• Reklama
 
 

Echomizér nekouří

Do nadpisu vždy uveďte model e-kuřiva, nebo název doplňku k e-kouření a stručný popis závady.Ne že tu budou dotazy tipu: pomoc prosím, múžete mi někdo poradit atd.!!!!

Moderátoři: Grif, jura-p

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod jura-p » ned 03. úno 2013 14:20:53

Lidi, já bych snad i poradil, kdybych věděl, o čem to píšete. Nejdou mi některé věci do hlavy. Popisy typu, když jsem to rozdělal, tak jsem takové to vtlačil dolů, pak jsem to dal dohromady a nějak mi to nekouří, nejsou pro lidi, kteří mají poradit, moc platné
Například nevím, co to je "Do odporového drátku s knotem jsem vsunul měděný drátek průměru 0.19mm" odporový drátek nemá žádnou dutinku, do které by šlo cokoli zasunout a nejsilnější běžně používané mají 0,20 mm a jen těžko si představuji, jak tam cokoli síly 0,19 vsunout , i kdyby tam dutinka byla, jako že není. Není z popisu poznat, je-li měděný drátek vplétán do knotu, knotem protažen, nebo spirálkou protažen jako zkratový element, nebo kolem kanthalu oplétán pro snížení odporu. Nevím také, jestli autor vylepšení zvážil mimo možností zkratů také možné působení různých sloučenín mědí na organismus a také to, zda nejde o čištění zařízení vpravdě magické, na úrovni tachyonizovaných vložek do bot.
Pište prosím vždy název zařízení o kterém píšete, jinak se tu plete vše možné, z čeho se dá kouřit dohromady. Klidně připojte i fotky toho, o čem píšete. Jak se vkládají fotky si najděte, má to svá pravidla.
Když si něco kupujete, tak si zapamatujte i název, bude se vám to hodit při dotazech.
Než se začnete ptát, pročtěte si vlákna toho, co jste si koupili a možná se už nebudete muset ptát viewforum.php?f=85. Většinou najdete vše, nač se ptáte, už popsané, prodiskutované, často i s videonávody, jak to udělat.
Například čištění je zde popsané mockrát. Například zde: viewtopic.php?f=90&t=3109
Pak čtěte také zde, ušetříte si i mnohá trápení se zařízením: viewforum.php?f=90
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod e-Hana » pon 04. úno 2013 2:59:22

Grawe píše:Zdravil, mám takový problém. Čistil jsem cartomizér Ego-w .....

Čteš vůbec název vlákna ? :think
...je tu funkce hledat- zadej si tam eGoW- najdeš diskusi eGoW ... a už mě vážně nezlobte.
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod PAVLICEK12 » úte 09. dub 2013 16:48:30

Dneska jsem si koupil první e-cigaretu,a hned jsem ji chtěl zkusit,asi 5minut jsem tahal a nic,pak se najednou rozjela na pár potahů,a pak to zase přestalo dýmit :(
Neví někdo co by tomu mohlo bejt? mám EGO CE4
PAVLICEK12
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 09. dub 2013 16:43:36

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod Veis » úte 09. dub 2013 16:50:55

Pavlicek: Od jaké firmy je zakoupena?
Veis
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 07. dub 2013 10:09:58

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod Grif » úte 09. dub 2013 16:58:42

Může to být špatný kontakt na baterce. Nebo kontakt na CE4. Jestli máš sadu vyzkoušej z jinou baterkou, či obráceně jinou CE4.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod PAVLICEK12 » úte 09. dub 2013 17:00:18

Veis> Já ji mam z číny,a přesněji odsud .
PAVLICEK12
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 09. dub 2013 16:43:36

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod Grif » úte 09. dub 2013 17:07:31

Přečti si pravidla není dovoleno dávat přímé linky do obchodů. No tak už víme proč ti to nefunguje. Nákup v číně je sázka do loterie.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod PAVLICEK12 » úte 09. dub 2013 17:10:26

Grif> Za ten link se omlouvám,jojo bylo mě to jasný že to taky nemusí jet,takže si myslíte že bude problém včem?
PAVLICEK12
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 09. dub 2013 16:43:36

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod e-Mikra » úte 09. dub 2013 17:57:19

První problém je v tom, žes to koupil od šizuňka.
No a druhej je někde v elektrice. Špatně poskládaná baterie s mizerným letováním nebo utrženým drátkem uvnitř, špatná elektronika v baterii, kontakt mezi baterií a clearomizerem, kontakt mezi spirálkou a středovým kolíkem nebo trubkou, přepálená spirálka.
Když to tu pročteš, tak najdeš řešení. Využij "hledání".
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod e-Hana » úte 09. dub 2013 18:06:56

Základní problém - nejdřív studuji, pak kupuji...abych věděl co a kde. Pokud něco ihned zlobí, okamžitě reklamovat u prodejce.. :mrk je to elektronika tak nekupuji jen tak někde, něco,
co se tomu požadovanému podle názvu podobá..beru jen e-kuřivo od známých výrobců a jejich oficiálních distributorů.
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod PAVLICEK12 » úte 09. dub 2013 18:23:17

Já jsem to koupil od rákosniku,hlavně kvůli ceně,nechce se mě dávat za tu cigaretu třeba 1000,stím rizikem že tam něco může bejt špatný jsem počítal.
Mrknu tady na to a pokusím se to nějak opravit,taky se přikláním ke špatnímu kontaktu,i nabíjet to nejde :( furt to jen svití zeleně,parkrát to trošku protukám,a rozsvití se červena,ta svití chvilinku,a pak už se do toho začne blikat zelená.
Můžu mít ješte dotaz sice už nepatří sem,ale zeptám se,co ty e-cigarety na aukru třeba za těch cca 350/2ks to je taky šmejd že?
PAVLICEK12
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 09. dub 2013 16:43:36

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod stapsoft » úte 09. dub 2013 18:27:56

PAVLICEK12 píše:Můžu mít ješte dotaz sice už nepatří sem,ale zeptám se,co ty e-cigarety na aukru třeba za těch cca 350/2ks to je taky šmejd že?

Aby tě nakonec ty "levné" věci nepřišly nakoec ještě dráž než jedna pořádná. Já koupil CE5 v trafice i s liquidem jako startovní sadu a pro začátek jsem byl spokojen. Mám ji stále a funguje, jen jsem musel vyměnit opotřebenou hlavu se spirálkou a knotem (cca 80 Kč).
stapsoft
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 183
Registrován: úte 12. úno 2013 22:45:04
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod haluzak » sob 11. říj 2014 21:55:47

Zdravím, jsem zde nový ale sem tam jsem to zde pročítal. Snad už měsíc intenzivně řeším proč nejsem schopen vyměnit knot se spirálkou tak aby to bylo ok. Už jsem zkusil všelijaké tloušťky kanthalu, otáčky, zkontroloval jsem kontakty. Jediný pokrok je ten že vím kde je chyba, ale nevím proč a jak ji vyřešit. Mám ten clearomizer s výměnitelnou šroubovací hlavou.. Celé to jde rozebrat na plastový obal kovový spodek s částí kovové trubičky na kterou se šroubuje hlava s knotem a spirálou. Problém je ten že se mi zahřívá celý ten kovový spodek místo spirálky .. Jak je to možné ? Už jsem vyčerpaný, občas se mi podaří, ani nevím jak a vše je ok.. chvíli kouřím a pak opět znova zahřívání spodku.. Absolutně to nechápu, ve fyzice a elektronice se celkem vyznám ovšem toto mi odporuje všem zákonům. Př. čím delší kanthal tím méně a pomaleji bude žhavit že ? No to ovšem u mě neplatí.. když jsem dal 3 otáčky tak to žhavilo pomalu, když jsem jich dal 5 tak zas moc rychle ! Proč se mi nezahřívá spirálka jako od novoty ?? Proč se zahřívá ten spodek ? Vyčistil jsem kontakty na závitech kyselinou solnou.. nic.. občas pomůže když potahuji a všelijak vychyluji echomizer utahuji, občas se stane že to začne kouřit správně.. Chcu mít ale pod kontrolou, jistotu chci se spolehnout sáhnout zmáčknout a tahat bez toho aniž bych musel půlhodiny haprovat sevším možným. ¨Když nebudete znát odpověď, tak vám budu velice vděčný za radu a tip na opravdu spolehlivý echo, clearo nebo jakýkoli mizer, kde bezproblému vyměním spirálu s knotem. Všecko si to motám.. Nevím zjakého důvodu se to nazývá mizerem když je to obyčejný tepelný opařovač, atomizery pokud vím jsou ve zvhlčovačkách a fungují tak že kmitem přeměňují vodu na páru... To ovšem nemá s ecigaretama nic společného.. to jen tak mimo.. Jak jsem poprvé rozebral echomizer tak sem byl velmi překvapen.. očekával jsem keramický disk, složité mechanizmy a vono tam na mě koukal knot obmotaný topným drátem.. každopádně je to genialní nápad a vynálezce by měl dostat nobelovu cenu.
haluzak
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 26. dub 2013 21:37:11

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod dlouhejbil » sob 11. říj 2014 22:17:47

Pokud chceš konkrétní radu, tak musíš napsat /vyfotit/jaké konkrétní zařízení máš. Ale každopádně ti to jde do zkratu.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod pospisilecek » ned 12. říj 2014 8:47:43

Kdyz zastrihavas kanthal u izolace a pinu, nenechavas tam moc dlouhy konec? Ani jeden konec se nesmi dotykat zakladny atiku nebo baterie.

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Řešení technických problémů a závad

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků