• Reklama
 
 

Volný atík na gripu

Do nadpisu vždy uveďte model e-kuřiva, nebo název doplňku k e-kouření a stručný popis závady.Ne že tu budou dotazy tipu: pomoc prosím, múžete mi někdo poradit atd.!!!!

Moderátoři: Grif, jura-p

Volný atík na gripu

Příspěvekod ivanivanivan » pon 24. čer 2013 23:06:26

Začala se mi kývat Vivina na Zmaxu a už jsem nemohl víc utahovat. Do otvoru kolem 510kového závitu jsem vložil krytku ego závitu, ale nepomohlo to. Tak jsem pod krytku dal ještě tenký molitanový kroužek a hurá. Tím, že se ten molitan dá zmáčknout, tvoří protitlak na atík a krásně drží.Tlouška cca 2-3mm. Dají se i nastříhat kousíčky molitanu. Protože se to tu už párkrát řešilo, mohlo by to pomoct. Pro gripy, které nemají ego závit, ale mají otvor pro ego příslušenství.
Vamo VV/VW, Squape Reloaded klon, Aspire Nautilus

Je tězké aspirovat na hlupáka, když konkurence je tak tvrdá :D
ivanivanivan
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 14. kvě 2012 22:54:22
Bydliště: Jablonec n. N.
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Volný atík na gripu

Příspěvekod gaston13 » úte 25. čer 2013 0:13:28

Molitan jsem taky zkoušel, ale poměrně brzy ztratí elasticitu, lepší je kůže.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volný atík na gripu

Příspěvekod Jika1134 » úte 25. čer 2013 12:02:46

Já používám měkké silikonove kroužky, funguje to. Hezký den

[ Post made via Android ] Obrázek
Jika1134
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 20. dub 2013 11:48:28

Re: Volný atík na gripu

Příspěvekod Propan Butan » pát 28. čer 2013 21:01:01

Já používám vějířové podložky. Vějířové proto, aby nebránily sání vzduchu. Pokud je moc silná stačí ji položit na smirkové plátno a lehce zbrousit.
Subtank Mini+Smok M65,SUBOX

Obrázek
Uživatelský avatar
Propan Butan
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 167
Registrován: ned 16. zář 2012 0:25:52
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volný atík na gripu

Příspěvekod gegoo » ned 15. úno 2015 1:27:27

zdravim chcel by som sa opytat mam taky zaujmavy problem , mam grip lava tube pri nastrubovani kangertechu mov mi tam blbne odpor spiralky ked dotiahnem mierne je tak ako ma byt napriklad 1,5 ohmu , ale cartomizer sa kyve , ked dotiahnem tak aby sa nekyval tak mi ukazuje odpor 0 cize musim mierne odrubovat , proste sa chcem spytat ako vyriesit to ze ked dotiahnem poriadne cartomizer aby mal normalny odpor a nebol v skrate
Obrázek
gegoo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 05. bře 2013 0:13:35

Re: Volný atík na gripu

Příspěvekod buban76 » ned 15. úno 2015 2:36:28

Nemáš vymačkané těsnění středového kontaktu? Tím, jak dotáhneš atomizér, se zatlačí a dojde ke zkratu. Těsnění se dá vyměnit a je po problému.
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volný atík na gripu

Příspěvekod gegoo » ned 15. úno 2015 4:57:25

no neviem je to uplne novy atomizer ktory som prave nasruboval pretoze ten predosly robil to iste
Obrázek
gegoo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 05. bře 2013 0:13:35

Re: Volný atík na gripu

Příspěvekod tompca » ned 15. úno 2015 6:29:53

Bavíme se o těsnění v hlavě lavatube ne v atomizeru.
Uživatelský avatar
tompca
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 264
Registrován: pát 01. čer 2012 14:16:07
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volný atík na gripu

Příspěvekod OldKalien » ned 15. úno 2015 8:27:02

V atíku můžeš mít plus kontakt utopený do závitu,(nebo témeř zároveň) a to samé se stane s kontaktem v gripu a potom se potkají závity místo kontaktů. Oba kontakty, jak v atíku, tak v gripu, musí mít přesah a NEUTAHOVAT NA KREV. Když je toto v pořádku, budem řešit co dál. Každý druhý má tendenci šroubovat to do sebe, aby nebyla mezi atíkem a gripem fuka. Ono to vypadá hezky, ale pokaždé to bez úprav nelze. Foto by dost pomohlo.
Uživatelský avatar
OldKalien
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1265
Registrován: pon 26. led 2015 8:48:40
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volný atík na gripu

Příspěvekod Profivapers » ned 15. úno 2015 9:02:32

Me tohle delalo kdyz jsem mel prorvanou gumovou izolaci u stredovyho kontaktu u Lavatube Chrome. Pri povolenem Clearomizeru s 510 zavitem to nedelalo, ale Clear se vaklal jak prase protože zavit v te me Lavatube je do konusu a jeste nic moc presnej. Byla nutna vymena gumove izolace u stredoveho kontaktu v Lavatube.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volný atík na gripu

Příspěvekod gegoo » ned 15. úno 2015 22:24:34

no robi mi to len na kangertechu , c4 to nerobi , cize problem je zrejme v atomizeroch od kangertechu , prikladam fotky , na gripe je este redukcia nakolko lavatube samotna nema ego , cervenou izolackou to mam olepene preto lebo sa mi potia ruky ked to drzim , na fotkach vidno aj tu medzeru , ak to nasrubujem naplno medzera sice zmyzne ale potom je to zase v skrate :) ta co uz narobim , a este ked vas tu mam robi to aj vam ze stlacim tlacitko fajcenia a nic , proste klikne ale nepusta prud do atika , musim tak pritlacit ze mam az otlaky na prste je to dost naprd bo uz ma zacina palec boliet ,

moj odhad je ten ze pri poriadnom dotiahnuti ten atomizer a na nom to tesnenie sa splosti natolko ze pritlaci ten spodny kontakt atomizeru niekde dnu do neho a tam oprie drotik o minusovy kontakt a je skrat
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek
gegoo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 05. bře 2013 0:13:35

Re: Volný atík na gripu

Příspěvekod Darth Vaper » ned 15. úno 2015 22:47:11

tyhle redukce 510/ego mají štelovatylný piny. Vem dva malé šroubováčky proti sobě a sešroubujto, tím vyřešíš tu mezeru. Ale nejspíš máš u lavatubky už poškozený těsnění centrpinu, tak by to chtělo vyměnit. A nejspíš už máš v háji i mikrospínač na žhavení. Prubni někoho, kdo servisuje tyhle hračky
Šplejchadla a kapáky, ty já mám nejvíc radši :cool
Obrázek
Uživatelský avatar
Darth Vaper
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 591
Registrován: pon 07. led 2013 8:47:41
Bydliště: Hanácké Athény
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volný atík na gripu

Příspěvekod gegoo » pon 16. úno 2015 3:13:04

traverza píše:tyhle redukce 510/ego mají štelovatylný piny

dakujem velmi pekne toto vyriesilo vsetky problemy s tym premenlivym odporom po zasrubovani toho stredoveho kontaktu v tej redukcii dovnutra atik uz nedotiahnem tak nasupy ako pred tym ked stracal odpor teraz sa zrejme dotyka tak akurat ale zaroven tam uz nieje medzera a nekyve sa , taha vyborne , uz len vyriesit ten mikrospinac , asi to dam na reklamaciu len mi treba inu tubu na 18650 baterky zatial :) , teraz som sa s tym hral a prisiel som na to ze ked to najprv rozklikam tak to potom nejaku pol hodinu ide aj bez extremneho tlacenia , tesnenie na lavatube je podla mna celkom ok :) kontakt precnieva
Obrázek
gegoo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 05. bře 2013 0:13:35

Re: Volný atík na gripu

Příspěvekod Darth Vaper » pon 16. úno 2015 9:48:47

no tak aspoň něco se vyřešilo :) Někdy na ty mikrospínače pomůže vyfoukání vzduchem. (komresorem nebo se prodávají spreye) Ale pokud to máš v záruce, tak bych reklamoval. Grip, pokud chceš zůstat u el. Tak asi nějaký Vamo.
Šplejchadla a kapáky, ty já mám nejvíc radši :cool
Obrázek
Uživatelský avatar
Darth Vaper
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 591
Registrován: pon 07. led 2013 8:47:41
Bydliště: Hanácké Athény
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Řešení technických problémů a závad

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků