• Reklama
FastTech
 
 

Výroba e-dýmek, pokusy, rady a nápady

Toto téma je hlavně pro technicky zdatné jedince, kteří se nebojí trochu laborovat.Vše co budete provádět na základě obsahu toho tématu, děláte na vlastní nebezpečí.

Moderátoři: Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pamatujte že:

Prodávat na tomto fóru je možné pouze v tržnici a musíte mít min. 10 smysluplných přípěvků ve fóru.(tzn. ne vtipy atd). Pokud bude někdo prodávat kdekoliv jinde ve fóru, bude jeho příspěvek odstraněn, bez varování ,buďto Moderátory nebo Adminem. Veškerá debata na téma obchodování(nákup nebo prodej od zdejších šikulů), patří pouze do SZ a ne do vláken(bude opět bez varování mazána). Ve vláknech probírejte pouze technické záležitosti kolem výrobků!
(Cokoliv z tržnice nepatří do podpisu.)

Při opakovaném porušování těchto pravidel bude udělěna antihodnost a může následovat ban.

Re: Výroba e-dýmek a e-fajfek

Příspěvekod egoista » úte 27. zář 2011 19:14:25

Grife... úžasné, úžasné, díky vrátil jsi mne do krásných dětských snů. A nakonec.. věřím, že bys to stvořil a bylo to funkční. Ale nejkrásnější je to vymýšlení. Jednička s hvězdičkou.

Jenom dodám.. už abys začal pomýšlet na nějaké moderněji pojaté ovládání šoupěte :D :D :D
egoista
 

Reklama

Re: Výroba e-dýmek a e-fajfek

Příspěvekod martin » úte 27. zář 2011 20:50:36

docela mi to připomělo vysvětlení funkčnosti e cigarety od Zbyňka které tady zaznělo před půl rokem, to byl taky dobrý masakr :D
Cituji :

Příspěvek od Zbyněk » čtv 17. bře 2011 22:45:13
ale s gripem můžeme nezasvěcené tahat za nos.....stačí tvrdit, že to je nemodernější technický vynález, kde minaturní baterie pohání tři vysokootáčková miniaturní čerpadla e-liquid do výkonné komory, kde se v jednom bode pomocí trysek e-liquid ohřeje na požadovanou teploto a pomocí učinné piskovéfiltrace (frakce několik mikrometrů) a další filtrace přes nanotextilii čistí vytvořená pára na naprosto neškodnou složku. A v koncové časti, je vysokonapěťový ionizátor, který vytváří zdraví prospěšné ionty, které pak člověk vdechuje a ozdravuje celý organismus.
Uživatelský avatar
martin
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 349
Registrován: čtv 03. úno 2011 22:47:42
Bydliště: Hranice (morava)

Re: Výroba e-dýmek a e-fajfek

Příspěvekod Grif » úte 27. zář 2011 21:27:41

Hele ta dýmka je jen ideový návrh,funkční bych sem ani nedal.Bůh ví jestli se tu nepotulujou soudruzi z čajny.A na vánoce by třeba mikrocig nabízel bezbateriovej grip na uhlí. :mrk
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Výroba e-dýmek a e-fajfek

Příspěvekod egoista » úte 27. zář 2011 21:59:57

Ne, ne Grife, realizuj, realizuj, jenom to ovládání šoupěte, tomu dej moderní háv. Funkční sem rozhodně nedávej. Stačí, že čajnameni mimo toho, že od nás obšlehli papír, kompas. střelnej prach, ecigáro a propisku, který sme potom museli říkat čína, by si mohli přivlastnit ještě parní dýmku, papiňák i tu vytápěnou destičku. Nakonec bychom mohli blbě dopadnout, kdyby si nechali patentovat burčák.
egoista
 

Re: Výroba e-dýmek a e-fajfek

Příspěvekod martin » úte 27. zář 2011 22:56:46

burčak z čajny nestraš, už tak to pančuje kdo muže
grife postav ten návrh na současném technickém vybavení a bude to dobrý
Uživatelský avatar
martin
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 349
Registrován: čtv 03. úno 2011 22:47:42
Bydliště: Hranice (morava)

Re: Výroba e-dýmek a e-fajfek

Příspěvekod e-Hana » stř 28. zář 2011 3:02:49

:D :hand Grife ,tak TO JE TEDY super nápad :clap ..opravdu jak z Verneovky, jen prosím jednu fotečku hotového kousku do SZ, :D
jinak si budu případně připadat ochuzena o skvělý vynález..slibuji TU VEŘEJNĚ , že FOTO IHNED PO SHLÉDNUTÍ VYMAŽU... :wait :rofl
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Výroba e-dýmek a e-fajfek

Příspěvekod egoista » čtv 29. zář 2011 23:20:29

Tady byly další exempláře pro úpravu na e-dýmku..
Naposledy upravil egoista dne ned 09. zář 2012 19:47:15, celkově upraveno 1
egoista
 

Re: Výroba e-dýmek a e-fajfek

Příspěvekod e-Hana » pát 30. zář 2011 0:23:21

:D nádhera.. :hand tedy ty ses do toho dal..jestli tohle všechno překutáš na e-dýmky, tak klobouk dolů! :clap
Ale jak to vidím, věřím, že předěláš klidně i sporák na e-kouření!! :rofl :rofl :rofl
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Výroba e-dýmek a e-fajfek

Příspěvekod egoista » pát 30. zář 2011 12:36:21

Ještě nedal, ještě to tak pořád sonduji co a jak, abych dvakrát neřezal a jen jednou neměřil. To by mi těch dýmek bylo líto. Jsou to originály od dýmkaře, žádná strojovka. Tak musím zlehounka hodnotit, třídit, zvažovat. E-kouřit co mám, takže žádný kvalt :-)
egoista
 

Re: Výroba e-dýmek a e-fajfek

Příspěvekod egoista » pát 30. zář 2011 13:47:52

e-Hana :Ale jak to vidím, věřím, že předěláš klidně i sporák na e-kouření!!

Samota člověka naučí :-)
egoista
 

Re: Výroba e-dýmek a e-fajfek

Příspěvekod JelenCB » pát 30. zář 2011 23:46:55

No vida, ani jsem si nevšiml, že se rozjelo další vlákno s fajfkou. Jen tak dál. Cim víc nás bude tím líp to bude čadit. :-)

Jednu zapeklitost řeším tady http://e-cigaretafans.eu/forum/viewtopic.php?f=19&t=1337
Resp.teď jsem mírně pohořel s nedokonalostí první varianty spalování a pracuji na druhé s clearem.

Od července 2011 ani jedno pyro, předtím 60denně 19let - prostě už mi to smrdí =)

Obrázek
JelenCB
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 96
Registrován: čtv 14. črc 2011 10:33:16
Bydliště: České Budvarovice

Re: Výroba e-dýmek a e-fajfek

Příspěvekod egoista » pon 03. říj 2011 12:16:23

Zdar Jelene.. dnes mi dorazily akumulátory a nabíječka. Vzal jsem AW ICR123 s kompletní ochranou. Jsou sice "jen" 750mAh, ale ty hutnější R18350 jsem v Česku s PCB nesehnal. Rozměry to do komínu vyhovuje (+-16/34) a po straně zbude plac i na spínač. V té pokusné dám spínač ještě do troubele, ale v další přijde jinam, tak abych nemusel s prstama dělat krkolomná salta. Možná, že vyzkouším spínač takový nějaký, jaký je na Silver Bullet. To by mohlo posunout krásu klasické dýmky do krásy e-dýmky :-) Uvidíme. Zatím pokračuji langsam.
P.S. Včera jsem zkusmo letoval, utrhal jsem drátky na eGo-W a tak jsem opravoval. Jde to, jenom chybí jedna ruka navíc a musím sehnat silnější lupu :-) No a mezitím se mi ta spálenina na prsteníku vyhojí :D
egoista
 

Re: Výroba e-dýmek a e-fajfek

Příspěvekod JelenCB » pon 03. říj 2011 14:09:05

čéče mám na to doma takového malého pomocníka - už netuším kde jsem to sehnal ale někde po shopech s elektrokutilstvím to budou mít tutově. Jsou to dvě "ručičky" na kloubu a rameno s lupou. bezva stojánek - ty puchýře pak sice vydrží stejně dlouho ale je jich mnohem méně :-)

EDITACE: našel jsem to je to tohle:
Kód: Vybrat vše
http://www.pselectronic.cz/k5201-063-lupa-t-403-vthh.html
Obrázek
Naposledy upravil JelenCB dne pon 03. říj 2011 16:05:40, celkově upraveno 1

Od července 2011 ani jedno pyro, předtím 60denně 19let - prostě už mi to smrdí =)

Obrázek
JelenCB
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 96
Registrován: čtv 14. črc 2011 10:33:16
Bydliště: České Budvarovice

Re: Výroba e-dýmek a e-fajfek

Příspěvekod egoista » pon 03. říj 2011 14:36:49

Jelene díky. Kdyby to na koncích mělo letovací automatická klepeta, ideál :D :D
egoista
 

Re: Máte rádi vzhled dýmky? Pak je tu KUWAKO od Janty.

Příspěvekod zsafranek » sob 07. črc 2012 20:32:57

tak přispěji taky se svoji troškou, jsem šťastným majitelem nové dýmky odkaz na ni je tady
http://zsafranek.rajce.idnes.cz/Dymky/
Naposledy upravil e-Hana dne pon 09. črc 2012 20:30:32, celkově upraveno 2
Důvod: Upraveno moderátorem , nedávej sem prosím odkazy na prodejce , využívej SZ. Případně ho můžeš dát do Jiné weby o e-kouření.
kouřím dýmky vlastní výroby. Clear ViVi nova mini 2,4
míchám VPG 12 inawera podle nálady nejčastějí desert ship s vanilkou, ke snídani desert s černým čajem
:)
Upraveno Adminem
Odkaz odstraněn viz pravidla fóra.

Obrázek
Uživatelský avatar
zsafranek
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 15. čer 2012 21:44:49
Bydliště: Třebohostice 9, Škvorec
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Technické upravování e-kuřiva a doplňků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků