• Reklama
 
 

Vorlova dílna - gripy, mody a jiné...

Toto téma je hlavně pro technicky zdatné jedince, kteří se nebojí trochu laborovat.Vše co budete provádět na základě obsahu toho tématu, děláte na vlastní nebezpečí.

Moderátoři: Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pamatujte že:

Prodávat na tomto fóru je možné pouze v tržnici a musíte mít min. 10 smysluplných přípěvků ve fóru.(tzn. ne vtipy atd). Pokud bude někdo prodávat kdekoliv jinde ve fóru, bude jeho příspěvek odstraněn, bez varování ,buďto Moderátory nebo Adminem. Veškerá debata na téma obchodování(nákup nebo prodej od zdejších šikulů), patří pouze do SZ a ne do vláken(bude opět bez varování mazána). Ve vláknech probírejte pouze technické záležitosti kolem výrobků!
(Cokoliv z tržnice nepatří do podpisu.)

Při opakovaném porušování těchto pravidel bude udělěna antihodnost a může následovat ban.

Re: Vorlova dílna - gripy, mody a jiné...

Příspěvekod martincihak » pát 07. bře 2014 10:33:34

Ahoj, tak se mi dostala do ruky sada baterií 18650 z notebooku, myslim, že na začátek by to mohlo stačit.Obrázek

je to spojený nějakýma páskama, takže to mám asi celé rozhodit a tu elektroniku k tomu připojenou můžu zahodit? Kolega mi řekl, že pokud to budu nabíjet nabíječkou na ecigarety, tak to je tak na týden =o)
Co je na tom pravdy, resp. můžeš mi říct co teď mám dělat, ať se vyvaruji nějakým zbytečným chybám při tvorbě hulící krabičky...tlačítka si jdu dneska vyzvednout =o)
Obrázek
martincihak
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 10. led 2014 8:03:38

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Vorlova dílna - gripy, mody a jiné...

Příspěvekod Vorel » pát 07. bře 2014 10:40:25

pásky rozpojit, koukám, že tam nejsou články vedle sebe, takže pro dvě aku to bude chtít je zase pak spojit paralelně. Nech si delší pasky a spoj proveď přes ně. Ostatní můžeš vyhodit a vydrží to fakt dlouho :)
Obrázek

nejsem náročný.... :-)
eCF Ústí nad Labem
Uživatelský avatar
Vorel
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1114
Registrován: stř 21. zář 2011 20:04:28
Bydliště: ÚL
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vorlova dílna - gripy, mody a jiné...

Příspěvekod martincihak » pát 07. bře 2014 10:53:51

Paralelně? Já myslel, že do serie :D Takže to musim zapojit a tím zvýšit kapacitu a ne zvýšit voltáž?
Obrázek
martincihak
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 10. led 2014 8:03:38

Re: Vorlova dílna - gripy, mody a jiné...

Příspěvekod Vorel » pát 07. bře 2014 11:28:11

Podle toho jakou krabku chceš dělat. Pokud mechanickou, tak paralelně, pokud s elektronikou vv 350 tak do série

Odesláno z mého Lenovo P780 pomocí Tapatalk
Obrázek

nejsem náročný.... :-)
eCF Ústí nad Labem
Uživatelský avatar
Vorel
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1114
Registrován: stř 21. zář 2011 20:04:28
Bydliště: ÚL
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vorlova dílna - gripy, mody a jiné...

Příspěvekod Harmy » čtv 26. bře 2015 1:01:48

Ahoj Vorle. Prosím Tě, už jsi opracoval Vamo V8 či jiné, které nemá ty sáně držící elektroniku? Nejde mi do hlavy, jak to kompletovali. Když tam dám nejdřív kryt displeje, tak tam nejde kvůli spínačům zasunout elektronika a když dám nejdřív elektroniku, tak tam zas nejde dát ten kryt displeje. Pomohl bych si jedině propilováním boků krytu displeje, aby tam mohly projít ty tlačítka spínačů, ale když to tak nebylo originál, tak tam musí jít zasunout elektronika i bez toho.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vorlova dílna - gripy, mody a jiné...

Příspěvekod jura-p » čtv 26. bře 2015 2:23:23

Martinecihaku, to bys pak musel motat na mechanice, při dvojnásobných voltech, čtyřnásobný odpor na spirálce, aby to hulilo stejně jak předtím. Ne, že by to nešlo, ale nemá to žádný vert.
Ještě to mám na jednom e-cigu a ta spirálka pak vypadá takhle: Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vorlova dílna - gripy, mody a jiné...

Příspěvekod Vorel » čtv 26. bře 2015 8:06:40

Harmy: zrovna včera jsem jedno dělal a dostal jsem to tam bez zásahu do sklíčka. Je to sice vopruz, ale když se přitlačí k protilehlé stěně, tak to šlo. Záleží na elektronice. Pokud to nejde, tak nasadím sklíčko na displej elektroniky a zasadím společně do tubusu. Pak sklíčko zasadím do otvoru, usadím kroužek elektroniky, vycentruji a zafixuji tavným lepidlem. Jinak se taky může stát, že si myslíš, že Ti překáží tlačítka, ale ona je to nakonec tím, že plusový kontakt elektroniky máš mimo otvor v tubusu.
Obrázek

nejsem náročný.... :-)
eCF Ústí nad Labem
Uživatelský avatar
Vorel
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1114
Registrován: stř 21. zář 2011 20:04:28
Bydliště: ÚL
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vorlova dílna - gripy, mody a jiné...

Příspěvekod Harmy » čtv 26. bře 2015 11:08:52

Ta elektronika je tam tak natěsno, že když se nasadí sklíčko na displej, tak to tam prostě nejde vsunout. Ty sáně co drží elektroniku proto v téhle verzi vůbec nejsou. Tu elektroniku proti pohybu právě fixuje to sklíčko, které dokud nezapadne do toho výřezu v tubusu, tak se pod něj ten displej nevejde, jenže když ho tam nejdříve nasadím tak zasunutí elektroniky zase evidentně brání tlačítka spínačů. Je to rébus. Až přijde ta elektronika, tak jestli nebude užší, tak trochu probrousím ty boky sklíčka, aby tam ty tlačítka prošly.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vorlova dílna - gripy, mody a jiné...

Příspěvekod Vorel » čtv 26. bře 2015 15:35:17

Konkrétně Vam bez té zajišťovací vaničky jsem měl v poslední době dost a nikdy jsem tento problém nezaznamenal. Že to je jen,tak,tak to ano, ale, že by to nešlo ne.... Naopak Vamo beru jako super věc na servis. No a když Ti to tam nejde,tak dej sklíčko nakonec z vnějšku.... Jde to blbě, ale s opatrností tam vleze

datlováno Xperií
Obrázek

nejsem náročný.... :-)
eCF Ústí nad Labem
Uživatelský avatar
Vorel
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1114
Registrován: stř 21. zář 2011 20:04:28
Bydliště: ÚL
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vorlova dílna - gripy, mody a jiné...

Příspěvekod Harmy » pát 27. bře 2015 0:43:06

Vorle dík. Dát to sklíčko z venku mne taky napadlo, ale vždyť má takové pidi zarážky aby docvaklo zevnitř zároveň s tubusem. Mám bobky aby když ho tam nacpu z venku, tak aby pak nemělo tendenci vylézat ven. Jak říkáš mělo by to tam jít nacpat vnitřkem, tak až přijde ta elektronika, pokusím se o to. Jde jen o to, že stačí blbej pohyb a jak to tam budu cpát, ulomí se tlačítka spínačů, což se mi stalo u té vadné elektroniky, když jsem jí vyndaval. tak to tam bylo nafest a přes to sklíčko to nešlo a s ním taky ne. U těch Vam s držákem elektroniky to je sranda.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vorlova dílna - gripy, mody a jiné...

Příspěvekod Vorel » pát 27. bře 2015 7:56:11

Sklíčko zatlačíš do správného místa a přilepíš tavným lepidlem k displeji. Pokud je dobře přilepeno, tak není boha, aby povolilo. Spousta lidí takhle mění sklíčka bez sundávání hlavy, protože se bojí dovnitř a taky jim to drží i bez fixace. Nicméně stačí jeden blbej pád a je uvnitř :-) Vzpomínám si, že mi jedna elektronika taky nechtěla ven a tak jsem mírně popostrčil sklíčko směrem ven a v té poloze zase provedl montáž zpět.
Obrázek

nejsem náročný.... :-)
eCF Ústí nad Labem
Uživatelský avatar
Vorel
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1114
Registrován: stř 21. zář 2011 20:04:28
Bydliště: ÚL
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Technické upravování e-kuřiva a doplňků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků