• Reklama
 
 

21 Century Smoking - VG - příchuť Flue Cured Tobacco

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

21 Century Smoking - VG - příchuť Flue Cured Tobacco

Příspěvekod e-Hana » stř 20. črc 2011 20:23:10

Tento liquid nám dodal prodejce viewtopic.php?f=23&t=9 je to opět liqud VG v síle High , schází mi trochu ona intenzivní,ale jemnější chut po očouzeném páleném dřevě např.při uzení, trochu tam znát je,ale je ostřejší,než jsem byla zvyklá u E-cigu...tuhle chut jsem totiž zbožňovala..
Je to liquid spíš trochu výraznější chuti po...něčem jako cedr či něco takového jako nějaké orientální dřevo, pryskyřice ..prostě je zvláštní, ale tabáková!!


Síla High 16 mg nikotinu
Chuť - 5/10 nějaké orientální dřevo..pryskyřice..tabák.
TH - 5/10 spíš trochu škrábe,ale je dostatečný
Dým -7/10 celkem dost hutný a dostatečné množství

Pro vyznavače tabákových chutí nejspíš tedy opět jedna z těch, co můžou někomu chutnat. Pro mě dost silné tabákové !!
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: 21 Century Smoking VG -příchuť Flue Cured Tobacco

Příspěvekod Rumlik » stř 20. črc 2011 20:31:07

Mě to chutná jako nějaký tabák s nádechem uzeného dřeva. Celkem se to dá, ale ne moc dlouho, protože sem pak té vůně nějak přejedený. :D
Opět musím ředit VG, jinak mám motavku. :D

ObrázekObrázekObrázek
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: 21 Century Smoking - VG - příchuť Flue Cured Tobacco

Příspěvekod Leon » pát 27. zář 2013 19:23:30

Ano, je to zajimavy liquid, ale ta chut je nejaka divna, Nejsem na to moc zvykly. Ale je to VG, to mam rad cudi to take dobre, ale muzu ho kourit jen chvilku. :sad
Uživatelský avatar
Leon
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 06. úno 2013 18:21:25
Bydliště: Pribram
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na 21 Century Smoking

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník