• Reklama
 
 

RY4 od FA

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

RY4 od FA

Příspěvekod _havran_ » pát 12. dub 2013 8:57:02

Liquid je průzračný, skoro čirý, chuť velmi dobrá, vyvážená - něco na úrovni American Tobacco od LIQUI. Jednoznačně dobrý.

Chuť - 9
Hit - 8
Dým - 8
EGO/W 1100mAh, + Clearomizér Vision T2/CC nebo CE4+ vision
EGO/T UPGRADE 1000mAH - kouřím po mnohých pokusech jen sílu 18mg/ml, případně 16mg/ml
_havran_
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: sob 02. úno 2013 19:46:25
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: RY4 od FA

Příspěvekod tiberius » pát 15. lis 2013 0:36:42

Kluci jak dlouho zraje RY4 od FA
Uživatelský avatar
tiberius
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 333
Registrován: ned 23. zář 2012 23:23:42
Bydliště: Straž pod Ralskem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: RY4 od FA

Příspěvekod gaston13 » pát 15. lis 2013 1:25:51

Já ji nechávám zrát minimálně měsíc, ale znám lidi, co ji kouří hned po namíchání.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: RY4 od FA

Příspěvekod tiberius » pát 15. lis 2013 1:36:14

gaston13
Hmm tak já budu další :big_lol: :smoke:
Uživatelský avatar
tiberius
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 333
Registrován: ned 23. zář 2012 23:23:42
Bydliště: Straž pod Ralskem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: RY4 od FA

Příspěvekod Dzouk » pát 15. lis 2013 5:06:41

Jasný základ je Virginiie + další tóny . Není potřeba nechat zrát tak dlouho ale měsíc jí sluší. Jedna z mých oblíbených. Výborná s medem nebo hruškou. Nebo i s obojím.
Jenom to co si sám namíchám,moc to neřeším takže něco mezi 9-12 mg.
Jamalalicha i paprťála,chánua,chánua,e hánua,e hánu,džalala,džalala-a,a paprťála. Patláma,patláma,patláma a…žbrluch!
Uživatelský avatar
Dzouk
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 19. led 2013 12:44:13
Bydliště: Karlovarský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: RY4 od FA

Příspěvekod SandySmokers.cz » pát 15. lis 2013 8:39:15

Jsem jeden z těch, co ji vyhulí klidně hned :)
Ano jsem ..... prostě divnej :D
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: RY4 od FA

Příspěvekod mickielli15 » čtv 24. dub 2014 23:12:29

Teď jsem ji koupil a je to lahoda. Ihned zaujala. Jak máme každej tu papulu jinou, já tam cítím... no tabáček jemný, kapičku jasmínu, kapičku karamelu a to vše ještě vykoupáno v neidentifikovatelné, příjemné a lehké vůni čehosi. A všechno to tancuje kolem toho tabáčku. Pro mě odteď jeden z horkých favoritů mezi tabákovkami. RY4 znám ještě od German Flavours a taky výtečný. U FA se mi zdá koncentrovanější. Ale chuť u obou skvělá. RY řadím prostě mezi favority. :yes
2xEgo batt. 650maH - EGo RS 14500 - Lavatube mini - Vamo V2 - 2ks Grip Sigelei Legend V2 - SMOK E-pipe II soon
iSmoka BCC mini+mega - Evod glass - Joyetech E-mode - Aspire Nautilus - Kanger Aerotank + BVC adapter - Kayfun Lite+ ToBeCo - Taifun GT-S - Kanger Subtank 2x, Eleaf GS-Air
Batt Panasonic NCR 18650B 3400 mAh, Samsung, Sanyo

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
mickielli15
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 30. led 2014 20:11:52

Re: RY4 od FA

Příspěvekod Asheran » čtv 26. lis 2015 22:23:50

Tak ,pro mě naprostá bomba.Krásně jemňoučký,můžete ho kouřit celé dny.Ale ,to že je tak jemný ,může být pro někoho i jeho mínus,protože spotřeba je tím pádem obrovská.
Asheran
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 16. lis 2015 0:32:18

Re: RY4 od FA

Příspěvekod buban76 » čtv 26. lis 2015 22:43:25

RY4 od FA jsem míchal v kuse snad 2 roky, nic jiného jsme doma nepoužívali, příjemná, nevtíravá jemná chuť, pak ji v mém oblíbeném obchodě neměli, já zkusil RY4 double od TPA a RY4 od German flavours a bylo... K FA už jsem se nevrátil
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: RY4 od FA

Příspěvekod Asheran » čtv 26. lis 2015 23:13:40

Joo?Tak, to musím vyzkoušet.:-))
Asheran
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 16. lis 2015 0:32:18

Re: RY4 od FA

Příspěvekod chris_cz » sob 28. lis 2015 1:29:17

RY4 jsem tak nějak děsně dlouho odkládal, takže když na ní přislo tak to byla rovnou vlastní míchanice, né hotovka.
FA.
Mno a musím konstatovat že je fakt paráda, velmi dobře jde i čerstvá, ale super dozrává.
Už to bafu jako jednoduchý 2složkový protipol mojí složité lesní jahody (5ti složková) 10 dní v kuse.
Na střídačku během dne, ráno častěji jahoda, odpoledne skoro jen RY4. Mám pocit že s tím jen tak nepřestanu, rozhodně je RY4 jedna z mých top 10, či spíše top 5.

edit: po pár měsících jen dodám že shodně s některými dalšími tabáky projevuje maličko větší tendenci krustovat na spirálce (čoko či káva asi budou ještě daleko horší, ale to neporovnám, tyhle příchutě nevedu). Při mojí spotřebě je potřeba už tak po 5-6 dnech vypálit spirálku, protože jakmile krusta začně, je změna chuti RY4 velice výrazná a netolerovatelná.
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49


Zpět na FlavourArt

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník