Nedá se kouřit celý den.

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Poslední cigareta padla 17.3.2015 a od té doby nekouřím, ale pouze inhaluji :)
Od 15.9. 2016 nepoužívám nikotin.
Uživatelský avatar
Rychart
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 308
Registrován: stř 01. dub 2015 10:31:53
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Joyetech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník