• Reklama
 
 

Cam od Joyetech

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Re: Cam od Joyetech

Příspěvekod Max » pon 02. črc 2012 21:23:29

To AtomicJohny : Jasně,už se na tom pracuje :-D
Obrázek
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne...
Uživatelský avatar
Max
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 549
Registrován: ned 17. čer 2012 8:53:00
Bydliště: Brněnsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Cam od Joyetech

Příspěvekod AtomicJohny » úte 03. črc 2012 17:11:31

Hodně štěstí, je mi jasné, že to je fyzicky velmi náročná práce :D
Případně zkus dochutit nějakým jiným (třeba sladkým) liquidem, někdy se povede vyčarovat zajímavý kousek :mrk
Já většinou takové experimenty míchám přímo do cartomizéru (v malém množství), kdyby to nebylo dobré, tak toho aspoň nezkazím moc :D
Obrázek
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AtomicJohny
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 272
Registrován: čtv 31. kvě 2012 1:32:27
Bydliště: Krnov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cam od Joyetech

Příspěvekod Max » stř 04. črc 2012 20:18:35

Dokápl jsem pár kapek Dekang čokolády 18mg,je to určitě lepší ale jak říkáš...necháme rozhodně uležet. :clap
Obrázek
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne...
Uživatelský avatar
Max
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 549
Registrován: ned 17. čer 2012 8:53:00
Bydliště: Brněnsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cam od Joyetech

Příspěvekod jamuhc » čtv 12. črc 2012 9:24:35

Skúšal som PG+VG 6mg 10 ml fľaštička, originál balenie.
V tanku ego C to malo divnú chuť, akoby oriešky pražené na motorovom oleji.
V eGo clear echomizer 1,6 ml V2 LR to už bolo lepšie, celkom sa dalo, ale toto asi nebude moja obľúbená chuť.
510 T, ego C Twist, clear echomizer CE4 V3 CC, VIVI NOVA mini
Uživatelský avatar
jamuhc
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 23
Registrován: pát 29. čer 2012 15:25:27
Bydliště: Bratislava
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Cam od Joyetech

Příspěvekod Efendy » pát 03. srp 2012 10:10:27

Tak jsem zkusil objednat můj oblíbený e-liquid Joyetech Camel 18mg (běžně kouřím orig. 16mg), od http://www.e-papierosy-shop.pl
Už při objednání je jasné že se nejedná o originál, ale eliquid namíchaný na přání. Když jsem jednal s Joyetechem bylo mi nabídnuto jiné balení, krabičky, loga tad. ale jiný obsam nikotinu nikoliv, tak nevím je to již delší dobu a neptal jsem se na to přímo.
Tedy jiný obsah nikotinu, je pro mě již první impuls podezření že to nebude originál. Takže co přišlo, e-liquid v bílé lahvičce bez krabičky s polepem prodejce o Joyetechu nikde žádné info. Tedy na první pohled něco uplně jiného než jsem si objednal.
Jakmile potáhnete je už jasné že to orig rozhodně není, ta chuť je uplně jiná, ale ne špatná. Nodovolím si porovnávat nebo rozepisovat chuť na to prostě nemám hubu, prostě buď je dobrý nebo špatný. Rozhodně to není nic co si koupím znovu.
Nedovolím si tvrdit že se nejedná o orig. Joyetech, ale pokud očekáváte chuť kterou od této firmy znáte nekupujte (je to něco naprosto jiného), pokud chcete zkusit něco nového nevidím problém kouřit se dá a věřím že by si našel své příznivce.

Chuť-7/10
Dým -8/10
Hit - 8/10
Efendy
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 11. led 2012 18:28:39

Re: Cam od Joyetech

Příspěvekod europoint » čtv 27. zář 2012 20:31:37

CAM 10ml 11mg originální balení.
Zakoupeno na základě mnoha pozitivních ohlasů nejen zde.
Můj první VG, husté jak med, vůně liquidu srovnatelná s ostatníma Cam klonama.
Dýmivost průměrná, chuť a vůně "kouře" naprosto příšerná. HIT není!
Nic z toho, na co jsem zvyklý, přirovnat se to dá snad k nemocniční desinfekci. Zanechává navíc nechutnou pachuť v puse.
Testováno s několika hodinovým rozestupem na Vivi Nova 1,8 a 2,8 ohmů od 3,3 do 4,2V. Asi jsem musel natrefit na divnou várku, ani se mi tomu nechce věřit, že by někdo takový hnus mohl vyhledávat. Příští týden ještě otestuji na kolegovi.
chuť 1/10
dým 4/10
hit 0/10

Edit:
Vyzkoušeno na kolegovi a jeho CE4+: Žádá po mně náhradu za újmu na chuťových buňkách. Chuť a vůni přirovnal ke "kvasícímu mači" (to z čeho se dělá ovocná pálenka).
europoint
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 61
Registrován: úte 07. srp 2012 16:38:17

Re: Cam od Joyetech

Příspěvekod panKlacek » ned 25. lis 2012 0:49:42

Ahoj jelikož e kouřím na Joytech eCAB a dávám si náplně Dekang a Liqua tak jsem se rozhodl testnout Joytech Cam 16 mg 10 ml originál
- vysledek : FUUUUUUUUUUUJ zahřívá se atomizér a chuť je opravdu hnusná, lahvička letěla ihned do koše. nikdy víc, 129kč v ......
Obrázek
panKlacek
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř 06. čer 2012 10:32:49

Re: Cam od Joyetech

Příspěvekod e-Hana » ned 25. lis 2012 1:45:47

Ahoj, tak atomizér se ti bude víceméně nejspíš zahřívat s každým liquidem, záleží na mnoha okolnostech zda nějak obzvlášt moc a jak už tu bylo tisíckrát psáno, nic nevyhazuj , že to nechutná momentálně tobě, vůbec neznamená, že to nemůže chutnat někomu jinému,(nebo po dochucení nebo za půl roku klidně i tobě :chuckle ) vezmi to na nejbližší sraz a vyměn za něco jiného nebo prodej, ale příště nevyhazuj rovnou raději nic, je to vážně škoda peněz. Než se trefíš do své chutě, může to taky chvíli trvat.. :angel a ne každý camel od různých výrobců chutná stejně, to je jasné..nejčastěji se kouřil Camel spíš od Dekangu..ale ani ten nemusí chutnat každému.
A rozdíl mezi VG a PG liquidy je taky značný..takže to vše je třeba zvažovat a zkoušet a zkoušet..a hlavně si to nelít rovnou do velkých mizérů, tanků apod., ale pořídit si klasický atomizér 510 a Drip tip (pokud vlastníš i eGo nebo něco se závitem 510) a nejdříve nové příchutě na srazech nebo v prodejně, kde ta možnost je..otestovat..ochutnat a vybrat si tak co mi vlastně nejvíc chutná.Ušetří se tím mnoho zbytečných vydání..
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Cam od Joyetech

Příspěvekod panKlacek » ned 02. pro 2012 23:26:09

díky za odpověď, příště liquid nevihodím a raděj ho daruji!
Obrázek
panKlacek
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř 06. čer 2012 10:32:49

Re: Cam od Joyetech

Příspěvekod e-smoker » pon 14. led 2013 2:38:52

Chci jej take prubnout jak se lisi od desert ship DK ale prodejce ma jen VG pry vg liquidy hodne zanasi spiralku je to tak zle?

[ Post made via iPhone ] Obrázek
e-smoker
 

Re: Cam od Joyetech

Příspěvekod e-Hana » úte 15. led 2013 3:18:58

Podle mě to špinění vyjde na stejno.
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Cam od Joyetech

Příspěvekod xkox » čtv 21. bře 2013 17:53:08

Mám tu 3 lahvičky 10ml 11mg PG+VG uz se mi tu povaluji asi 4 měsíce, pokaždé nakapu a opět ji vrátim do lednicky, kdybych to měl hodnotit, tak dým skoro žádný hit vůbec žádný a chuť to má spíše po cukrové vatě, teďka jsem to začal pridávat do fruitmix od dekangu, který je tím pak sladší, ale o trošku míň kouří..
xkox
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 28. lis 2012 18:35:15
Bydliště: Liberec

Re: Cam od Joyetech

Příspěvekod Fogo » stř 08. led 2014 19:42:08

Čavko

Prečo do ľadničky ? To sa musí skladovať v chlade ?

Čítam, čítam a nikde nepíšu uschovajte v chlade .
Joyetech Desert 30ml 16mg
eVic 2600mah + BCC Mega 2,2 ohm + liquid Desert Joyetech
Uživatelský avatar
Fogo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř 08. led 2014 14:20:02
Národní vlajka:
Switzerland

Předchozí

Zpět na Joyetech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník