• Reklama
 
 

V-GO vs V-GO Elegant

e-Cigaretka, která si jistě zaslouží vlastní subfórum.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

V-GO vs V-GO Elegant

Příspěvekod bobas » ned 06. bře 2011 13:28:32

Dobrý den,
jsem začátečník.Kouřím 20-25 cigaret denně (Camel).Nechci si kupovat e-cigaretu jen na zkoušku, ale nějakou aby můj přechod na e-kouření byl co nejpohodlnější.
Chtěl bych aby měla co nejlepší Hit + dýmavost.Váhám mezi V-GO A V-GO Elegant nebo mi poradíte něco jiného.
Za pomoc a radu předem děkuji
bobas
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 06. bře 2011 12:37:03

Reklama

FastTech

Re: V-GO vs V-GO Elegant

Příspěvekod e-Hana » ned 06. bře 2011 14:31:04

Zdravím tě bobas mezi námi, :hand :)
tak to si samozřejmě přeje každý a není jednoduché si vybrat to pravé. Tvůj odhad bych řekla, že je asi správný, ale.... musíš si ještě trochu ujasnit pojmy..VGO elegant- se už nejspíš nebude jmenovat VGO, ale eGo+ Elegant
viewtopic.php?f=57&t=589&p=25006&hilit=VGO+elegant#p25006
s drobnými změnami jak se popisuje tady
viewtopic.php?f=57&t=589&p=25010&hilit=elegant#p25010
No v podstatě to bude asi jedno, co si vybereš z těchto e-cigaret buď VGO nebo eGo , jsou to prostě všechny už dobré e-cigarety asi tak všechny na stejné úrovni -rozdíl mezi VGO a eGo je jen-jeden se dodává s cartomizerem ,druhý s atomizerem a v umístění světýlka a pak podle síly 650 nebo 900 ale i 1300 mAh baterie je u nich delší či kratší výdrž jednotlivých typů.
Čím silnější baterie tím déle ti vydrží bez dalšího nabíjení.
U nového Elegant bude světýlko sice u tlačítka, ale kolem dokola, což je nyní tedy novinka!
VGA byly dodávány s cartomizery se světýlkem vpředu, eGa s atomizéry a mají podsvícené jen tlačítko.
eGo T je s výhodným snadným plněním Tanku
projdi si Recenze na webu
eGo T http://www.e-cigaretafans.eu/eGo-T.html
eGo - http://www.e-cigaretafans.eu/Unicaat.html
a VGO zde je verze 808 D http://www.e-cigaretafans.eu/V-GO.html
ale i VGO 510 je vpodstatě úplně stejné, jen má kompatibilní závit s Joye 510 i když i 808 D se dalo s redukcí používat i na 510 součástky,takže výběr je opravdu na tobě ,jsou všechny stejně kvalitní a srovnatelné.

Poprosím tě ovšem jako každého nováčka, přečti si prosím ještě mé přivítání a projdi si tam ještě před nákupem i mé odkazy,jsou tam i videa a důkladně tu vše prostuduj, abys věděl co vlastně existuje, co e-kouření obnáší, abys měl pak jasno, co bys vlastně rád nakoupil.
Čím víc toho vstřebáš předem, :whew tím líp pro tebe. :mrk A že tu toho není málo!! :mrk
Neméně důležité je vybrat si dobře i liquid, který ti bude chutnat...
Takže pilně studuj a pokud bys přeci jen potřeboval ještě radu, klidně mi napiš i SZ.
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: V-GO vs V-GO Elegant

Příspěvekod Nextex » ned 06. bře 2011 14:36:08

Tak nějak si nejsem jistý co přesně je V-GO, ale předpokládám že je to jedna z mnoha Joy eGo.
HIT a dým záleží na atomizéru. Takže je rozdíl mezi attym na 510, attym na Optimu, cartem, tankem nebo clearem (to všechno se tam nechá našroubovat). Podstatný je z čím ten liquid odpařuješ, už tolik nezáleží na tom jakou to má baterku (i když, slabší baterka tomu nedá tolik šťávy aby to pořádně zadýmilo).

Tak a teď jak to mám já, abys měl co porovnávat.
Používám Unicaat (eGO), mám baterky 650mAh USB a 1000mAh, ještě jsem je nedokázal vybít úplně, tu 1000mAh dám večer na nabíječku a od rána do večera mi vydrží. Když jsem doma (víkend), používám USB baterku, takže u počítače pokuřuju a zároveň nabíjím (i kdybych náhodou někam šel tak na 8hodin vydržím).
Jako "odpařovadlo" používám tankomizér, primitivně se to plní, hulí to jak nezbedný kamna, hituje to dooost slušně (i silnýho kuřáka to cakucká). Většinou mi stačí dva na den (plním 0,8ml, takže na oba je to 1,6ml liquidu denně).
Liquid použím Silveru, teď jako sadu na testování, chystám se na nákup ePetra, eDunhll, eAmfora a testovací sadu Goldia. Obojí je to založené na VG, takže to hulí excelentně (když si natáhneš pořádně, vykopne ti to plíce z těla :) ).
Zkušenosti s jinými výrobky a liquidy nemám, jsem teprve začátečník (i když už e-kouřím tři měsíce).

PS: e-Hana byla rychlejší,než jsem si to tu sesmolil tak už víš víc než já :D
Nextex
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 20. led 2011 9:18:07
Bydliště: Paseky, Jižní čechy
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: V-GO vs V-GO Elegant

Příspěvekod kubice » ned 06. bře 2011 15:15:17

Jen bych to upřesnil

1) Joye eGo -> výrobce: Shenzhen Joye Technology Co., Ltd
Dodáváno většinou s atomizérem
a) eGO: baterie + konus + atty 510 (synkem jednoho zdejšího člena fora nazvaná "baseballovou pálkou pro křečka" pro svůj tvar)
b) eGO-A: baterie + atty kuželový + patrona s vatičkou
c) eGO-B: baterie + atty válcový + širší a větší patrona s vatičkou
d) eGO-T: baterie + atty kuželový s trnem + patrona (tank) bez vatičky

2) V-GO, eGO+(to je ten elegant) -> výrobce MiT (Microcig Innovation Technology)
Dodáváno většinou s cartomizérem (clearo..., gianto....). Náústek je kulatý a je to podle mne stále design "baseballové pálky pro křečka" i když tentokrát s epesním svítícím kroužkem.
Obrázek
Přešel jsem z M401 na eGO-A potom na eGo-T a naposled na eGo-C
eCF Praha
Uživatelský avatar
kubice
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 952
Registrován: pon 11. říj 2010 19:06:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Antigua & Barbuda
Nejvyšší skóra: 1

Re: V-GO vs V-GO Elegant

Příspěvekod e-Hana » ned 06. bře 2011 16:09:13

Díky za shrnutí a upřesnění.. :chuckle :) jsem se nějak rozjela.. :chuckle
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1


Zpět na Mini Vgo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník