• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Echomizér nekouří

Do nadpisu vždy uveďte model e-kuřiva, nebo název doplňku k e-kouření a stručný popis závady.Ne že tu budou dotazy tipu: pomoc prosím, múžete mi někdo poradit atd.!!!!

Moderátoři: Grif, jura-p

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod dobrman » ned 12. říj 2014 9:50:57

tohle je fakt tahle na blind těžko radit, může se ti dotýkat spirálka kostry, může to být jak píše Pospíšileček, můžebýt i poškozená ta izolace středovýho kontaktu a pod...

Napiš odkud jsi, třeba by někdo byl poblíž, a kouknul na to...
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod dlouhejbil » ned 12. říj 2014 11:57:57

Podle toho, co psal, to vypadá na Vivinu, nebo nějaké C a píše o tom, že když s tím pootočí, tak to někdy funguje a někdy ne. Jde to do zkratu a možnosti jsi vyjmenoval. Doporučím tohle vlákno. viewtopic.php?f=90&t=3109
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod Casiopea » úte 06. led 2015 13:48:59

zdravím, rozhodla jsem dnes koupit cosi lepšího než je echo od Visione a tak jsem vzala Anyvape S Davide Glassomizer BCC 3.0 ml a Anyvape Davide S Mini Glassomizer BCC 1.6 ml, ten mini šlape v pohodě, ale ten větší nene v kravičce jsou těsnění, ženská mí teda tvrdila že to jedno ještě má přijít do spodní části objímky pyrexového skla ale když ho tam dám nejsem tu potvoru schopná sešroubovat prostě se to točí a točí a nic závit to nechytne když to oddělám tak v pohodě ale zase mi nečudí jen jak bych ze středovky tahala nějaké cákance liquidu už se s tím tady patlám hodinu a nic :-) liqoudi jsem lila do dírek po obvodu nikoliv do středové tak mě jedině napadá že by tam nějak proteklo pokud tam to těsnění má být a není a když mi to nejde sešroubovat tak co včil že ? :-) jinak ne menší se mi hodně zamlouvá narozdíl od Visionky čudí naprosto fajnově a chuť je výborná, tak kdyby měl někdo nápad nebo jestli na to jít raději chlapskou hrubou silou až mužskej bude doma, jenže on je netechnickej typ tak mám obavu že to poletí do 5ti minut z okna :-)
Casiopea
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 29. pro 2014 7:44:26

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod JX3P » úte 06. led 2015 14:14:13

Tak to budeš asi muset odnést do krámu z5 a pro příště si to vyzkoušet hned na místě. Těsnění tam být rozhodně má. Anyvape David je už taky fosilie navíc nehezká. Když už BCC tak Kangertech Protank II original a dva packy hlaviček.
Není Griper tvůj kámoš? Ten taky nedělá věty. ))
Obrázek

P = U²/ R
Uživatelský avatar
JX3P
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2080
Registrován: čtv 07. čer 2012 1:46:59
Bydliště: Louny

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod MartinFrei » úte 06. led 2015 14:20:19

s Mini Davide BCC jsem taky začínal a pohodička :yes ještě ho mám v záloze. Ten 3ml je pouze jeho zvětšenina (žhavicí hlavy jsou stejné), takže jak máš sestavenej ten mini, tak stejně to má i ten 3ml. Ale bacha, dělá se i provedení BDC (dual coil) a to má jiné žhavicí hlavy. Podle toho co píšeš, tak ti stopro protéká liquid do nasávání, nedoléhá ti středová trubička co vede nahoru k puse na tu plastovou čepičku, co je nahoře na žhavicí hlavě.
Tady je obrázek té základny s našroubovanou žhavící hlavou. Označil jsem Ti, kde má být těsnění :hi
[url]Obrázek[/url]
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Echomizér nekouří

Příspěvekod Casiopea » úte 06. led 2015 14:36:11

tohle je v poho já musím letět pryč budu až zítra když tak jestli to ráno nedám do kupy tak to fotnu mobilem toho kusu co jsi dal tu fotku se to těsnění netýká je to takové to velké těsnění a mělo by podle ní přijít pod spodní část toho pyrexu jako by do kovové objímky co se pyrex nasouvá ale ne u náustku tam je ale dospodu směrem k barerii jenže právě jak to tam dám tak to nejde pak sešroubovat neva ten mini jede na pohodu takže nehrotím ráno zkusím a jak nepůjde hodím fotku třeba budeš mít nějaký nápad :-) díky :-)


edit: pro JX3P, já vím že to není žádná novinka, ale víš jak zatím nemám grip protože začínám a tanky by asi ty Visionky na 1100 moc neutáhly už teď maj problém když na ni žhavím 2,5 nebo 2,4 takže tak rumlík už mi dal tip na Vamo tak pak si koupíš lepčejší tank a tohle si nechám na bylinky :D a věty ? jako jak věty ? velká začáteční a tečky a tak na co ? zbytečná zdržovačka :-)
Casiopea
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 29. pro 2014 7:44:26

Předchozí

Zpět na Řešení technických problémů a závad

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků