• Reklama
FastTech
 
 

Eleaf iJust ONE - preteká a prská

Do nadpisu vždy uveďte model e-kuřiva, nebo název doplňku k e-kouření a stručný popis závady.Ne že tu budou dotazy tipu: pomoc prosím, múžete mi někdo poradit atd.!!!!

Moderátoři: Grif, jura-p

Eleaf iJust ONE - preteká a prská

Příspěvekod Tono11 » sob 27. kvě 2017 11:00:27

Dobrý deň, potrebujem poradiť. Po troch rokoch sa znovu vraciam k vapovaniu, kúpil som si Eleaf iJust One s tým že budem používať hlavu GS Air Pure Cotton 0,75 ohm na pohodový vaping. K tomu náplne Joyetech Water Melon a Good Luck. Najprv som ju naplnil podľa videa na YouTube, najprv som vytiahol hlavu z adaptéra, dal som pár kvapiek dnu, nechal nasiaknuť, dal som ju do adaptéra a zatiahol som, sklo bolo nasadené. Naplnil som Water Melon, len trochu, asi 2 mm na výšku nádobky a počkal som 15 minút. Po 15-tich minútach liquid nebol v nádržke, ale vytiekol cez tie spodné nasávacie otvory na tele batérie. E-cigaretu som rozobral, sklo som zatiaľ dolu nedával a ten istý postup som zopakoval na tej hlave s odporom 0,3 ohmu, výsledok bol ten istý, liquid vytiekol. Znovu som to rozobral, tentokrát som dal dolu aj sklo, vyčistil a nasadil som znovu hlavu 0,75 ohmu s adaptérom. Poriadne som ju dotiahol, bez toho skla to išlo oveľa lepšie, naplnil liquid znovu asi dva mm na výšku nádobky a skúsil som poťahovať. Išlo to parádne, chutilo mi to, ale asi po dvoch hodinách som chcel doplniť liquid. Odtiahol som vrch s náustkom, dolial asi do polovice nádobky, potiahol som a hneď mi prsklo do úst poriadnu dávku liquidu. Vymenil som náustok za dlhší, prskalo menej, ale prskalo a po pár minútach liquid znovu vytekal cez tie nasávacie otvory na batérii.

Budem vďačný za každú radu, mám aj Ego Aio, ale tá sa po pár potiahnutiach prehrieva a ani zďaleka mi vapovanie nechutí tak ako z iJust ONE, len keby fungovala.
Joye V-GO 510 CARTOMIZER
Obrázek
Uživatelský avatar
Tono11
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 23
Registrován: pát 24. čer 2011 22:12:12

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Zpět na Řešení technických problémů a závad

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků