• Reklama
FastTech - Android tablets, phones, and TV sticks at great prices.
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Vorlova dílna - gripy, mody a jiné...

Toto téma je hlavně pro technicky zdatné jedince, kteří se nebojí trochu laborovat.Vše co budete provádět na základě obsahu toho tématu, děláte na vlastní nebezpečí.

Moderátoři: Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pamatujte že:

Prodávat na tomto fóru je možné pouze v tržnici a musíte mít min. 10 smysluplných přípěvků ve fóru.(tzn. ne vtipy atd). Pokud bude někdo prodávat kdekoliv jinde ve fóru, bude jeho příspěvek odstraněn, bez varování ,buďto Moderátory nebo Adminem. Veškerá debata na téma obchodování(nákup nebo prodej od zdejších šikulů), patří pouze do SZ a ne do vláken(bude opět bez varování mazána). Ve vláknech probírejte pouze technické záležitosti kolem výrobků!
(Cokoliv z tržnice nepatří do podpisu.)

Při opakovaném porušování těchto pravidel bude udělěna antihodnost a může následovat ban.

Vorlova dílna - gripy, mody a jiné...

Příspěvekod e-Hana » sob 26. lis 2011 12:03:38

Tohle už si taky zaslouží samostatné vlákno...Vorle tvoje nápady máš ted tady :mrk :yes,
tam by časem úplně zapadly a to by bylo škoda !! Takže prosím pokračuj! :angel
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ahojec, tak mi to dnes odpoledne nedalo a taky jsem si zbastlil takovej, nějakej klumpík na domácí kouření. I když tedy když si povšimnete na fotografii vnitřku, tak se tam krásně vejde celé W-éčko a i lahvička liquidu se mi tam vešla, takže by se to dalo i použít jako nouzovka venku. :rofl Baterii jsem použil Li ion 1200mAh z telefonu Alcatel, ale byla již totálně vybitá, tak teď zkouším jestli se chytne. Pokud ne, tak mám v záloze další dvě funkční 900mAh. Je paráda, že do takového udělátka lze vrazit prakticky téměř jakákoli rozměrově odpovídající baterie.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nečekám na dodávku z Polska a postuji obrázek úpravy hlavice eGo na závit M16. Po pocínování vnitřku toho korpusu z tlačítka se dá hlavice do toho korpusu narazit jako do těla klasické eGo baterie a tím se stává tento výmysl i za určitých podmínek rozebiratelný.
Ještě něco ke mě, nejsem z těch co se babraj rozebíráním a následným zkoumáním různých systémů kouření a raději ten čas věnuji co nejlepšímu napájení, které je podle mne základ úspěšné funkce každého e-systému. Mám připravený grip na baterii 18650 3000 mAh, který bude šroubovací a stačí tedy sebou nosit pouze nabité baterie. Mou kouzelnou krabičku předělávám na 6000 mAh a v plánu je ještě další vlastní napájení.

Obrázek

Gripík je hotov :sun a jmenuje se Silver Bird (jak jinak) :D Použito bylo tělo z led baterie za 60 Kč a navíc eGo hlavice a elektronika. Po vykuchání svítilny jsem po úpravách nacpal téměř vše zpět. Samozřejmě je velikost na akumulátor 18650 jakéhokoli rozměru.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Z této svítilny je tělo a je z fota zřejmé, že bude i Black Bird a bude i nová kouřící krabička :chuckle :D No a i pouzdýrko do práce jsem si vytvořil. :rofl

Obrázek
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek

Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

Re: Vorlova dílnička- gripy, mody a jiné...

Příspěvekod SandySmokers.cz » sob 26. lis 2011 13:19:35

Dovolím si i zde (ať to nezapadne :) ) - moc pěkný.
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod petthall » sob 26. lis 2011 13:22:31

já i zde nabízím tomu ptákovi s hulící krabičkou,že se u mě může stavit a vybrat v krámě co bude potřeba....

hezkýýý
petthall
e-Sentinel
e-Sentinel

Příspěvekod Saimon » sob 26. lis 2011 13:31:17

Fakt pěkný :yes Ono se dá fakticky kouřit ze všeho, jen to dobře zakomponovat a mít dobrou představivost :mrk
E-kouřím Už jen Vapuju. Motám si a liquidy si taky míchám..
E-cigaretu kouřím od 1.března 2o11 a Pyro jsem přestal kouřit od 12.o3.2o11
Saimon
e-Dýmal
e-Dýmal

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod petthall » sob 26. lis 2011 13:32:29

Saimon píše:Fakt pěkný :yes Ono se dá fakticky kouřit ze všeho, jen to dobře zakomponovat a mít dobrou představivost :mrk

a šikovný ruce..........
petthall
e-Sentinel
e-Sentinel

Příspěvekod Saimon » sob 26. lis 2011 13:34:51

petthall píše:
Saimon píše:Fakt pěkný :yes Ono se dá fakticky kouřit ze všeho, jen to dobře zakomponovat a mít dobrou představivost :mrk

a šikovný ruce..........

Tak to už je jasné :yes
E-kouřím Už jen Vapuju. Motám si a liquidy si taky míchám..
E-cigaretu kouřím od 1.března 2o11 a Pyro jsem přestal kouřit od 12.o3.2o11
Saimon
e-Dýmal
e-Dýmal

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Vorel » sob 26. lis 2011 21:55:15

Já tedy zírám :nerd To si snad ani nazasloužím :chuckle Děkuji všem za slova chvály :hand a budu se snažit zase něco v brzké době ubastlit. Něco v hlavě mám, ale pořád jen hledám a hledám. No a hlavně mít ten čas :nod Tak díky :sun

jo a petthalle Tebe beru za slovo a určo se někdy stavím i kdyby třeba jen na pokec :yes
Obrázek

nejsem náročný.... :-)
eCF Ústí nad Labem
Vorel
e-Sentinel
e-Sentinel

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod petthall » sob 26. lis 2011 22:17:05

určitě.Stačí se domluvit trochu dopředu a já dělám i víkendy,tak to neni problém.Aspoň uvidíš co tam máme a určitě najdem pokladů dost... a u mě v práci jsou už všichni e-kuřáci,tak tam budeš jak doma...:)
petthall
e-Sentinel
e-Sentinel

Příspěvekod kinezka » ned 27. lis 2011 1:32:57

Vorel je šikulka :clap :clap :clap
Už už jsem se rozhodla, že bych to snad mohla dát podle (i pro mě) srozumitelného návodu dohromady, ale pak mi došlo, že nemám příslušnou nabíječku apod. "inštrumenty", tak by mě to přišlo levněji jen o pár stovek a nervy bych měla v kýbli :head
To je prostě sekce pro ty, co si gripík vyrobí pro vlastní potěšení....
Můj top je atty LR 306, LR 510, Terminator mini.
Hodnotím se jako silný e-kuřák! Bez pyro od září 2011

Jarka
Vnímej a zachovej si svobodnou duši
kinezka
e-Sentinel
e-Sentinel

Příspěvekod Vorel » ned 27. lis 2011 10:56:35

Kinezko konkrétně co se týče nabíječky, tak žádnou extra nepotřebuješ, stačí Ti ta origo na 510 závit. Pro mne je ta filozofie asi taková, že mám rád vlastní věci a pochopitelně mne hodně zajímá pořizovací cena, protože fakt nemám na rozhazování. Líbí se mi spousta vyráběných věciček, ale musím si nechat zajít chuť, jelikož jsou jiné priority...a fakt to člověka těší a těší ho i uznání okolí :hand
Obrázek

eCF Ústí nad Labem
Vorel
e-Sentinel
e-Sentinel

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod kinezka » ned 27. lis 2011 14:14:25

Že bych to tedy zkusila :think
Od malička jsem pořád něco kutila (totalitní dítě - kdy spousta věcí nebylo a člověk to přesto chtěl :D ), tak vím přesně, jak se člověk cítí vítězoslavně, když si něco zbastlí sám :dance
Vorle, v seznamu na sraz v Praze jsem tě nenašla, tak taž bude sraz v Ústí, s dovolením tě budu otravovat a uzmu ti pár tvých vědomostí... Mám pár otázek, které bych jako laik potřebovala vědět. Předem díky :F

Jarka
kinezka
e-Sentinel
e-Sentinel

Příspěvekod vosel » ned 27. lis 2011 14:17:32

paradni kousky :yes sakra proc ja jsem na takoveto veci antitalent :hammer_head:
típnul jsem 22.9. 2011
vosel
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Vorel » ned 27. lis 2011 19:55:00

Kinezko, zatím jsem se tam nenapsal, protože je ještě brzo a já se mohu zařídit až podle rozpisů ledu a turnajů mlaďase. Samozřejmě bych ale rád jel. Pokud to bude v mých silách, tak Ti rád poradím případně i pomůžu. Už mne totiž tlačí i kolega v práci a já bych i rád toho "černýho ptáka".
Ještě bych dodal k té svítilně, že se dá pořídit i v Kauflandu, ale za hříšných 130Kč. Já jí kupuju ve velkoobchodu v Litoměřicích za maloobchodní cenu 60Kč a tam kupuji i ty tlačítka do krabičky a na předělání hlavice eGo.
Obrázek

eCF Ústí nad Labem
Vorel
e-Sentinel
e-Sentinel

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod kinezka » pon 28. lis 2011 20:55:13

Vorle, doufám, že mi odpustíš, když ti trochu zanesu tvé vlákno, ale našla jsem třeba tenhle akumulátor:
Kód: Vybrat vše
http://www.svitilny.eu/baterie-akumulatory-a-nabijecky/akumulator-eagletac-18650-li-ion/prod_167.html

Je s ochr. elektronikou, což nevím, jestli vzhledem k LR atíkům je dobře, či špatně....
K tomu je i nabíječka :
Kód: Vybrat vše
http://www.svitilny.eu/baterie-akumulatory-a-nabijecky/nabijecka-ultrafire-wf-139-li-ion/prod_14.html 
Elektroniku bych si koupila u viewtopic.php?f=23&t=8 a eGo hlavice z Polska - uf :sweat :whew
Co ty na to? Mám do toho jít?

Jarka
kinezka
e-Sentinel
e-Sentinel

Příspěvekod Vorel » pon 28. lis 2011 23:10:51

Ahoje Kinezko, baterie dobrá, ale zbytečně drahá u Peleonu koupíš za polovic. Ochrana by neměla vadit, ale už jsem zaznamenal, že některým bateriím LR vadí a vyhodnocují připojení jako zkrat a konečná. Každopádně to není pravidlo. Nabíječka dobrá, ale sehnal jsem tu samou na ebay u číňana za 210 Kč + 2 baterie (asi nevalné kvality) u Peleonu obyčejná USB pro 18650 nějakých 180 Kč. Pokud kupovat hlavice u Poláků, tak tam můžeš rovnou objednat i elektroniku a vyjde Tě to levněji o poštovné a máš jistotu, že to bude k sobě pasovat (některé se liší velikostí tlačítka). Shrnuto já osobně bych vše koupil u Peleonu, ale neber mne za slovo, je to pouze můj názor. Jinak ta baterie se dá dobít i v gripu přes závit jen to bude déle trvat, ale taky se mi to moc nelíbí a raději volím tu nabíječku. Škoda, že jsi se neozvala ráno, protože jsem dopoledne udělal objednávku, kde beru hlavice, elektroniky, baterie atd. Jenom baterie je pro mne ostatní je pro další "modeláře".
Obrázek

eCF Ústí nad Labem
Vorel
e-Sentinel
e-Sentinel

Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Technické upravování e-kuřiva a doplňků