• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Nabíječky-problémy-závady

Do nadpisu vždy uveďte model e-kuřiva, nebo název doplňku k e-kouření a stručný popis závady.Ne že tu budou dotazy tipu: pomoc prosím, múžete mi někdo poradit atd.!!!!

Moderátoři: Grif, jura-p

Re: Nabíječky-problémy-závady

Příspěvekod JX3P » ned 02. lis 2014 2:19:07

špatná šarže, kup to jinde..silnější adaptér nevadí, proud dává a nabíjení ukončí nabíječka, max. do 3-4h má být dobito
https://www.fasttech.com/p/1270407
https://www.fasttech.com/p/1290801
Obrázek

P = U²/ R
Uživatelský avatar
JX3P
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2080
Registrován: čtv 07. čer 2012 1:46:59
Bydliště: Louny

Reklama

Re: Nabíječky-problémy-závady

Příspěvekod Pup3086 » ned 02. lis 2014 3:59:16

Adelante píše:...btw: elektronika v nabíječce je kromě signalizace proč? Myslel, jsem, že si to všechno řídí baterie. Už jsem měl nutkání to dát na přímo bez tišťáku, ale dal jsem si pohlavek a probral se :D

Jestli chceš zažít nějaký pyrotechnický efekty, tak to zapoj napřímo - lithium umí bejt velmi efektní. Pokud nechceš vyhořet, tak to radši nedělej.

Problém bude v kvalitě, moje první eGO nabíječka taky nefungovala - svítila jako že nabíjí, baterka taky ukazovala že nabíjí, ale nenabilo to ani prd ani za půl dne. Za ty prachy co stojí jsem se ji ani nenamáhal posílat zpět do e-shopu, hodil do koše a koupil jinou v krámě. Naštěstí jsem měl aspoň jednu baterku s USB konektorem, kupovat to dneska, tak bych bral baterku jen s USB, je to mnohem praktičtější - potřebuješ jen USB kabel a adaptér na 220V, případně USB port v počítači, a můžeš zároveň nabíjet i hulit.
Obrázek
Pup3086
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 36
Registrován: ned 03. srp 2014 23:19:01

Re: Nabíječky-problémy-závady

Příspěvekod Adelante » ned 02. lis 2014 14:50:50

díky, tak mám to normálně z obchodu a bez problému mění kus za kus. Kdybych to měl pořád někam posílat, tak to taky zahodim :) Baterie s usb by byla fajn, ale zrovna jsem si koupil další klasickou, tak budu muset nějak pořešit tu nabíječku a nejspíš to koupit jinde. Mám dojem, že mi s úsměvem dá novou a za týden se s ní uvidim zase :) Spíš bych se ale podíval po cz e-shopech (nebo už konečně objevil další kamenný obchod). Ten fasttech nevim, ještě jsem neměl tu čest něco objednávat ze zahraničí.

přímo bez tišťáku byl takovej výkřik do tmy :rofl
Uživatelský avatar
Adelante
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 12. říj 2014 1:35:41
Bydliště: stř. Čechy, Příbramsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nabíječky-problémy-závady

Příspěvekod dlouhejbil » ned 02. lis 2014 15:06:03

Je mladá a hezká? To by bylo taky vysvětlení. Chce tě prostě vídat..... Tak ti nic nedojde chlape. O paragon ji tím pádem nejde.... :rofl
Nevrací ti pokaždé tu bývalou, tebou vrácenou??? :rofl
Tak vážně...Roman ti psal o chybné serii. Pokud má obchodník celou várku vadných /seriově vyrobených/ kusů, tak prostě budeš tak dlouho chodit, dokud je nedoprodá. Kdysi byl kumšt takhle nakoupit C4, C4+ a pod. Kup si ji jinde /pokud tam ovšem nechceš chodit dál/ a je jedno kde. Je za pár kaček. FT se nemusíš bát - jen je delší dodací doba....Nebo přejdi na grip.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nabíječky-problémy-závady

Příspěvekod Adelante » ned 02. lis 2014 15:34:34

člověče, narazil jsi na druhou stránku věci :clap Je pěkná a poměrně přítulná :D až jsem si řikal, že jí zkusim někam vytáhnout :D
Každopádně jim nehodlám testovat celej jejich zázračnej pytel s nabíječkami :) Psal už mi pospi, že bude dělat objednávku, tak ať se s nim u ft svezu. No dám jim poslední šanci a pokud to opět nedopadne, tak zkusim ft a vezmu to tam z gruntu :)

o slečnu tím nepřijdu, chodim si k ní pro liquidy :blush
Uživatelský avatar
Adelante
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 12. říj 2014 1:35:41
Bydliště: stř. Čechy, Příbramsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nabíječky-problémy-závady

Příspěvekod dlouhejbil » ned 02. lis 2014 15:59:47

Dej vědět, jak to dopadlo viewtopic.php?f=69&t=2546 :rofl
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nabíječky-problémy-závady

Příspěvekod camelka » čtv 06. lis 2014 22:40:02

Honza T. píše:Zdravím a chtěl bych se podělit o svou zkušenost nebo spíš problém který mám s eGo nabíječkami.
Mám tři eGo nabíječky a tři síťové adaptéry. Všechny fungují, ale zaráží mě velmi rozdílná doba nabíjení. V jedné nabíječce se baterie nabije už za necelé 3 hodiny a stejná baterie se po jejím následném vybití nabíjí v jiné nabíječce i 12 hodin. Honza

Mám podobný problém, nová eGo baterka 1100 mAh, první nabíjení ocáskem 420 mA trvalo asi 3 hodiny než dioda svítila zeleně. Odpařoval jsem na ní celý den. Když zablikala, že je vybitá, večer jsem jí dal nabíjet, ani po 18 hodinách nesvítila zeleně. Nevydržel jsem, odpojil a už moc nevydržela, čili nebyla asi plně nabitá. USB ocásek jsem koupil dnes nový. Teď už se na něm nabíjí zase asi 5 hodin a nic. Druhá baterka je sice starší, ale dávno nabitá a zapínal jsem je ve stejnou dobu.
Obrázek
Aegis Geek vape, HCIGAR Warwolf, Sigelei Minibook TC, Pico Squeeze 2, eVic VTC Mini, Pico TC 75W, Pico Mega, Cuboid Mini, Smoant mini, Wismec Presa 75W TC, Kayfun V5, Skyline, Dwarv, Berserker V2 MTL RDA... Míchám všechno možné.
Uživatelský avatar
camelka
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 203
Registrován: ned 19. říj 2014 17:07:56
Bydliště: Planeta Země

Re: Nabíječky-problémy-závady

Příspěvekod Honza T. » čtv 06. lis 2014 23:09:37

Už je to dávno, co jsem měl tento problém, ale pořád platí to co říká Harmy: " Bez měřáka není e-kuřáka " :yes
Něco jsem vyhodil, něco dokoupil a mám všechny nabíječky takové, že i UT 2600 je nabité za nějakých 5 až 6 hod. :clap
Obrázek
Uživatelský avatar
Honza T.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 18. dub 2012 10:41:51
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nabíječky-problémy-závady

Příspěvekod camelka » pát 07. lis 2014 13:26:19

Dík :) mně se právě nechce bastlit udělátko na měření nabíjecího proudu. Asi se budu muset přemoct... Měřit mám čím, o to nejde. Starý dobrý PU 510 to jistí :D
Obrázek
Aegis Geek vape, HCIGAR Warwolf, Sigelei Minibook TC, Pico Squeeze 2, eVic VTC Mini, Pico TC 75W, Pico Mega, Cuboid Mini, Smoant mini, Wismec Presa 75W TC, Kayfun V5, Skyline, Dwarv, Berserker V2 MTL RDA... Míchám všechno možné.
Uživatelský avatar
camelka
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 203
Registrován: ned 19. říj 2014 17:07:56
Bydliště: Planeta Země

Re: Nabíječky-problémy-závady

Příspěvekod JX3P » pát 07. lis 2014 13:53:03

Měřák co je v blistru u kasy v každým OBI stojí míň než clearomizer u místního krámkaře...
Obrázek

P = U²/ R
Uživatelský avatar
JX3P
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2080
Registrován: čtv 07. čer 2012 1:46:59
Bydliště: Louny

Re: Nabíječky-problémy-závady

Příspěvekod Adienka » stř 05. srp 2015 11:17:54

Zdravím Vás,
jsem tu nový a nemohu vytvořit téma tak jsem zvolil toto.

Koupil jsem si nabíječku Nitecore i2. Problém je, že při zapojení do sítě na prázdno píská v jednom kuse. Při vložení baterie po chvíli přestane pískat a jenom pípá. Při každém pípnutí klesne nabíjecí proud. Připadá mi, že kvůli tomu trvá nabíjení zbytečně dlouho. Mám baterii 18650 2100 mAh a z 3.7V čekám třeba i 4 hodiny. Natočil jsem mobilem video, nic moc ale vše podstatné by mělo být vidět a slyšet. Pípání a pokles proudu.

https://www.youtube.com/watch?v=6YkONU_1UQA&feature=youtu.be

Je to důvod k reklamaci ? O nabíječkách nevím mnoho, ale nemyslím si, že by měl být výstup takhle zvlněný....Mám to reklamovat?
Naposledy upravil Adienka dne stř 05. srp 2015 14:59:55, celkově upraveno 2
Adienka
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned 05. črc 2015 22:59:43

Re: Nabíječky-problémy-závady

Příspěvekod Grif » stř 05. srp 2015 11:32:48

Já osobně bych reklamoval. Viděl bych to jako důvod k reklamaci. Je otázka jak se k tomu postaví prodejce.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nabíječky-problémy-závady

Příspěvekod pospisilecek » stř 05. srp 2015 11:41:11

Ja ji mel asi pred rokem, ale nikdy mi v ni nic nepipalo.
Ja bych se na to prodejce, pri nejmensim, urcite zeptal.

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nabíječky-problémy-závady

Příspěvekod Grif » stř 05. srp 2015 11:44:28

Mám Nitecore i4 a žádné zvuky nevydává. Jen jeden slot má občas problém z kontaktem. Jinak pohodová nabíječka.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nabíječky-problémy-závady

Příspěvekod Harmy » stř 05. srp 2015 17:41:58

Mladýmu jsem na FT koupil Nitecore i2 a taky píská. Ta délka nabíjení je podle mne normální. V té pauze podle mne nabíječka měří napětí článku. Když dáš nabít dvě baterky najednou, tak jak dlouho se nabíjej?
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Řešení technických problémů a závad

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků