• Reklama
FastTech
 
 

Inawera Tobacco Taboo

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Inawera Tobacco Taboo

Příspěvekod _havran_ » úte 07. kvě 2013 9:02:27

Vážení, tak tohle je první příchuť, která smrdí i mě a věřte, že mi vůbec ale vůbec nechutná. Nalil jsem to do clearomizéru, dvakrát potáh - hnus nechutný, smrad. Hned jsem to zas vylil. Ale z těch 24 příchutí jen jeden nechutný, to jde.
EGO/W 1100mAh, + Clearomizér Vision T2/CC nebo CE4+ vision
EGO/T UPGRADE 1000mAH - kouřím po mnohých pokusech jen sílu 18mg/ml, případně 16mg/ml
_havran_
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: sob 02. úno 2013 19:46:25
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Inawera Tobacco Taboo

Příspěvekod Joker » úte 07. kvě 2013 9:05:19

... recenze na prichute byvaji konkretnejsi a presnejsi pokud doplnis hodnoceni v kategoriich :

Dym ...
Hit ...
Chut ...

... a to ve stupnici od 1 do 10 ...
... když se obracíme k Bohu - tak se modlíme ... když se Bůh obrátí na nás - podlehneme schizofrenii ...
Uživatelský avatar
Joker
Moderátor
Moderátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2560
Registrován: pát 21. říj 2011 16:17:43
Bydliště: Valašsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Inawera Tobacco Taboo

Příspěvekod _havran_ » úte 07. kvě 2013 11:00:36

Joker píše:... recenze na prichute byvaji konkretnejsi a presnejsi pokud doplnis hodnoceni v kategoriich :

Dym ...
Hit ...
Chut ...

... a to ve stupnici od 1 do 10 ...


Vždyť já vím, tahle nechutnost mi ale vyrazila dech.

Takže - namícháno s VPG PLUS Smoke - 18mg, 3 kaply/5ml

Chuť - 1/10
Dým a ani hit jsem nebyl schopný vypozorovati, páč jsem to hned vyhodil.
EGO/W 1100mAh, + Clearomizér Vision T2/CC nebo CE4+ vision
EGO/T UPGRADE 1000mAH - kouřím po mnohých pokusech jen sílu 18mg/ml, případně 16mg/ml
_havran_
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: sob 02. úno 2013 19:46:25
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na INAWERA

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník